16 والپیپر تلفن کریسمس رایگان

زمان مطالعه: 7 دقیقه

در این مقاله تخصصی از مجله 98zoom میخواهیم از 16 والپیپر تلفن کریسمس رایگان
با شما صحبت کنیم ، پس با یک مقاله مفید و آموزشی دیگر از تیم نود و هشت زوم همراه ما باشید :

این زمانی از سال است که روز شکرگزاری را پشت سر گذاشته اید و به سمت تعطیلات کریسمس حرکت می کنید. قبل از اینکه بابانوئل با هدایای شما بیاید، ما با 16 والپیپر تلفن کریسمس اینجا هستیم تا تجربه کریسمس شما را بهبود بخشیم و آن را ارتقا دهیم.

تصاویر پس زمینه تلفن کریسمس

این تصاویر کریسمس با هر دو دستگاه و سازگار است. ما انواع مختلفی از والپیپرها را پوشش داده ایم تا بتوانید تصویر زمینه مورد علاقه خود را مطابقت دهید و آن را به عنوان تصویر زمینه دستگاه خود تنظیم کنید. بنابراین، بیایید شروع کنیم.

توجه داشته باشید: پیش نمایش تصویر فقط برای ارائه است. برای دریافت این والپیپرهای کریسمس با کیفیت HD، روی دکمه دانلود در زیر تصاویر ضربه بزنید.

1. تصویر زمینه زیبای کریسمس

چه راه بهتری برای شروع فصل تعطیلات از بابانوئل کوچولوی دنج که جعبه هدیه در دست دارد؟ این کاغذ دیواری حال و هوای مناسبی را در کریسمس ایجاد می کند. دارای یک طرح رنگی ترکیبی است که با جنب و جوش مطابقت دارد.

تصویر زمینه زیبای کریسمس

2. تصویر زمینه تلفن شب کریسمس

اولین تصویری که هنگام فکر کردن به کریسمس به ذهن خطور می کند، سواری بابانوئل است که در کریسمس هدایایی را تحویل می دهد. بنابراین، ما تخیل خود را حک کرده ایم و مطمئن هستیم که به خوبی با شما طنین انداز خواهد شد. امتحان کن.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  واتس اپ روش جدید انتقال داده های محلی مبتنی بر کد QR را معرفی می کند

تصویر زمینه شبانه کریسمس

3. تصویر زمینه شب قبل از کریسمس

شب های قبل از کریسمس خاطرات را برای همه ما زنده می کند. سفر جک از شهر هالووین به شهر کریسمس همچنان مسحور کننده است. با افزودن شب قبل از کریسمس به عنوان تصویر زمینه گوشی خود، خاطرات خود را بازگردانید.

تصویر زمینه شب قبل از کریسمس

4. تصویر زمینه تلفن درخت کریسمس

اگر می خواهید با چیزی غیر از کاغذ دیواری های کریسمس پر جنب و جوش بالا بروید، این کاغذ دیواری با یک درخت کریسمس زیبا ممکن است یکی باشد. لمس خانگی به این والپیپر رنگ متفاوتی در گوشی شما می بخشد.

کاغذ دیواری تزئینی کریسمس

5. تصویر زمینه کریسمس دیزنی

چه کسی دیزنی را دوست ندارد؟ و چرا دیزنی لباس بابانوئل نپوشیده است؟ این کاغذ دیواری زیباست و احساسات زیادی را برمی انگیزد. برای گوشی های بچه ها بسیار مناسب خواهد بود. با این حال، اگر از طرفداران دیزنی هستید، می توانید این کاغذ دیواری کریسمس را برای یک سواری نوستالژیک تنظیم کنید.

تصویر زمینه کریسمس دیزنی

6. کاغذ دیواری کریسمس سفید

این کاغذ دیواری برای کسی که به دنبال یک کاغذ دیواری ساده کریسمس با بابانوئل و هدایایی است مناسب است. علاوه بر این، اگر از طرفداران حالت نور هستید، این تصویر زمینه برای شما مناسب است. آن را امتحان کنید.

تصویر زمینه آماده کریسمس

7. کاغذ دیواری زیبای درخت کریسمس

تزئین درخت کریسمس همیشه سرگرم کننده بوده است. داشتن آن به عنوان تصویر زمینه گوشی شما لذت دو چندانی دارد. اگر به دنبال کاغذ دیواری ای هستید که ترکیب رنگی پر جنب و جوش داشته باشد و با حالت نور به خوبی هماهنگ شود، این پس زمینه درخت کریسمس برای آیفون و اندروید همان است.

تصویر زمینه زیبای کریسمس زیبا

8. تصویر زمینه چراغ های کریسمس

ترکیبی از درخت کریسمس و بوکه چطور؟ اگر از طرفداران حالت تاریک هستید، این کاغذ دیواری می تواند مناسب باشد. علاوه بر این، تمام اعلان‌هایی که به گوشی شما می‌آیند به دلیل تار شدن تصویر زمینه کمی ظاهر می‌شوند.

کاغذ دیواری چراغ های کریسمس

9. تصویر زمینه کریسمس مبارک برای آیفون و اندروید

این والپیپر کریسمس مبارک تصویر مناسبی برای خوشامدگویی به کسی است. بنابراین، علاوه بر نگه‌داشتن این تصویر به‌عنوان تصویر زمینه اندروید یا آیفون، می‌توانید آن را برای ارسال پیام تبریک فصل نیز ارسال کنید. بنابراین، ادامه دهید و آن را دانلود کنید!

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  ویژگی های به روز شده در شبکه ویدئویی

تصویر زمینه کریسمس مبارک

10. تصویر زمینه کریسمس با تم انیمیشن

اگر از طرفداران انیمه هستید، ما شما را با این والپیپر پوشانده ایم. این شامل هدایا، درختان کریسمس به خوبی تزئین شده، و شخصیت های انیمیشن است. امیدواریم این ترکیب کریسمس و انیمه شما را به همان اندازه که ما را خوشحال کرد، خوشحال کند.

تصویر زمینه کریسمس انیمه

11. تصویر زمینه شخصیت شب قبل از کریسمس

شما آن را حدس زدید. ما طرفدار فیلم شب قبل از کریسمس هستیم، اما چه کسی اینطور نیست؟ داستان پادشاه کدو تنبل و سالی حال و هوای کریسمس را مجذوب خود می کند و به خوبی با فصل تعطیلات پیش می رود. این کاغذ دیواری برجسته خواهد بود. امتحان کن.

تصویر زمینه شخصیت شب قبل از کریسمس

12. کاغذ دیواری مینیمال کریسمس

این کاغذ دیواری برای افرادی است که خلاقیت بیشتری دارند و کارهای هنری حداقلی را دوست دارند. این کاغذ دیواری درخت کریسمس را با لایه های مختلف شکل گیری و پس زمینه برفی به تصویر می کشد. ارزش یک ضربه را دارد؛ آن را امتحان کنید

کاغذ دیواری مینیمال کریسمس

13. تصویر زمینه کریسمس مبارک نوستالژیک

کریسمس روز معنا و سنت است. چه چیزی بهتر از بازگشت به حلقه خانواده گرم دوستان و خانواده؟ این کاغذ دیواری تمام آنچه را که کریسمس نشان می دهد را به تصویر می کشد و اگر احساس نوستالژی دارید می تواند مناسب باشد.

تصویر زمینه نوستالژیک کریسمس

14. کاغذ دیواری روشن درخت کریسمس

همه ما می دانیم که کریسمس بدون تزئین درخت کریسمس کامل نمی شود. چه راه بهتری برای روشن کردن درخت و دادن حسی عرفانی به آن با بوکه چیست؟ این والپیپر شما را با انرژی کریسمس هر زمان که گوشی خود را برمی دارید مسحور می کند. این والپیپر ارزش امتحان کردن را دارد.

کاغذ دیواری روشن درخت کریسمس

15. کاغذ دیواری زیبایی شناختی کریسمس

این کاغذ دیواری ساده و در عین حال پر جنب و جوش شما را برای فصل تعطیلات آماده می کند. تایپوگرافی و الگوی طراحی کلی کاغذ دیواری ظاهر متفاوتی به گوشی شما می دهد.

تصویر زمینه پر جنب و جوش کریسمس

16. تصویر زمینه فیلم شب قبل از کریسمس

قول می دهیم این آخرین فیلم از فیلم شب قبل از کریسمس است که حال و هوای کریسمس را در کنار هالووین در بر می گیرد. تصویر زمینه رنگی شبانه تجربه تلفن شما را افزایش می دهد.

تصویر زمینه فیلم شب قبل از کریسمس

کریسمس مبارک

امیدواریم کریسمس مبارک و سال نوی خوبی داشته باشید. این مجموعه کاغذ دیواری را به عنوان هدیه از ما در نظر بگیرید. ما نمی توانیم بیشتر از این قدردان حمایت همیشگی شما باشیم. اونطرف می بینمت!امیدواریم از این مقاله مجله نود و هشت زوم نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 98zoom باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/nsk
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *