توییتر در حال کار بر روی یک ویژگی برای تقسیم خودکار متن طولانی به یک رشته است •

نوشتن یک موضوع در توییتر می تواند چالش برانگیز باشد زیرا باید کل متن را به تکه های 280 کاراکتری جدا کنید. با این حال، به نظر می رسد این شرکت اکنون در حال کار بر روی راه حلی است تا متن طولانی را به صورت خودکار به یک موضوع تبدیل کند.

طبق یک توییت منتشر شده توسط محقق اپلیکیشن جین مانچون وانگ، آهنگساز توییتر وقتی متن از محدودیت 280 نویسه عبور کند، به طور خودکار به یک رشته تبدیل می شود.

همانطور که او در پاسخ به یک کاربر (معروف به من) توضیح داد، توییتر می خواهد اصطکاک ایجاد موضوعات را کاهش دهد. در حال حاضر، کاربران باید دکمه + را فشار دهند تا یک توییت را به یک موضوع اضافه کنند و مجموعه بعدی 280 کاراکتری را ارسال کنند – که وقتی در حال امتحان کردن یک فکر یا چسباندن اطلاعات از یک سند دیگر هستید، می تواند بسیار آزاردهنده باشد.

در چند ساعت گذشته، چند نفر به مشکلاتی در ارسال و خواندن موضوعاتی که بیش از چند توییت دارند اشاره کردند – موضوعی که در کانون توجه قرار گرفت یک رشته طولانی 82 توییتی در صرافی سقوط کرده ارزهای دیجیتال FTX بود. ماسک به این توییت‌ها پاسخ داد و گفت که تیم در حال کار بر روی آسان‌تر کردن نوشتن موضوعات است.

در حالی که جزئیات نهایی پیاده سازی مشخص نیست، به عنوان مدیر محصول فایننشال تایمز مت تیلور اشاره شد، داشتن نشانگرهایی برای نشان دادن شروع و پایان یک توییت در موضوع خوب خواهد بود – که ویرایش متن را برای کاربران آسان‌تر می‌کند به گونه‌ای که جریان خواندن را خراب نکند.

این اولین بار نیست که ماسک به موضوع ارسال توییت‌های طولانی مدت اشاره می‌کند. اوایل این ماه گفت که شبکه اجتماعی در حال کار است در مورد توانایی پیوست کردن متن طولانی به توییت ها. مشخص نیست که آیا این یک ویژگی جداگانه از آهنگساز موضوع جدید خواهد بود یا خیر. برخی از کاربران در حال حاضر به راه حل های شخص ثالث مانند Typefully، شروع موضوعو Chirr App، که ابزارهایی را برای تقسیم خودکار پست شما به رشته ها بدون شکستن جریان جمله همراه با ویژگی های زمان بندی ارائه می دهد.

این شرکت در حال حاضر به مشترکین توییتر آبی روشی آسان برای خواندن موضوعات ارائه می‌دهد – با خرید Threader در سال گذشته. اما ماسک واقعاً اشاره نکرده است که آیا در حال ایجاد تغییراتی در تجربه خواندن برای یک کاربر معمولی است یا خیر.

توییتر در حال حاضر برنامه ای برای نوشتن طولانی به نام Notes دارد، اما تنها مجموعه منتخبی از نویسندگان به آن دسترسی دارند و با مدیریت ماسک، هیچ روشنی در مورد آینده آن وجود ندارد.

مشخص نیست که ویژگی آهنگساز جدید برای رشته‌ها چه زمانی عرضه می‌شود، حتی اگر مهندسان توییتر در حال حاضر روی آن کار کنند. ماسک پس از تصدی این شرکت، نیمی از کارکنان را اخراج کرده است. تعداد زیادی از مدیران استعفا داده اند و رئیس جدید حتی دیروز اولتیماتوم داد که کارمندان باقی مانده باید «سخت‌کور» باشند یا آن را ترک کنند. در این شرایط هیچ تضمینی وجود ندارد که محصولات به موقع ارسال شوند.

این شرکت با عجله راه اندازی طرح آبی توییتر جدید را با علامت تاییدیه انجام داد تا چند روز بعد این برنامه متوقف شود. اوایل این هفته، ماسک گفت که این کار را خواهد کرد اکنون در اواخر این ماه عرضه می شود.

وانگ همچنین اخیراً کدی را کشف کرده است که نشان می‌دهد توییتر روی رمزگذاری پیام‌های مستقیم کار می‌کند.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *