ورودی‌ها برای جوایز نوآوری Med-Tech 2023 باز هستند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

نوآوران اکنون می توانند آثار خود را برای جوایز نوآوری Med-Tech که در 7 ژوئن 2023 برگزار می شود، ارسال کنند.

نوآوری Med-Tech خوشحال است که فرصتی برای تجلیل از نوآوری ها و دستاوردهای جامعه مهندسی تجهیزات پزشکی ارائه می دهد.

ارسال‌ها اکنون در شش دسته، از جمله چاپ سه بعدی، طراحی و سلامت متصل باز است.

سازمان‌هایی که داستان‌های موفقیت پیشگامی دارند، می‌توانند آثار خود را امروز ارسال کنند تا فرصتی برای به رسمیت شناختن داوران محترم، متخصصان صنعت و همتایانشان داشته باشند. ورودی‌ها رایگان است و ارسال‌ها در روز چهارشنبه ۱ مارس ۲۰۲۳ پایان می‌یابد.

جوایز به شدت مبارزه می کنند، و در سراسر صنعت و فراتر از آن بسیار مورد توجه قرار می گیرند.

پیتر بروم، کارگردان مریل پزشکی، برنده جایزه پایداری 2022، وی گفت: “ما بسیار مفتخر و مفتخریم که مریل فابرکس چنین قدردانی در صنعت را دریافت کرده و دو جایزه نوآورانه Med-Tech را دریافت کرده است.”

دیگر برندگان قبلی عبارتند از Acurable، Birmingham Biotech و Adapttech.

فینالیست ها توسط یک هیئت متخصص از داوران انتخاب می شوند و سپس برندگان در مراسم جوایز نوآوری Med-Tech در 7 ژوئن 2023، در مرکز کنفرانس ملی بیرمنگام، همراه با میزبان مشهور، جی جی چالمرز، معرفی خواهند شد. این مراسم در کنار جوایز کسب و کار بهداشت و درمان مدیلینک برگزار خواهد شد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  2 راه آسان برای ایجاد نمودار ون در Google Docs

دسته بندی های امسال عبارتند از:

  • پرینت سه بعدی: شرکت کنندگان باید نشان دهند که چگونه استفاده از چاپ سه بعدی طراحی یا ساخت دستگاه های پزشکی را بهبود بخشیده یا اساساً بهبود بخشیده است.
  • سلامت متصل: شرکت کنندگان باید توضیح دهند که چگونه طراحی یا ساخت یک دستگاه پزشکی متصل به لبه برش را توسعه داده اند.
  • طرح: با تمرکز بر طراحی یا طراحی مجدد یک دستگاه پزشکی، شرکت کنندگان باید توضیح دهند که چه نیاز بالینی شناسایی شده است و چگونه این نیاز از طریق استفاده نوآورانه از پیشرفت های طراحی منحصر به فرد برآورده شده است.
  • تعالی تولید: با تمرکز بر ساخت یک دستگاه پزشکی، شرکت کنندگان باید جزئیات یک نوآوری در فرآیند یا تکنیک تولید را که نتیجه محصول را بهبود می بخشد، شرح دهند.
  • نوآوری در مواد: شرکت کنندگان باید توضیح دهند که چرا یک ماده جدید یا تغییر کاربری برای ایجاد یک دستگاه پزشکی بسیار مهم بوده است.
  • پایداری: شرکت کنندگان باید نشان دهند که چگونه نوآوری در طراحی یا ساخت ردپای محیطی یک دستگاه پزشکی را کاهش داده است.

ایان بولاند، سردبیر گروه گری Med-Tech Innovation News و Medical Plastics News، گفت: «جوایز 2022 سهم عظیم شرکت‌های فناوری پزشکی را در اقتصاد و جامعه نشان می‌دهد و من مشتاقانه منتظرم تا شاهد نوآوری‌های جدیدتر از سال 2023 باشم. شرکت کنندگان.”

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  6 بهترین جایگزین Google Maps برای اندروید

این مراسم همزمان با Med-Tech Innovation Expo، رویداد پیشرو بریتانیا و ایرلند برای تولید تجهیزات پزشکی خواهد بود.

ورود به جوایز نوآوری Med-Tech رایگان و آسان است، به سادگی دسته ای را که می خواهید وارد شوید شناسایی کنید و فرم ورود آنلاین را تکمیل کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دسته ها، معیارهای ورود و داوری، و مشاوره در مورد نوشتن یک برنامه برنده لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید: www.med-techawards.com

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/EfADix
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *