3D LifePrints به عنوان Insight Surgery تغییر نام داد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

3D LifePrints در راه اندازی رسمی کسب و کار خود در ایالات متحده در هیوستون، نام شرکت جدیدی را به نام Insight Surgery معرفی کرد.

این نام تجاری مجدد در کنار دریافت دومین مجوز FDA 510(k) برای استئوتومی های جایگزین غیر مفصلی در اسکلت آپاندیکول ارائه می شود. Insight Surgery همچنین مرکز تولید اتاق تمیز خود را در مرکز پزشکی تگزاس افتتاح کرد.

نام تجاری Insight Surgery با هدف منعکس کردن تکامل این سازمان از یک شرکت چاپ پزشکی مستقر در بریتانیا به ارائه‌دهنده جراحی شخصی در اقیانوس اطلس است.

هنری پینچبک، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی، گفت: «در ابتدا، مایلم از هیوستون برای چنین استقبال گرمی تشکر کنم. ما راه اندازی کسب و کار خود در ایالات متحده را به عنوان زمان ایده آل برای تغییر نام شرکت به “Insight Surgery” انتخاب کرده ایم تا با تمرکز ما بر برنامه ریزی دیجیتال و جراحی شخصی هماهنگ شود. با عرضه دستگاه های شخصی سازی شده برای بیش از 1000 جراحی در بریتانیا، اکنون توجه خود را به بازار ایالات متحده، به ویژه تگزاس معطوف کرده ایم.

راه اندازی رسمی Insight Surgery در ایالات متحده در محل اقامت سرکنسولگری بریتانیا در هیوستون انجام شد. بسیاری از اعضای جامعه پزشکی و دانشگاهی شهر از جمله نمایندگانی از هیوستون متدیست، بیمارستان کودکان تگزاس، دکتر اندرسون و نوآوری‌های مرکز پزشکی تگزاس در آن حضور داشتند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  6 راه حل برتر برای هشدار «We’ve Detected Automated Behavior on Your Account» در اینستاگرام

پیتر الینگ‌ورث، رئیس جراحی اینسایت گفت: «خوشحالم که دوباره در میان دوستان و همکاران زیادی در هیوستون بازگشته‌ام. تگزاس به سرعت به اولین انتخاب ما به عنوان یک مکان فرود تبدیل شد و با توجه به نزدیکی آن به بسیاری از بیمارستان های کلاس جهانی، مرکز پزشکی تگزاس یک مکان ایده آل برای اولین مرکز ما در ایالات متحده است.”

پلتفرم دیجیتال پاک شده FDA Insight Surgery، “EmbedMed” یک راه حل تمام عیار برای جراحان است که فرآیند برنامه ریزی جراحی را دیجیتالی می کند و طراحی و ساخت سریع دستگاه های پزشکی خاص بیمار را امکان پذیر می کند.

توابع Embedmed شامل پردازش داده های اسکن بیمار و به عنوان یک ابزار نرم افزاری قبل از عمل برای شبیه سازی و ارزیابی گزینه های برنامه ریزی جراحی است. فایل های خروجی از سیستم را می توان به صورت دیجیتال یا به عنوان مدل های فیزیکی و راهنمای جراحی برای استفاده در جراحی ارائه کرد.

به دنبال پاکسازی اولیه آنها برای محلول های CMF، جدیدترین مجوز FDA Insight Surgery برای استئوتومی های جایگزین غیر حاد و غیر مفصلی، از جمله برداشتن تومورهای استخوانی، برای اسکلت آپاندیکول است. اعتقاد بر این است که این عریض ترین فاصله از نوع خود است که با پوشاندن هر دو اندام فوقانی و تحتانی به دست آمده است.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  8 راه برای رفع کد خطای فروشگاه مایکروسافت 0x803F8001 در ویندوز 11 یا 10

Paul Fotheringham، مدیر ارشد فناوری Insight Surgery گفت: “دو مجوز اخیر FDA ما را قادر می سازد تا طیف کاملی از CMF و دستگاه های ارتوپدی خود را به بازار ایالات متحده بیاوریم. هدف ما این است که ظرف پنج روز پس از دریافت داده‌های اسکن، این دستگاه‌های بسیار تاثیرگذار را در اختیار جراحان قرار دهیم.»

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/zhU
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *