نحوه بارگذاری رام های بازی در اپلیکیشن شبیه ساز دلتا برای آیفون

زمان مطالعه: 6 دقیقه

 

تغییر سیاست اخیر اپ استور به این معنی است که برنامه‌های شبیه‌ساز مانند پلتفرم محبوب دلتا رایلی تستوت برای آیفون و آی‌پد در نهایت می‌توانند در اپ استور میزبانی شوند – البته بدون رام.

 

اپلیکیشن شبیه ساز دلتااپلیکیشن شبیه ساز دلتا

این برنامه‌ها مدت‌هاست که در دسترس کاربران قرار گرفته‌اند، اما فقط از طریق AltStore، Sideloadly یا Xcode قابل بارگذاری هستند. برای بسیاری از مردم، این یک چالش بسیار زیاد بود، یا به دلیل اینکه بارگذاری جانبی به دانش خاصی نیاز دارد یا به دلیل دوره سنگین 7 روزه امضا. اما اکنون که این برنامه ها را می توان از اپ استور داشت، دیگر مشکلی نیست.

در آموزش امروز، شما را در فرآیند بارگیری رام در برنامه شبیه ساز دلتا که به تازگی دانلود کرده اید، راهنمایی می کنیم.

آنچه باید در مورد شبیه سازها بدانید

قبل از شروع، باید توجه داشته باشیم که چند اخطار در مورد استفاده از شبیه سازها در iPhone یا iPad وجود دارد. شاید بزرگترین فیل در اتاق قانونی بودن آن باشد.

استفاده قانونی از شبیه سازها

برنامه های شبیه ساز 100% قانونی هستند و می توان آن را از اپ استور دانلود کرد — حتی با پشت سر گذاشتن مراحل بررسی اپ استور اپل. اما تا زمانی که حافظه فقط خواندنی (ROM) کارتریج بازی را در آن بارگذاری نکنید، نمی‌توانید هیچ بازی را با یک برنامه شبیه‌ساز بازی کنید، و اینجاست که همه چیز می توان مودار شوید (اما اگر این کار را به درستی انجام دهید نه).

درست مانند رمزگشایی برنامه‌هایی که از اپ استور دانلود می‌کنید، تنها راه قانونی برای دریافت رام‌های بازی برای برنامه شبیه‌سازتان این است که آنها را از کارتریج‌های بازی‌ای که قبلاً در اختیار دارید خالی کنید و از داده‌هایی که تخلیه می‌کنید فقط برای مقاصد شخصی استفاده کنید. این در واقع به این معنی است که شما نمی توانید آن فایل ها را با دیگران به اشتراک بگذارید.

یک ROM Dumper معمولاً یک قطعه سخت افزاری است که خریداری می کنید، مانند تصویر زیر، که می تواند حافظه فقط خواندنی گفته شده را از یک کارتریج سیستم بازی کلاسیک بخواند و استخراج کند و آن داده ها را در رایانه شما بنویسد.

ابزار دامپینگ رامابزار دامپینگ رام

این ابزارهای دامپر رام دارای ورودی(هایی) هستند که می توانید کارتریج(های) بازی خود را در آن قرار دهید و معمولا یک خروجی USB دارند که به کامپیوتر شما متصل می شود. بسیاری از این دامپرها، که می‌توانند به صورت آنلاین خریداری شوند، همچنین نیازمند استفاده از نرم‌افزاری هستند که می‌توانید از اینترنت دانلود کنید و برای کار با رایانه‌تان لازم است.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  آنچه که نقض داده Twitch در مورد حریم خصوصی داده به ما نشان می دهد

در حالی که می توانید فایل های رام را به صورت آنلاین برای دانلود پیدا کنید، کاری که بدون شک اکثر مردم انجام می دهند، رفتن به این مسیر به عنوان دزدی دریایی محسوب می شود. دلیلش این است که شما می‌توانید فایل‌های رام را از یک توزیع‌کننده غیرمجاز بدون اجازه نویسنده بازی دانلود کنید، که حقوق کپی رایت آنها را نقض می‌کند.

به این دلایل، iDB نمی‌تواند از کجا رام‌های بازی را دانلود کند، زیرا ما دزدی دریایی را نمی‌پذیریم یا نمی‌خواهیم تداوم یابد، و در عوض توصیه می‌کنیم مسیر کوشر را انتخاب کرده و کارتریج‌های بازی خود را برای استفاده با برنامه‌های شبیه‌ساز مانند Delta بسیار محترم، رها کنید.

این یک سیستم بازی کاملاً کاربردی است

نه تنها می‌توانید بازی‌ها را با استفاده از برنامه شبیه‌ساز دلتا بازی کنید، بلکه می‌توانید آنها را ذخیره کنید و می‌توانید مانند کنسول‌های بازی اصلی، به صورت چند نفره محلی بازی کنید. حتی می توانید صفحه نمایش خود را روی صفحه نمایش بزرگتر مانند یا پروژکتور پخش کنید.

پس از ذخیره یک بازی، می توانید بارها و بارها آن ذخیره را بارگیری کنید و همچنین پیشرفت خود را بارها و بارها بازنویسی کنید. درست مثل بازی کردن روی چیز واقعی است.

علاوه بر این، می‌توانید کنترل‌کننده‌های کنسول بازی یا کنترل‌کننده‌های شخص ثالث که از طریق بلوتوث متصل می‌شوند را برای کنترل آن بازی‌ها متصل کرده و از آن‌ها استفاده کنید. شما مجبور نیستید با استفاده از کنترل‌های لمسی که دلتا خارج از جعبه ارائه می‌کند، بازی کنید، با این حال آنها کنترل‌های لمسی خوبی هستند که با بازخورد لمسی و 9 یارد کامل کامل می‌شوند.

چرا رام ها وجود دارند

تقلید از کنسول های بازی دلیل اصلی وجود جامعه رام بازی است، با این حال مزایای دیگری نیز برای این سرگرمی وجود دارد.

به عنوان مثال، بسیاری از جامعه به چگونگی فرسودگی کارتریج های بازی در طول زمان اشاره می کنند. وقتی این اتفاق می افتد، بازی را می توان برای همیشه از دست داد. ریختن رام روی رایانه برای استفاده در آینده نه تنها شبیه سازی را ممکن می کند، بلکه آن بازی را شاید حتی بیشتر از خود کارتریج حفظ می کند.

از آنجایی که بسیاری از کنسول‌های بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل و بازی‌های آن‌ها دیگر توسط سازنده تولید نمی‌شوند، دسترسی به این بازی‌ها حتی امروزه برای گیمرهای علاقه‌مند بسیار مهم است، علیرغم اینکه فقط در بازار دست دوم موجود است. حفظ این بازی‌ها در آینده تضمین می‌کند که حتی نسل‌های آینده به آن بازی‌ها دسترسی خواهند داشت، حتی پس از شکسته شدن آخرین کارتریج بازی‌های قدیمی.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  iOS 16.3 باگ آزاردهنده CarPlay را تصحیح می کند. سیری می تواند به شما کمک کند تا کمک من را پیدا کنید.

آنچه دلتا می تواند بازی کند

دلتا دقیقاً با فایل‌های رام بازی از سیستم‌های بازی زیر سازگار است:

  • سیستم سرگرمی نینتندو
  • سیستم سرگرمی سوپر نینتندو
  • نینتندو 64
  • Game Boy (رنگی)
  • بازی پسر پیشرفته
  • نینتندو دی اس*

به ستاره کنار Nintendo DS توجه کنید. دلیلش این است که برای اینکه به درستی کار کند باید برخی از فایل های بایوس را بارگذاری کنید. متأسفانه، ما نیز نمی‌توانیم آن‌ها را به اشتراک بگذاریم و برای انجام این کار به صورت قانونی باید خودتان آن‌ها را استخراج کنید. تلاش برای اجرای رام بازی Nintendo DS بدون انجام این کار، منجر به خطا می شود.

انتظار می رود در آینده پشتیبانی بیشتری از کنسول به دلتا اضافه شود، اما متوجه خواهید شد که اکثر کنسول های بازی موجود در حال حاضر از انواع نینتندو هستند.

در این آموزش به این موضوع می پردازیم که با فایل رام بازی چه کار کنیم تا بتوانید آن را در اپلیکیشن شبیه ساز دلتا بارگذاری کنید.

نحوه بارگذاری رام در اپلیکیشن دلتا شبیه ساز

برای بارگذاری یک رام بازی که قبلاً در برنامه شبیه ساز دلتا دارید، مراحل زیر را دنبال کنید:

1) دانلود و نصب رایگان دلتا اگر قبلاً این کار را نکرده اید، برنامه شبیه ساز از اپ استور.

2) بکشید شما رام بازی فایل به پنجره AirDrop و رها کردن آی تی روی دستگاه می خواهید آن را به:

فایل رام خود را به پنجره AirDrop macOS بکشید.فایل رام خود را به پنجره AirDrop macOS بکشید.

3) در آن دستگاه، راه اندازی را برنامه فایل ها:

برنامه Files را اجرا کنید.برنامه Files را اجرا کنید.

4) پیمایش کنید به پوشه دانلودها و روی رام بازی ضربه بزنید که قبلا AirDropped کرده اید:

روی فایل رام ضربه بزنید.روی فایل رام ضربه بزنید.

توجه: بازی به طور خودکار در برنامه دلتا بارگذاری می شود.

5) روی بازی ضربه بزنید در دلتا برای راه اندازی آن:

بازی را از اپلیکیشن شبیه ساز دلتا اجرا کنید.بازی را از اپلیکیشن شبیه ساز دلتا اجرا کنید.

از بازی کردن لذت ببرید!

یک بازی Game Boy را در برنامه شبیه ساز دلتا انجام دهید.یک بازی Game Boy را در برنامه شبیه ساز دلتا انجام دهید.

شما اکنون در حال انجام یک بازی کاملا شبیه سازی شده در شبیه ساز بازی دلتا برای iPhone و iPad هستید. این خوب و آسان نبود؟

بسته شدن

ما از اینکه اپل بالاخره به برنامه شبیه ساز دلتا اجازه ورود به اپ استور را می دهد و به طرفداران اجازه می دهد تا بازی های کنسول بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل را بر روی پلتفرم های آیفون و خود بازی کنند، بسیار خوشحالیم.

در حالی که این همیشه با بارگذاری جانبی امکان پذیر بوده است، اما اکنون که برنامه را می توان از اپ استور تهیه کرد و بدون پیش نیازهای سنگین توسط افراد مختلف استفاده کرد، کاملاً قانونی تر به نظر می رسد.

آیا می‌خواهید با اپلیکیشن شبیه‌ساز دلتا، بازی‌های یکپارچه‌سازی با آیفون یا آی‌پد خود را انجام دهید؟ در بخش نظرات پایین به ما بگویید چرا یا چرا نه.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/yBAnZE
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *