نحوه ردیابی خواب خود در ساعت گارمین

اگر می‌خواهید مراقب چشم‌های بسته خود باشید، در اینجا نحوه انجام این کار را با کمک ساعت گارمین روی مچ خود آورده‌ایم.

یکی از عناصر حفظ سلامتی، داشتن یک خواب شبانه مناسب است. هنگامی که می‌خواهید به این موضوع، از جمله مراحل مختلف خواب، الگوی تنفس، تعداد دفعات بیدار شدن در طول شب، یا سایر شاخص‌های کیفیت کلی خواب خود دقت کنید، ساعت گارمین می‌تواند به عنوان یک ساعت بسیار مفید عمل کند. ردیاب

ردیابی خواب زمانی که ساعت گارمین کاملاً تنظیم شده و جفت شده را می پوشید به طور خودکار شروع می شود، بنابراین این راهنما فقط این روند را توضیح می دهد.

آنچه شما نیاز دارید:

نسخه کوتاه

 • می توانید ساعات خواب عادی خود را در برنامه Garmin Connect تنظیم کنید
 • هنگام استفاده از ساعت، خواب باید به طور خودکار ردیابی شود
 • سپس می توانید کیفیت خواب خود را در برنامه Garmin Connect یا خود ساعت مشاهده کنید

نحوه ردیابی خواب خود در ساعت گارمین: گام به گام

 1. گام
  1

  می توانید ساعات خواب عادی خود را در برنامه Garmin Connect تنظیم کنید

  هنگام راه اندازی، احتمالاً از شما خواسته می شود که ساعات خواب معمولی خود را روی ساعت خود تنظیم کنید. اگر نه، می‌توانید با ضربه زدن بر روی نماد با سه خط در بالا سمت چپ، سپس تنظیمات، سپس تنظیمات کاربر، و اسکرول کردن به پایین به تنظیمات خواب، این را در برنامه Garmin Connect App تنظیم کنید. این مرحله برای ردیابی خواب به شدت ضروری نیست، اما در این مدت با اعلان‌ها مزاحم شما نخواهد شد.

 2. گام
  2

  هنگام استفاده از ساعت، خواب باید به طور خودکار ردیابی شود

  وقتی با پوشیدن ساعت به خواب می روید، باید به طور خودکار تشخیص دهد که در حال خواب هستید و کیفیت خواب شما را بدون هیچ ورودی ثبت می کند. لازم نیست روی چیزی کلیک کنید، چیزی را انتخاب کنید، یا یک روال برای شروع این کار انتخاب کنید.

 3. گام
  3

  سپس می توانید کیفیت خواب خود را در برنامه Garmin Connect یا خود ساعت مشاهده کنید

  وقتی دوباره از خواب بیدار شدید، می‌توانید کیفیت خواب خود را روی ساعت یا اگر به دنبال جزئیات بیشتر هستید، در برنامه تلفن همراه Garmin Connect نگاهی بیاندازید.

عیب یابی

در صورت بروز مشکلات جدی در خواب چه باید بکنم؟

در حالی که برنامه Garmin Connect می‌تواند در مورد خواب شما توصیه‌ها و نکاتی را ارائه دهد، اگر خواب شما باعث نگرانی جدی شما می‌شود، باید به پزشک متخصص مراجعه کنید.

چرا ردیابی خواب من چیزی را که انتظار داشتم ببینم را نشان نمی دهد؟

چند توضیح برای این وجود دارد؛ الگوی خواب شما به سادگی با تصور شما متفاوت است، به همین دلیل است که پوشیدنی ها می توانند منابع اطلاعاتی بسیار مفیدی باشند. یا در غیر این صورت ردیاب نادرست است، که گاهی اوقات ممکن است رخ دهد. در حالی که ما تجربه مثبتی با دستگاه های گارمین داریم، همیشه باید رکوردهای ساعت خود را با کمی نمک بردارید و هنگام تفسیر نتایج از عقل سلیم خود استفاده کنید.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *