نحوه ریست کردن ساعت گارمین

زمان مطالعه: 3 دقیقه

اگر زمان بازنشانی ساعت گارمین به تنظیمات اولیه اش فرا رسیده است، در اینجا نحوه انجام این کار تنها در چند مرحله ساده آمده است.

اگر با ساعت گارمین خود به انتهای جاده رسیده اید، احتمالاً باید آن را بازنشانی کنید، به خصوص اگر آن را به دوستی بدهید یا آن را بفروشید. خوشبختانه انجام این فرآیند خیلی سخت نیست و اگر می‌خواهید ساعت را به تنظیمات پیش‌فرض خود بازگردانید، این راهنما سه مرحله‌ای را که باید انجام دهید، بیان می‌کند.

آنچه شما نیاز دارید:

نسخه کوتاه

 • ساعت را خاموش کنید
 • Back/Lap را نگه دارید و کلید را روشن کنید
 • برای بازنشانی تنظیمات پیش فرض، بله را انتخاب کنید
 1. گام
  1

  ساعت را خاموش کنید

  هنگامی که تصمیم به تنظیم مجدد ساعت گرفتید، ابتدا باید آن را خاموش کنید. قبل از انجام این کار، اگر می‌خواهید ذخیره کنید، مطمئن شوید که تمام داده‌های شما از طریق برنامه Garmin Connect با گوشی شما همگام شده است.

 2. گام
  2

  Back/Lap را نگه دارید و کلید را روشن کنید

  با ساعت بدون قدرت، دکمه Back/Lap را برای چند ثانیه نگه دارید، سپس روی دکمه روشن/خاموش ضربه بزنید در حالی که دکمه Back/Lap را فشار داده اید.

 3. گام
  3

  برای بازنشانی تنظیمات پیش فرض، بله را انتخاب کنید

  وقتی ساعت زنده شد، از شما پرسیده می شود که آیا می خواهید آن را به تنظیمات پیش فرض خود بازنشانی کنید یا خیر. “بله” را انتخاب کنید، و پس از یک فرآیند که در تجربه ما حدود 10 دقیقه طول کشید، ساعت شما به طور کامل تنظیم مجدد می شود و می توانید آن را دوباره از ابتدا راه اندازی کنید.

عیب یابی

چگونه ساعت را دوباره راه اندازی کنم؟

برای راه اندازی مجدد ساعت، کافی است دوباره دکمه روشن/خاموش را فشار دهید و مراحل روی صفحه را دنبال کنید.

آیا داده های من در برنامه گارمین ذخیره می شود؟

اگر قبلاً داده‌های خود را در برنامه Garmin Connect همگام‌سازی کرده‌اید، وقتی ساعت خود را در فرآیند بازنشانی پاک می‌کنید، در آنجا ایمن خواهد بود.

ممکنه خوشت بیاد…

نحوه به روز رسانی نرم افزار در ساعت گارمین

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/pyjyjv
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *