نحوه ارسال مجدد (یا لغو ارسال مجدد) در TikTok

زمان مطالعه: 9 دقیقه

در این مقاله تخصصی از مجله 98zoom میخواهیم از نحوه ارسال مجدد (یا لغو ارسال مجدد) در TikTok
با شما صحبت کنیم ، پس با یک مقاله مفید و آموزشی دیگر از تیم نود و هشت زوم همراه ما باشید :

اگر در TikTok در حال مرور فید بی پایان هستید و به ویدیویی برخوردید که بسیار آن را دوست داشتید و می خواهید با فالوورهای خود به اشتراک بگذارید، می توانید با استفاده از ویژگی repost TikTok که به عنوان گزینه اشتراک گذاری تعبیه شده است، این کار را به سرعت انجام دهید. چه سازنده محتوا یا یک کاربر معمولی باشید، یادگیری نحوه ارسال مجدد یا لغو ارسال مجدد در TikTok به میزان قابل توجهی تعامل شما را افزایش می دهد و به شما در ایجاد جامعه کمک می کند.

نحوه ارسال مجدد یا عدم ارسال مجدد در TikTok

ما تمام راه های ممکن برای ارسال مجدد و لغو ارسال مجدد در TikTok را توضیح خواهیم داد. با این حال، قبل از شروع مقاله، مهم است که بدانیم ارسال مجدد در TikTok چیست و چه کسی می‌تواند پست‌های مجدد شما را ببیند. بیایید با مقاله شروع کنیم.

ارسال مجدد در TikTok به چه معناست

آیا ویدیویی پیدا کرده‌اید که از تماشای آن لذت می‌برید و فکر می‌کنید ممکن است برای دنبال‌کنندگان شما نیز جالب باشد؟ اینجاست که می‌توانید از قابلیت ارسال مجدد TikTok استفاده کنید (در زیر توضیح داده شده است). اساساً، ارسال مجدد به معنای به اشتراک گذاری ویدیوی شخص دیگری در نمایه خود بدون نیاز به بارگیری و بارگذاری مجدد آن بدون ویژگی های سازنده است.

بازنشر میانگین در TikTok

وقتی ویدیویی را در TikTok مجدداً ارسال می‌کنید، با نام کاربری سازنده اصلی و زیرنویسی که می‌گوید بازنشر شده است در نمایه شما ظاهر می‌شود. به دنبال کنندگان شما نشان داده می شود و دید کلی را برای سازنده اصلی و کاربری که محتوا را مجدداً ارسال کرده است افزایش می دهد.

نحوه ارسال مجدد ویدیوها در TikTok

ارسال مجدد ویدیوها در TikTok یک راه عالی برای به اشتراک گذاشتن محتوای مورد علاقه خود با مخاطبان است. مراحل انجام آن آسان و سرراست است.

مرحله 1: TikTok را از کشوی برنامه در دستگاه یا iOS خود راه اندازی کنید.

TikTok را از کشوی برنامه راه اندازی کنید

گام 2: به ویدیویی که می‌خواهید از فید یا موارد دلخواه خود بازنشر دهید بروید.

به ویدیویی که می خواهید دوباره ارسال کنید بروید

مرحله 3: هنگامی که ویدیو شروع به پخش کرد، روی دکمه اشتراک گذاری (پیکان سمت راست) در سمت راست ضربه بزنید.

روی دکمه اشتراک گذاری (فلش راست) در سمت راست ضربه بزنید

مرحله 4: از صفحه پایین، در منوی اشتراک‌گذاری، گزینه Repost را انتخاب کنید.

Repost را در منوی Share to انتخاب کنید

توجه داشته باشید: TikTok به شما اجازه نمی دهد لیست ویدیوهایی را که بازنشر کرده اید نگه دارید. با این حال، راه حل هایی وجود دارد که در این مقاله بیشتر در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.

روبانی را خواهید دید که می گوید شما دوباره پست کردید در کنار عکس نمایه خود در پایین. شما ممکن است انتخاب کنید که یک نظر به پست مجدد خود اضافه کنید، و تمام. شما با موفقیت یک ویدیو را در حساب TikTok خود ارسال کردید.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  چگونه در TikTok بازدیدهای بیشتری داشته باشیم

نحوه لغو ارسال مجدد در TikTok

اگر پس از ارسال مجدد ویدیو در TikTok نظر خود را تغییر داده اید یا به اشتباه چیزی را بازنشر کرده اید، می توانید به راحتی آن را بازنشر کنید. بسته به سناریویی که با آن می‌توانید ارسال مجدد در TikTok را لغو کنید، سه راه وجود دارد. بیایید گام به گام همه را به شما نشان دهیم.

روش 1: از ویدیوی بازنشر شده

اگر ویدیویی را مجدداً ارسال کرده‌اید و به سختی به پایین پیمایش کرده‌اید، می‌توانید به سرعت ویدیو را بازنشر کنید. مراحل زیر را دنبال کنید.

توجه داشته باشید: ما در نظر داریم که ویدیویی را که بازنشر کردید به خاطر بسپارید.

مرحله 1: TikTok را باز کنید و به ویدیویی که مجدداً ارسال کردید برگردید.

به ویدیویی که در TikTok مجدداً ارسال کردید، برگردید

گام 2: روی دکمه اشتراک گذاری در سمت راست پایین صفحه ضربه بزنید.

روی دکمه اشتراک گذاری ضربه بزنید

مرحله 3: از صفحه پایین، روی دکمه Remove repost (زرد) ضربه بزنید.

روی دکمه Remove repost (زرد) ضربه بزنید

شما بروید. تنها با چند مرحله، یک ویدیوی TikTok را از نمایه خود بازنشر کرده اید.

نکته منفی این روش این است که باید در تصمیم گیری سریع باشید. اگر مدتی پیش ویدیویی را بازنشر کردید، راهی برای ردیابی آن وجود ندارد زیرا TikTok آن را در نمایه شما ذخیره نمی کند. با این حال، ما یک راه حل داریم. به روش بعدی بروید

همچنین بخوانید: نحوه تغییر نام کاربری TikTok در شخصی یا تلفن همراه

روش 2: استفاده از ترفند نشانک

همانطور که گفته شد، این روش یک ترفند یا راه‌حلی است که می‌تواند به شما کمک کند ویدیوی TikTok را که بازنشر کرده‌اید پیدا کنید تا بتوانید آن را حذف کنید و از نمایش آن در فیدهای دنبال‌کنندگان خود جلوگیری کنید.

توجه به این نکته مهم است که این روش فقط یک اتفاق احتمالی است و فقط برای ویدیوهای بعدی که بازنشر می کنید اعمال می شود. اگر به دنبال ویدیویی هستید که قبلا پست کرده اید، روش بعدی را امتحان کنید. با این حال، دفعه بعد که یک ویدیو را بازنشر می کنید، از این ترفند استفاده کنید.

مرحله 1: هنگام ارسال مجدد، روی دکمه نشانک (روبان) قبل یا بعد از ضربه زدن روی دکمه اشتراک‌گذاری در پایین ضربه بزنید تا ویدیو دوباره ارسال شود (مراحل فوق).

توجه داشته باشید: TikTok به سازندگان اطلاع می دهد که پست های آنها را به موارد دلخواه اضافه کرده اید.

روی دکمه نشانک (روبان) ضربه بزنید

اکنون که ویدیوی بازنشر شده خود را نشانه گذاری کرده اید، به راحتی می توانید آن را در نمایه TikTok خود پیدا کنید. به مراحل بعدی بروید.

توجه داشته باشید: ما فرض می کنیم که شما برنامه TikTok را راه اندازی کرده اید.

گام 2: روی تب Profile در نوار پیمایش پایین ضربه بزنید.

روی تب Profile ضربه بزنید

مرحله 3: به نماد نشانک بروید و از لیست ویدیوها، روی موردی که می‌خواهید بازپست شود ضربه بزنید.

مرحله 4: هنگامی که ویدیو شروع به پخش می کند، روی دکمه اشتراک گذاری در پایین سمت راست ضربه بزنید.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  تنها تعداد انگشت شماری از هکرها مسئول تمام حملات اخاذی ایمیل هستند
روی دکمه اشتراک گذاری ضربه بزنید

مرحله 5: دکمه Remove repost (زرد) را از صفحه پایین انتخاب کنید.

دکمه Remove repost (زرد) را انتخاب کنید

این در مورد آن است. TikTok ویدیوی بازنشر شده شما را از فیدهای دنبال کنندگان شما حذف می کند. علاوه بر این، اکنون که ویدیو را بازنشر کرده اید، می توانید روی دکمه نشانک ضربه بزنید تا نشانک از ویدیو حذف شود.

همچنین بخوانید: آیا TikTok هنگام گرفتن اسکرین شات اطلاع می دهد؟

روش 3: از تاریخچه دیده بان

اگر قبلاً ویدیو را بازنشر کرده‌اید و نمی‌دانید ویدیوهای بازپست‌شده را در TikTok کجا پیدا کنید، اکنون نمی‌توانید آن را پیدا کنید. با این حال، اگر فردی هستید که سابقه تماشای خود را پاک نمی‌کند، راهی وجود دارد. مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید.

مرحله 1: TikTok را از کشوی برنامه در دستگاه Android یا iOS خود راه اندازی کنید.

TikTok را از کشوی برنامه راه اندازی کنید

گام 2: از نوار پیمایش پایین به تب Profile بروید.

روی تب Profile ضربه بزنید

مرحله 3: در صفحه نمایه، روی سه خط افقی در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید و «تنظیمات و حریم خصوصی» را از صفحه پایین انتخاب کنید.

مرحله 4: در بخش «تنظیمات و حریم خصوصی»، «تاریخچه نظر و تماشا» را انتخاب کنید. در صفحه بعدی، تاریخچه تماشا را انتخاب کنید.

با این کار صفحه ای راه اندازی می شود که ویدیوهایی را که در 180 روز گذشته (~6 ماه) تماشا کرده اید نشان می دهد. از اینجا، این یک صبر است. به دنبال ویدیوهایی که پست کرده اید از لیست بگردید. تنها با ضربه زدن بر روی آن می توانید ویدیو را از لیست پخش کنید. هنگامی که ویدیویی را که مجدداً ارسال کردید پیدا کردید، مراحل زیر را برای لغو مجدد آن دنبال کنید.

مرحله 5: روی ویدیو ضربه بزنید و پس از شروع پخش، روی دکمه اشتراک گذاری در سمت راست پایین صفحه ضربه بزنید.

مرحله 6: از صفحه پایین، روی دکمه Remove repost (زرد) ضربه بزنید.

روی دکمه Remove repost (زرد) ضربه بزنید

شما بروید. ویدیویی که مجدداً ارسال کردید از حساب TikTok شما خارج است و دیگر به دنبال کنندگان شما نشان داده نخواهد شد. اگر شک دارید که ممکن است در مقاله به آن پاسخی نداده باشیم، بخش سؤالات متداول زیر را بررسی کنید.

سوالات متداول در مورد ارسال مجدد یا عدم ارسال مجدد ویدیوها در TikTok

1. آیا TikTok ویدیوهای بازپست شده را تشخیص می دهد؟

TikTok تشخیص می دهد که آیا یک ویدیو با استفاده از سیستم تشخیص محتوای خود دوباره ارسال شده است یا استفاده مجدد شده است. اگر ویدیویی دستورالعمل‌های انجمن TikTok یا قوانین حق نسخه‌برداری را نقض کند، ممکن است حذف شود یا حساب کاربر جریمه شود.

2. آیا می توانم یک TikTok را بدون واترمارک بازنشر کنم؟

اگرچه از نظر فنی امکان ارسال مجدد ویدیوی TikTok بدون واترمارک وجود دارد، اما طبق شرایط خدمات TikTok مجاز نیست. انجام این کار ممکن است منجر به تعلیق یا مسدود شدن حساب شما شود. علاوه بر این، حذف واترمارک از ویدیوی TikTok شخص دیگری بدون اجازه آنها، نقض حقوق مالکیت معنوی تلقی می شود.

اشتراک گذاری یا لغو اشتراک گذاری ویدیوهای TikTok

اکنون که می‌دانید چگونه در TikTok پست مجدد و بازنشر کنید، می‌توانید به راحتی ویدیوهای مورد علاقه خود را با فالوورهای خود به اشتراک بگذارید یا آنها را از نمایه خود حذف کنید. همچنین ممکن است بخواهید نحوه حذف دائمی حساب TikTok را بخوانید.امیدواریم از این مقاله مجله نود و هشت زوم نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 98zoom باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://98zoom.ir/%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a7%d8%b1%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d9%85%d8%ac%d8%af%d8%af-%db%8c%d8%a7-%d9%84%d8%ba%d9%88-%d8%a7%d8%b1%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d9%85%d8%ac%d8%af%d8%af-%d8%af%d8%b1-tiktok/
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *