پلتفرم هوش مصنوعی بالینی برای بیماری های شدید تنفسی نشان CE-IVD را دریافت می کند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

SIME Diagnostics، متخصص تشخیص‌های تنفسی در ICU، اعتبار CE-IVD را به عنوان اولین پلتفرم بالینی در جهان برای پیش‌بینی سریع بیماری‌های تنفسی شدید دریافت کرده است.

دستگاه دارای علامت CE برای استفاده توسط پزشکان طراحی شده است و نمونه‌های جمع‌آوری شده را در کمتر از 15 دقیقه از طریق یک بار مصرف بدون واکنش اندازه‌گیری می‌کند. هزاران نقطه داده تولید شده توسط دستگاه توسط الگوریتم‌های پلتفرم مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرند تا نتایج آنی را در موقعیت‌های حیاتی زندگی که هر ثانیه اهمیت دارد، ارائه دهد.

این شرکت اکنون در حال راه اندازی آزمایشی «RDS Predict» است، اولین برنامه از چندین برنامه کاربردی که به زودی بر روی این پلتفرم در دسترس خواهند بود. RDS Predict مشخص می کند که کدام نوزادان احتمالاً به سندرم زجر تنفسی (RDS) مبتلا می شوند که علت اصلی مرگ و میر در نوزادان نارس است. با پیش‌بینی RDS در بدو تولد، متخصصان نوزادان قادر خواهند بود تا درمان هدفمند زودهنگام و پیشگیرانه را در اولین ساعت زندگی انجام دهند – نتایج را بهبود بخشد و زندگی را نجات دهد. این آزمایش غربالگری جدید قرار است استاندارد مراقبت از 15 میلیون نوزاد نارس را که هر سال به دنیا می‌آیند، تغییر دهد. سایت‌های آزمایشی از NICU در دانمارک، بریتانیا و ایالات متحده انتخاب شده‌اند و یک دستگاه پلتفرم هوش مصنوعی بالینی در هر سایت برای استفاده تحقیقاتی نصب خواهد شد. داده های دنیای واقعی تولید شده هم از ارسال FDA پشتیبانی می کند و هم شرکت را برای ورود به بازار در سال 2023 آماده می کند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  Cyted 13.4 میلیون پوند برای ارائه بیشتر تشخیص سرطان جمع آوری می کند

مدیر عامل شرکت پوول وردر گفت: “مارک CE نقطه عطف مهمی برای SIME است زیرا کارایی و ایمنی یک ابزار بسیار مورد نیاز در مراقبت های حاد تنفسی را نشان می دهد و همچنین پذیرش پلت فرم هوش مصنوعی بالینی ما را در بازار اروپا تسهیل می کند. اگرچه هم پلتفرم و هم پیش‌بینی RDS ما در آزمایش‌های بالینی متعدد بررسی شده تأیید شده‌اند، این اولین آزمایشی محصول این شرکت در یک محیط واقعی خواهد بود. این آزمایشی، که توسط رهبران نظرات کلیدی نوزادان رهبری خواهد شد، ضمن ایجاد هزاران مجموعه داده جدید، پتانسیل نجات جان RDS Predict را بیشتر تایید می کند. این داده ها برای تسریع توسعه برنامه های کاربردی جدید در خط لوله محصول ما استفاده خواهد شد.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://98zoom.ir/%d9%be%d9%84%d8%aa%d9%81%d8%b1%d9%85-%d9%87%d9%88%d8%b4-%d9%85%d8%b5%d9%86%d9%88%d8%b9%db%8c-%d8%a8%d8%a7%d9%84%db%8c%d9%86%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a8%db%8c%d9%85%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d9%87/
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *