رهبران کسب و کار گرد هم می آیند تا در مورد چگونگی تقویت موقعیت پزشکی ایرلند بحث کنند

زمان مطالعه: 3 دقیقه

بیش از 500 رهبر تجاری در گالوی گرد هم آمدند تا در مورد سیاست های ضروری مورد نیاز برای تقویت موقعیت ایرلند به عنوان یک رهبر جهانی در فناوری پزشکی بیمار محور بحث کنند. انجمن Medtech ایرلندی، گروه Ibec که نماینده بخش medtech است، Enterprise Ireland و IDA Ireland میزبان «Medtech Rising: The Business Leaders' Conference and Awards» در گالمونت، گالوی بودند.

دکتر Sinead Keogh، رئیس بخش Ibec و مدیر medtech و مهندسی، بیان کرد: “در Medtech Rising، ما به آینده medtech و اقدامات مورد نیاز برای قرار دادن ایرلند به عنوان یک رهبر جهانی در پزشکی مبتنی بر بیمار و در پزشکی نگاه می کنیم. خط مقدم دستور کار جهانی مراقبت های بهداشتی.

این بخش با پیشرفت های قابل توجه در فناوری های نوآورانه، در سال های اخیر دستخوش تحولی باورنکردنی شده است. ، تجزیه و تحلیل داده‌ها، و روباتیک تنها تعداد انگشت شماری از عناصر هستند که باعث ایجاد اختلال عمده در بخش فناوری سلامت می‌شوند و هم توسعه راه‌حل‌های سلامت دیجیتال و هم دیجیتالی شدن تولید را بهبود می‌بخشند.

چنین پیشرفت‌هایی از رشد صنعت حمایت کرده‌اند، به‌طوری‌که بخش‌های پزشکی، سلامت دیجیتال و داروسازی زیستی اکنون بیش از 700+ کسب‌وکار را در بر می‌گیرند، 84000 نفر را مستقیماً استخدام می‌کنند و با صادرات بیش از 105 میلیارد یورو تأثیری جهانی بر جای گذاشته‌اند. با این حال، نمی‌توانیم راضی باشیم و رشد آینده را به شانس بسپاریم.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  پمپ الاستومری می تواند رویکرد مراقبت تسکینی را تغییر دهد

برای حمایت از تلاش‌های مستمر برای بهبود فناوری‌های مراقبت‌های بهداشتی، دولت باید یک استراتژی ملی فناوری بهداشت و علوم زیستی به رهبری وزارت شرکت، تجارت و اشتغال، مشابه سایر مکان‌های رقیب ایجاد کند.»

گرت موری، رئیس علوم زیستی Enterprise Ireland گفت: «بخش فناوری پزشکی ایرلند به طور تصاعدی رشد کرده است و از نظر مشاغل و صادرات افزایش یافته است. قدرت بخش بومی medtech ایرلند که بیش از 60 درصد از کسب و کارهای این بخش از راه اندازی تا شرکت های بزرگ را نمایندگی می کند. به لطف اکوسیستم بسیار همکاری ما، بخش medtech ایرلند راه حل های پیشگامانه پزشکی را با استارت آپ های بالقوه بالا در میان بهترین ها در اروپا و در سطح جهان برای فناوری، محصولات، فرآیندها و خدمات جدید توسعه داده است. همچنان ضروری است که رهبران medtech با ذینفعان مهم مانند پزشکان و محققان و سایر کارشناسان ملاقات کنند. به همین دلیل است که Enterprise Ireland میزبان Medtech Rising با انجمن Ibec's Irish Medtech و IDA Ireland است تا جامعه را برای به اشتراک گذاشتن دانش، نوآوری، موفقیت در کانون توجه و ایجاد تفاوت دور هم جمع کند.

ریچل شلی، رئیس medtech IDA Ireland اضافه کرد: “Medtech ایرلندی یک نیروگاه جهانی است، به همین دلیل است که Medtech Rising یک رویداد غیرقابل چشم پوشی به عنوان کنفرانس رهبران تجاری جهانی است. این در مورد همکاری آسان ایجاد فرصتی برای به اشتراک گذاشتن بهترین تمرین، شبکه و یادگیری است. نام‌های پیشرو از شرکت‌های چندملیتی، کارآفرینان و پزشکان مستقر FDI، صحنه را به اشتراک می‌گذارند تا از طریق فناوری‌های نسل بعدی، نوآوری و فرصت‌ها و چالش‌های پیرامون دیجیتالی‌سازی و پایداری صحبت کنند. در یک محیط جهانی که همیشه در حال تغییر است، مهم تر از همیشه است که از اکوسیستم تثبیت شده خود استفاده کنیم، روی استعدادهای بزرگ خود سرمایه گذاری کنیم، نوآوری کنیم و همچنان بر شهرت خود به عنوان دروازه ای قابل اعتماد به بازارهای فناوری پزشکی جهان بسازیم.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  زیمنس مرکز تعالی تحقیق و توسعه ابزار سنجش ایمنی را راه اندازی کرد

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/cJlioS
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *