نکات اینستاگرام برای مدیریت چندین اکانت

زمان مطالعه: 6 دقیقه

اگر چندین اکانت ، هم برای برند خود و هم برای مشتریان مدیریت می کنید، ممکن است گاهی اوقات احساس خستگی کنید. بنابراین، ما در سال 2022 مجموعه ای از نکات و ترفندهای اینستاگرام را برای شما آماده کرده ایم تا بتوانید های خود را به بهترین شکل مدیریت کنید.

نکات اینستاگرام: منابع خود را به حداکثر برسانید

چگونه می توانید چندین اکانت اینستاگرام را بدون مرگ در این فرآیند مدیریت کنید؟

کلید سازماندهی است، در حالی که ابزارهای مناسب برای انجام کار خود را نیز در اختیار دارید. فراموش نکنید که این نکات را یادداشت کنید تا از آنها در هنگام ایجاد و برنامه ریزی محتوای خود استفاده کنید.

محتوای خود را برنامه ریزی کنید

یکی از راه های اصلی برای مدیریت کافی اکانت های اینستاگرام این است که تمام محتوای خود را برنامه ریزی کنید.

اگر آنچه را که قرار است در اینستاگرام به اشتراک بگذارید برنامه ریزی کنید، می توانید:

 • زمانی که ابزار محتوای شما را برای شما منتشر می کند، وقت خود را به کارهای دیگر اختصاص دهید.
 • حتماً در روزهای مهم و تعطیلات پست کنید، مثلاً با استفاده از ما تقویم شبکه های اجتماعی 2023.
 • از جستجوی روزانه برای مطالب خودداری کنید و هر روز ساعت های بی پایانی را صرف فکر کردن در مورد اینکه چه چیزی در رسانه های اجتماعی پست کنید بگذرانید.

با Metricool می توانید انواع محتوا را در اینستاگرام برنامه ریزی کنید: تصاویر، چرخ فلک ها، فیلم ها و حلقه ها. هنگامی که آنها را در برنامه ریز برنامه ریزی کردید، ابزار آن محتوا را به طور خودکار منتشر می کند، در حالی که داستان ها نیمه خودکار هستند.

یعنی استوری ها را در متریکول برنامه ریزی می کنید و برای زمانی که انتخاب می کنید برای شما نوتیفیکیشن می فرستد تا فراموش نکنید که آن را به صورت دستی در اینستاگرام منتشر کنید.

برنامه ریزی محتوای اینستاگرام با متریکول

از ابزارهایی برای تجزیه و تحلیل معیارها استفاده کنید

تا آنجا که رسانه های اجتماعی پیش می رود، شما اهمیت اندازه گیری تحلیل کار خود در اینستاگرام را می دانید، درست است؟

اما، با تجزیه و تحلیل این معیارها برای هر حسابی که مدیریت می کنید، کار زیادی انجام می شود. انتقال داده ها بر اساس داده، حساب به حساب، پست با پست…

اگر این شبیه تجربه شما به نظر می رسد، به ابزار یا برنامه ای نیاز دارید که به شما امکان می دهد تمام تجزیه و تحلیل حساب های خود را برای برند یا شرکت خود در دسترس داشته باشید. برای این کار توصیه می کنیم استفاده کنید Metricool به عنوان یک ابزار تجزیه و تحلیل اینستاگرام.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  تمام باتری های جدید اپل تا سال 2025 از 100 درصد کبالت بازیافتی استفاده خواهند کرد

حساب اینستاگرام خود را با Metricool متصل کنید و می توانید تمام معیارها و اطلاعات مربوط به عملکرد کار خود را داشته باشید: انجمن، فالوورها، پست ها، تعامل و غیره.

همه چیزهایی که برای اندازه‌گیری نحوه عملکرد استراتژی بازاریابی، حساب‌های اینستاگرامی که مدیریت می‌کنید، نیاز دارید.

هرچه تعداد حساب‌های بیشتری را مدیریت کنید، پاسخ دادن به همه نظرات در مورد پست‌ها، پاسخ‌های داستان‌ها و پیام‌های مستقیمی که دریافت می‌کنید سخت‌تر می‌شود.

راه های مختلفی وجود دارد که می توانید تمام این پاسخ ها را بدون وارد شدن به هرج و مرج مدیریت کنید:

 • راه اول ایجاد یک پاسخ سریع است: با این گزینه می توانید یک پاسخ را از طریق برخی کلمات کلیدی تکمیل کنید. این ویژگی در حال حاضر فقط در iOS موجود است، اما برای جلوگیری از پاسخگویی یکسان به پیام‌های مختلف بسیار مفید است.
 • گزینه دوم مدیریت نظرات و پیام های خود به صورت خارجی است. بخش Inbox Metricool به شما امکان می دهد به هر نظر یا پیام خصوصی که دریافت می کنید پاسخ دهید.

هر دوی این گزینه‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تا همه چیز مربوط به نظرات و پیام‌های خصوصی خود را از حساب‌هایتان مدیریت و ساده‌سازی کنید و به این ترتیب، به صورت روزانه کارآمدتر باشید.

ترول ها را کنترل کنید

در رابطه با نظرات، کاربران خاصی وجود دارند که حساب های رسانه های اجتماعی را که شما مدیریت می کنید، وارونه می کنند. اینها هستند ترول های رسانه های اجتماعی.

آن ها کاربرانی هستند که با کامنت ها و پیام های منفی یا غیرضروری سعی در تحریک شما در شبکه های اجتماعی دارند که خیلی وقت ها نمی دانید چه کار کنید. علاوه بر این، زمانی که شما باید تصمیم بگیرید که چه اقدامی انجام دهید یا چگونه پاسخ دهید، زمان را از شما می گیرند.

خوشبختانه برای شما، اینستاگرام جایگزین هایی برای مقابله با این کاربران دارد:

 • دسترسی کاربر به حساب شما را مسدود کنید.
 • دسترسی را محدود کنید و به آنها اجازه دهید فقط محتوای شما را ببینند یا فقط به آنها اجازه دهید تا زمانی که شما موافق هستید نظر بدهند.
 • پروفایل آنها را بی صدا کنید تا اینستاگرام هیچ یک از محتوای آن کاربر را به شما نشان ندهد.
 • نظراتی را که ناخوشایند یا نامناسب می‌دانید پنهان کنید. اگر ادامه داشت می توانید از گزینه های بالا استفاده کنید.

با این ویژگی ها، می توانید دسترسی به محتوای خود را به ترول ها محدود کنید: مسدود کردن، محدود کردن، یا خاموش کردن در اینستاگرام جایگزین خوبی برای خداحافظی با این محرکان رسانه های اجتماعی است.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  جدیدترین بازی RPG Stray Gods نویسنده عصر اژدها با اثر عجیب و غریب دومینوی تاریخ انتشار به تعویق افتاد

مدیریت پست ها در پروفایل شما

اگر مدت زیادی است که یک حساب کاربری اینستاگرام را مدیریت می کنید، احتمالاً تعداد زیادی پست در پروفایل خود به اشتراک گذاشته شده است.

در این مرحله، ممکن است لازم باشد اقدامات خاصی را در داخل حسابی که مدیریت می کنید انجام دهید تا کنترل خود را حفظ کرده و خود را تمیز نگه دارید. اقداماتی مانند:

 • برخی از پست‌هایی که دیگر در فید معنی ندارند را بایگانی کنید: مانند پیشنهادات راه‌اندازی، کمپین‌های تبلیغاتی و غیره. با آرشیو کردن یک پست، در صورت نیاز می‌توانید بعداً آن را به راحتی بازیابی کنید.
 • پست ها را در پوشه ذخیره شده خود ذخیره کنید تا بتوانید به یاد بیاورید که کدام پست ها خوب کار کرده اند و در آینده مطالب مشابه را تکرار کنید.
 • پست‌هایی را که دیگر در فید شما ظاهر نمی‌شوند و قابل بازیابی نیستند، برای همیشه حذف کنید.
 • پست‌هایی را که لایک گذاشته‌اید، اما اکنون می‌خواهید حذف کنید، مرور کنید: خواه ناخواسته بوده یا می‌خواهید از ارتباط الگوریتم آن پست با علایق شما جلوگیری کنید.

علاوه بر حفظ الف تقویم یا الگو برای برنامه ریزی استراتژی خود، می توانید همه پست هایی را که ایجاد کرده اید یا پسندیده اید پیگیری و مدیریت کنید.

لینک موجود در بیو در اینستاگرام می تواند یک تغییر دهنده بازی باشد، اگر نحوه استفاده از آن را به خوبی بلد باشید. به خاطر داشته باشید که شبکه اجتماعی فقط به شما امکان می دهد یک لینک در بیو اضافه کنید، بنابراین اگر می خواهید از آن حداکثر استفاده را ببرید، باید از ابزارهای خارجی استفاده کنید.

علاوه بر این، هرچه نمایه های بیشتری را مدیریت کنید، کنترل آن یک لینک ممکن است دیوانه شود. آیا راه حلی وجود دارد؟ البته!

Metricool SmartLinks یکی از ابزارهای بسیار توصیه شده ما برای استفاده حداکثری از پیوندهای بیو اینستاگرام شما است:

 • SmartLink خود را در Metricool ایجاد کنید و تمام دکمه های مورد نیاز خود را اضافه کنید، گویی که صفحه پیوندهای شماست.
 • پیوندهایی را به پست های مختلف اضافه کنید، که برای هدایت ترافیک به محتوای خاص ایده آل است.
 • دکمه ها را مطابق میل خود و همچنین پس زمینه صفحه شخصی سازی کنید.
 • عملکرد پیوندهای خود را تجزیه و تحلیل کنید تا ببینید ترتیب قرار دادن، دعوت به اقدام و غیره چگونه کار کرده است.

از برنامه Metricool، می‌توانید پیوند بیوگرافی خود را از هر یک از حساب‌هایی که مدیریت می‌کنید مدیریت کنید.

این نکات را به کار ببرید مدیریت چندین اکانت اینستاگرام به بهترین شکل ممکن آیا نکته یا توصیه ای در اینستاگرام دارید که به شما کمک کند و بخواهید آن را به اشتراک بگذارید؟ در زیر نظر بدهید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/oxz
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *