نرم افزار نمونه سازی ربات Viam در دسترس عموم قرار گرفت

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش سایت نود و هشت زوم نرم افزار نمونه سازی ربات Viam در دسترس عموم قرار گرفت
که در این بخش به محتوای این خبر با شما کاربران گرامی خواهیم پرداخت

وقتی اواخر سال گذشته از دفاتر Viam در منهتن بازدید کردم، دو چیز مرا تحت تأثیر قرار داد. اول، یک نمای قاتل از مرکز لینکلن وجود دارد. با گرم‌تر شدن هوا و شروع به نمایش فیلم‌های تمام سنین در فضای باز، احتمالاً می‌توانید فقط در آنجا بنشینید و همه چیز را از آن طرف خیابان نهم تماشا کنید.

دوم، این شرکت فضای کمی را در دفتر 54000 فوت مربعی خود برای استارت‌آپ‌ها، توسعه‌دهندگان و موارد مشابه ایجاد کرد تا با نرم‌افزار روباتیک خود کار کنند. در ماه اکتبر، Viam یک بتای عمومی از محصول خود را اعلام کرد و تلاش کرده است تا پلتفرم را تا حد امکان در دستان خود قرار دهد، از ملاقات‌ها گرفته تا این ویدیو که با دوست ما Simone Giertz تولید کرده است. مشتریان موجود عبارتند از Dexai Robotics، HAX، Newlab و Sol Robotics.

پلت فرم Viam امروز در دسترس عموم قرار گرفته است و از مرحله نمونه سازی تا مدیریت ناوگان پشتیبانی می کند.

الیوت هوروویتز، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل شرکت، در بیانیه ای گفت: «با کاهش سرعت نوآوری به دلیل هزینه های زیاد زمان و منابع برای توسعه، ما احساس کردیم که فرصت قابل توجهی برای انجام کاری فوق العاده مهم وجود دارد. رباتیک می تواند به بهبود بسیاری از صنایع، از کشاورزی گرفته تا خدمات غذایی، دارو و راه حل های آب و هوایی کمک کند، اما ما باید موانع کار با رباتیک را از بین ببریم.

مدیریت ناوگان امری است که بسیاری از رقبا در حال حاضر سعی در شکستن آن دارند و به مشتریان روباتیک امکان استقرار و نظارت بر این سیستم ها را در مقیاس ارائه می دهد. قابلیت همکاری نیز کمی مشکل بوده است. بسیاری از ارائه دهندگان رباتیک نسخه خود را از مدیریت ناوگان ارائه می دهند، اگرچه اینها با پشتیبانی انحصاری از سخت افزار شخص اول محدود هستند.

یکی از مواردی که پیشنهاد Viam را در این دنیا نسبتاً منحصر به فرد می کند، تلاش این شرکت برای تبدیل شدن به نوعی فروشگاه تک مرحله ای است که شامل تمرکز بر جنبه های تولید و امنیت معادله نیز می شود.

Viam همچنان به ارائه یک ردیف رایگان ادامه می دهد، در حالی که سه بسته برتر مختلف را برای پشتیبانی اضافی اضافه می کند.

امیدواریم از این مقاله مجله نود و هشت زوم نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 98zoom باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/XXLpFA
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *