کنگره قرارداد بزرگ باتری فورد با CATL چین را بررسی می کند

به گزارش سایت نود و هشت زوم کنگره قرارداد بزرگ باتری فورد با CATL چین را بررسی می کند
که در این بخش به محتوای این خبر با شما کاربران گرامی خواهیم پرداخت

در نامه ای عمومی خطاب به جیم فارلی، رئیس فورد، مایک گالاگر و جیسون اسمیت جمهوری خواهان مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کردند که دو کمیته کنگره در حال بررسی قرارداد صدور مجوز این خودروساز با سازنده باتری چینی CATL هستند.

این کاوشگر بر تلاش‌های فورد برای استفاده از فناوری سلول باتری CATL در یک کارخانه سلول باتری 3.5 میلیارد دلاری در میشیگان متمرکز است.

که در نامه آنهاروسای کمیته راه‌ها و ابزارهای مجلس نمایندگان و کمیته منتخب در مورد چین از فورد می‌خواهند تا جزئیات توافق خود با CATL را تا 10 اوت ارائه دهد.

نمایندگان خواستار برقراری ارتباط بین فورد و دولت بایدن در رابطه با قرارداد CATL شده اند. آنها همچنین از فورد خواستند توضیح دهد که چگونه “تضمین می کند واردات از CATL برای تولید باتری های LFP در میشیگان عاری از کار اجباری یا ورودی های سین کیانگ است.”

سخنگوی فورد که توسط TechCrunch به آن رسید، از اظهار نظر در مورد جزئیات نامه خودداری کرد. این سخنگو بیانیه ای را تکرار کرد که این خودروساز به تنهایی 3.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری می کند و مالک و اداره این کارخانه در ایالات متحده خواهد بود، به جای اینکه یک کارخانه باتری سازی در جای دیگر بسازد یا مانند رقبای ما به طور انحصاری باتری های LFP را از چین وارد کند.

در اوایل این هفته، جمهوری خواهان مجلس نمایندگان آمریکا تحقیقات جداگانه ای را درباره سرمایه گذاری شرکت های سرمایه گذاری آمریکایی در چین اعلام کردند.امیدواریم از این مقاله مجله نود و هشت زوم نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 98zoom باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/USOshK
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *