مهار در گسترش API | TechCrunch

به گزارش سایت نود و هشت زوم مهار در گسترش API | TechCrunch
که در این بخش به محتوای این خبر با شما کاربران گرامی خواهیم پرداخت

دبلیو
به TechCrunch Exchange، یک خبرنامه هفتگی استارت آپ ها و بازارها خوش آمدید. این از ستون روزانه TechCrunch+ الهام گرفته شده است، جایی که نام خود را دریافت می کند. هر شنبه آن را در صندوق ورودی خود می خواهید؟ اینجا ثبت نام کنید.

امروز دارم نگاه میکنم در یک اکتساب اخیر که نشان دهنده حرکت به سمت API های انعطاف پذیرتر است. همچنین در این هفته، دور اخیری که به بازار استارت‌آپ‌های درمان سوءمصرف مواد تفاوت‌های ظریفی اضافه می‌کند. – آنا

API های انعطاف پذیر

ایجاد و توزیع APIها ممکن است به زودی ساده تر شود: Speakeasy، یک استارت آپ در مراحل اولیه، روی آن کار می کند.

ساگار باتچو، مدیرعامل آن به ران میلر از TechCrunch گفت: «ما کار را با مشکل مهمی برای من شروع کرده‌ایم، مشکلی که خودم به‌عنوان یک توسعه‌دهنده با آن مواجه بودم، که واقعاً به‌طور چشمگیری نحوه ارسال API‌ها را به کاربران نهایی توسط توسعه‌دهندگان ساده می‌کند.

با این حال، طبق نظرسنجی که از گزارش وضعیت API 2023 Postman در پلتفرم API پشتیبانی می کند، شرکت های بزرگ با بیش از 5000 توسعه دهنده در حال حاضر با گسترش API دست و پنجه نرم می کنند. سی و یک درصد از پاسخ دهندگان در این شرکت‌های بزرگ، «مدیریت بیش از حد API یا ریزسرویس‌ها» را به عنوان مانعی برای تولید API ذکر کردند، در حالی که تنها 23 درصد از همه نظرسنجی‌کنندگان این آمار را داشتند.

دیدن این که چگونه این یافته به خرید اخیراً اعلام شده توسط Postman و ادغام آتی استارت آپ مشاهده پذیری API نرم افزار Akita متصل می شود، سخت نیست. در بیانیه مطبوعاتی آن آمده است: «افزودن آکیتا مدیریت APIهای تولیدی خود را برای کاربران آسان‌تر از همیشه خواهد کرد، حتی در مواجهه با گسترش API».

به گفته ژان یانگ، بنیانگذار آکیتا، ظهور APIها به طور اساسی فرآیند توسعه نرم افزار را تغییر داده است. “تست بیشتر و بیشتر به سمت تولید حرکت کرده است. رفتار مورد نظر اکنون بر اساس رفتار مشاهده شده است. بیشتر و بیشتر، تنها راه برای تیم ها برای کشف حتی آنچه در حال اجرا است، بازرسی تولید است. ما به ابزارهای جدیدی نیاز داریم که توسعه دهندگان را در جایی که هستند ملاقات کند: نه فقط برای ساختن اولین پیش نویس نرم افزار، بلکه برای اشکال زدایی، نگهداری و پیش نویس n.» او در اعلامیه خود نوشت.

در یک یادداشت مرتبط، مهندسی آشوب ممکن است دیگر تنها حوزه مهندسین قابلیت اطمینان سایت نباشد.امیدواریم از این مقاله مجله نود و هشت زوم نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 98zoom باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/yKhFxU
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *