نحوه پخش جریانی جام جهانی فوتبال 2022 در ایالات متحده •


هواداران در سرتاسر جهان تماشاگرترین نمایش ورزشی – جام جهانی فوتبال 2022 – را که قرار است در روز یکشنبه 20 نوامبر آغاز شود، با کشور میزبان قطر در مقابل اکوادور برگزار خواهند کرد.

فیفا انتظار دارد 5 میلیارد نفر در سراسر جهان مسابقات امسال را تماشا کنند. اگر قصد دارید جام جهانی 2022 را پخش کنید، به این صورت است:

نحوه تماشای جام جهانی فوتبال 2022 (بینندگان ایالات متحده)

بینندگان آمریکایی می توانند تمام 64 مسابقه را در FOX و FS1 به صورت زنده پخش کنند. سرویس‌های پخش زنده تلویزیونی که ایستگاه‌های FS1 و FOX محلی را حمل می‌کنند عبارتند از Hulu Live TV، YouTube TV، DIRECTV STREAM، FuboTV، Sling TV و Vidgo. همه بازی‌ها را می‌توان به صورت زنده و بر اساس تقاضا در برنامه FOX Sports پخش کرد.

سرویس استریم تحت حمایت تبلیغات متعلق به فاکس، Tubi، فقط بازی های جام جهانی را به صورت درخواستی خواهد داشت – که پس از اتمام مسابقات، برای پخش روی پلتفرم در دسترس خواهند بود.

برای بینندگان اسپانیایی زبان، سرویس پخش NBCUniversal Peacock، خانه پخش جریانی اسپانیایی زبان برای همه مسابقات جام جهانی خواهد بود. 12 بازی اول برای همه مشترکین رایگان است و 52 بازی باقی مانده فقط برای مشترکین Peacock Premium در دسترس خواهد بود.

همچنین 56 مسابقه از طریق Telemundo و 8 بازی نیز از طریق Universo پخش خواهد شد.

جام جهانی فوتبال 2022 برای پخش با کیفیت 4K در برنامه های Fox Sports و Fox Now در دسترس است. مشترکین Sling TV، Hulu Live TV، FuboTV، DIRECTV STREAM و YouTube TV می توانند جام جهانی را با کیفیت 4K تماشا کنند. Tubi همچنین نمایش 4K را ارائه می دهد.

Fire TV، Android TV، Apple TV و دستگاه های Roku با فاکس 4K سازگار هستند. توجه داشته باشید که 4K از طریق فاکس در وب یا موبایل در دسترس نیست.

برنامه کامل جام جهانی فوتبال 2022

اعتبار تصویر: فیفا

گروه الف

  • 20 نوامبر: قطر مقابل اکوادور ساعت 11 صبح به وقت شرقی/8 صبح به وقت محلی
  • 21 نوامبر: سنگال مقابل هلند ساعت 11 صبح به وقت شرقی/8 صبح به وقت محلی
  • 25 نوامبر: قطر مقابل سنگال ساعت 8 صبح به وقت شرقی/5 صبح به وقت محلی
  • 25 نوامبر: هلند مقابل اکوادور ساعت 11 صبح به وقت شرقی/8 صبح به وقت محلی
  • 29 نوامبر: قطر مقابل هلند ساعت 10 صبح به وقت شرقی / 7 صبح به وقت محلی
  • 29 نوامبر: اکوادور مقابل سنگال ساعت 10 صبح به وقت شرقی/7 صبح به وقت محلی

گروه B

  • 21 نوامبر: انگلیس مقابل ایران ساعت 8 صبح به وقت شرقی/5 صبح به وقت محلی
  • 21 نوامبر: ایالات متحده آمریکا در مقابل ولز ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی/11 صبح به وقت PT
  • 25 نوامبر: ولز مقابل ایران ساعت 5 صبح به وقت شرقی/2 بامداد به وقت محلی
  • 25 نوامبر: انگلیس مقابل ایالات متحده در ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی/11 صبح PT
  • 29 نوامبر: ولز مقابل انگلیس ساعت 2 بعدازظهر به وقت شرقی/11 صبح به وقت محلی PT
  • 29 نوامبر: ایران مقابل ایالات متحده در ساعت 2 بعدازظهر به وقت شرقی / 11 صبح PT

گروه C

  • 22 نوامبر: آرژانتین مقابل عربستان در ساعت 5 صبح به وقت شرقی/2 بامداد به وقت محلی
  • 22 نوامبر: مکزیک مقابل لهستان ساعت 11 صبح به وقت شرقی/8 صبح به وقت محلی
  • 26 نوامبر: لهستان در مقابل عربستان سعودی در ساعت 8 صبح به وقت شرقی/5 صبح به وقت محلی
  • 26 نوامبر: آرژانتین مقابل مکزیک ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی/11 صبح به وقت محلی PT
  • 30 نوامبر: لهستان مقابل آرژانتین ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی/11 صبح به وقت محلی
  • 30 نوامبر: S. Arabia – مکزیک در ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی/11 صبح PT

گروه D

  • 22 نوامبر: دانمارک مقابل تونس ساعت 8 صبح به وقت شرقی/5 صبح به وقت محلی
  • 22 نوامبر: فرانسه مقابل استرالیا ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی/11 صبح به وقت محلی
  • 26 نوامبر: تونس مقابل استرالیا در ساعت 5 صبح به وقت شرقی/2 بامداد به وقت محلی
  • 26 نوامبر: فرانسه مقابل دانمارک ساعت 11 صبح به وقت شرقی/8 صبح به وقت محلی
  • 30 نوامبر: تونس مقابل فرانسه ساعت 10 صبح به وقت شرقی/7 صبح به وقت محلی
  • 30 نوامبر: استرالیا مقابل دانمارک ساعت 10 صبح به وقت شرقی/7 صبح به وقت محلی

گروه E

  • 23 نوامبر: آلمان مقابل ژاپن ساعت 8 صبح به وقت شرقی/5 صبح به وقت محلی
  • 23 نوامبر: اسپانیا مقابل کاستاریکا ساعت 11 صبح به وقت شرقی/8 صبح به وقت محلی
  • 27 نوامبر: ژاپن مقابل کاستاریکا در ساعت 5 صبح به وقت شرقی/2 بامداد به وقت محلی
  • 27 نوامبر: اسپانیا مقابل آلمان ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی/11 صبح به وقت محلی
  • 1 دسامبر: ژاپن مقابل اسپانیا در ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی/11 صبح به وقت محلی
  • 1 دسامبر: کاستاریکا مقابل آلمان ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی/11 صبح به وقت محلی

گروه F

  • 23 نوامبر: مراکش مقابل کرواسی ساعت 5 صبح به وقت شرقی/2 بامداد به وقت محلی
  • 23 نوامبر: بلژیک مقابل کانادا ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی/11 صبح به وقت محلی
  • 27 نوامبر: بلژیک مقابل مراکش ساعت 8 صبح به وقت شرقی/5 صبح به وقت محلی
  • 27 نوامبر: کرواسی مقابل کانادا ساعت 11 صبح به وقت شرقی/8 صبح به وقت محلی
  • 1 دسامبر: کرواسی مقابل بلژیک ساعت 10 صبح به وقت شرقی/7 صبح به وقت محلی
  • 1 دسامبر: کانادا مقابل مراکش ساعت 10 صبح به وقت شرقی/7 صبح به وقت محلی

گروه G

  • 24 نوامبر: سوئیس مقابل کامرون در ساعت 5 صبح به وقت شرقی/2 بامداد به وقت محلی
  • 24 نوامبر: برزیل مقابل صربستان ساعت 2 بعدازظهر به وقت شرقی/11 صبح PT
  • 28 نوامبر: کامرون مقابل صربستان ساعت 5 صبح به وقت شرقی/2 بامداد به وقت محلی
  • 28 نوامبر: برزیل مقابل سوئیس ساعت 11 صبح به وقت شرقی/8 صبح به وقت محلی
  • 2 دسامبر: کامرون مقابل برزیل ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی/11 صبح به وقت محلی
  • 2 دسامبر: صربستان مقابل سوئیس ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی/11 صبح به وقت محلی

گروه H

  • 24 نوامبر: اوروگوئه مقابل کره جنوبی ساعت 8 صبح به وقت شرقی/5 صبح به وقت محلی
  • 24 نوامبر: پرتغال مقابل غنا ساعت 11 صبح به وقت شرقی / 8 صبح PT
  • 28 نوامبر: کره جنوبی مقابل غنا ساعت 8 صبح به وقت شرقی/5 صبح به وقت محلی
  • 28 نوامبر: پرتغال مقابل اروگوئه ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی/11 صبح به وقت محلی
  • 2 دسامبر: کره جنوبی مقابل پرتغال ساعت 10 صبح به وقت شرقی/7 صبح به وقت محلی
  • 2 دسامبر: غنا مقابل اروگوئه ساعت 10 صبح به وقت شرقی/7 صبح به وقت محلی

دور 16

  • 3 دسامبر: 1A در مقابل 2B در 10 صبح به وقت شرقی/7 صبح PT
  • 3 دسامبر: 1C در مقابل 2D در 2 بعد از ظهر به وقت شرقی/11 صبح PT
  • 4 دسامبر: 1 بعدی در مقابل 2 درجه سانتیگراد در ساعت 10 صبح به وقت ET/7 صبح PT
  • 4 دسامبر: 1B در مقابل 2A در ساعت 2 بعدازظهر ET/11 صبح PT
  • 5 دسامبر: 1E در مقابل 2F در 10 صبح ET/7 صبح PT
  • 5 دسامبر: 1G در مقابل 2H در 2 بعد از ظهر به وقت شرقی/11 صبح PT
  • 6 دسامبر: 1F در مقابل 2E در 10 صبح به وقت شرقی/7 صبح PT
  • 6 دسامبر: 1H در مقابل 2G در 2 بعدازظهر ET/11 صبح PT

دور یک چهارم نهایی (QF).

  • 9 دسامبر: QF1 1E/2F در مقابل 1G/2H در 10 صبح به وقت ET/7 صبح PT
  • 9 دسامبر: QF2 1A/2B در مقابل 1C/2D در ساعت 2 بعدازظهر ET/11 صبح PT
  • 10 دسامبر: QF3 1F/2E در مقابل 1H/2G در 10 صبح به وقت شرقی/7 صبح PT
  • 10 دسامبر: QF4 1B/2A در مقابل 1D/2C در ساعت 2 بعدازظهر ET/11 صبح PT

دور نیمه نهایی

  • 13 دسامبر: مسابقه QF2 در مقابل QF1 در ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی/11 صبح PT
  • 14 دسامبر: مسابقه QF4 در مقابل QF3 در ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی/11 صبح PT

دور قهرمانی

  • 17 دسامبر: بازنده های نیمه نهایی در ساعت 10 صبح به وقت شرقی / 7 صبح PT
  • 18 دسامبر: برندگان نیمه نهایی در ساعت 10 صبح ET/7 صبح PT

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *