4 بهترین مانیتور کودک با پشتیبانی از برنامه

زمان مطالعه: 6 دقیقه

در این مقاله تخصصی از مجله 98zoom میخواهیم از 4 بهترین مانیتور کودک با پشتیبانی از برنامه با شما صحبت کنیم ، پس با یک مقاله مفید و آموزشی دیگر از تیم نود و هشت زوم همراه ما باشید :

اگر شما یک والدین شاغل هستید، مراقبت از فرزندتان بسیار مهم است. حتی زمانی که در خانه هستید، اگر در اتاق دیگری هستید، ممکن است بخواهید از سلامت فرزندتان مطمئن شوید. یک راه خوب برای اطمینان از ایمنی فرزندتان در چنین سناریوهایی استفاده از یکی از بهترین مانیتورهای کودک با پشتیبانی برنامه ذکر شده در زیر است.

 

بهترین مانیتورهای کودک با پشتیبانی از برنامه

در حالی که یک مانیتور دستی استاندارد با یک واحد والدین در بیشتر مواقع کافی است، یک مانیتور کودک با صفحه نمایش و برنامه زمانی که در خانه نیستید بسیار مفید است. علاوه بر این، اگر خانه بزرگی دارید، دوربین مانیتور کودک با تلفن به شما این امکان را می‌دهد که بدون توجه به جایی که هستید بمانید. همه اینها در حالی که اطمینان حاصل کنید که به روز رسانی های مداوم در مورد کودک خود دارید. اگر از روی ایده فروخته شده اید، در اینجا همه مانیتورهای کودک با برنامه هایی که توصیه می کنیم وجود دارد. قبل از آن –

1. مانیتور نوزاد 360 درجه Nooie

رزولوشن ویدیو: 1080p

مانیتور کودک nooie

معقول ترین گزینه برای مانیتور کودک وای فای با برنامه از Nooie می آید. این دوربین 360 درجه این برند دارای خروجی 1080p با ردیابی حرکت، دید در شب و صدای دو طرفه است.

مانیتور کودک Nooie نه تنها یک برنامه همراه دارد، بلکه از طریق یک روال با الکسا کار می کند. به لطف این، می توانید از دوربین 360 درجه Nooie حتی با دستگاه آمازون اکو استفاده کنید. اگر Echo Show را در اتاق نشیمن خود دارید، می توانید بدون اینکه گوشی خود را از جیب خود بیرون بیاورید، یک فید زنده از دوربین اتاق خواب خود مشاهده کنید.

مانیتور کودک Nooie همراه با هشدار در هر بار حرکت کودک، از صدای دو طرفه نیز پشتیبانی می کند. با استفاده از این ویژگی، می‌توانید از طریق تلفن هوشمند خود به آنچه فرزندتان صحبت می‌کند بشنوید و از طریق صدای خود پاسخ دهید. این مانند تماس تلفنی است اما از طریق دوربین. کاربران می گویند کیفیت فیلم نسبت به قیمت خوب است، به خصوص با قابلیت دید در شب. تنها مشکل این است که چندین کاربر نمی توانند از حساب های مختلف برای نظارت بر دوربین استفاده کنند. بنابراین، اگر هر دو والدین بخواهند دوربین را نظارت کنند، باید از اعتبارنامه های ورود یکسانی استفاده کنند.

2. مانیتور کودک هوشمند سیمشین

وضوح : 2K

مانیتور تصویری سیمشین

دوربین کودک 1080p ممکن است برای اکثر کاربران کافی باشد. با این حال، اگر می خواهید روی کودک خود زوم کنید و بررسی کنید که آیا او گریه می کند یا فقط می خواهید نگاه دقیق تری به فرزندان خود داشته باشید، یک مانیتور با وضوح 2K به شما کمک می کند. این دقیقاً همان چیزی است که مانیتور کودک Simshine نسبت به Nooie ارائه می دهد.

بیشتر ویژگی های مانیتور کودک هوشمند سیمشین همان چیزی است که از محصولاتی در این رنج قیمت انتظار دارید. سنسورهای مادون قرمز برای ویدیوهای دید در شب وجود دارد، صدای دو طرفه پشتیبانی می شود و چرخش 360 درجه را می توان از طریق برنامه کنترل کرد. همانطور که قبلا ذکر شد وضوح خروجی 2K است بنابراین ویدیوها واضح تر هستند.

جدا از ویدیوهای واضح تر، دو دلیل اصلی وجود دارد که ممکن است بخواهید برای دوربین Simshine هزینه اضافی بپردازید. مانیتور کودک در مقایسه با دوربین Nooie بیشتر دوستدار کودک و شبیه یک اسباب بازی است. این ممکن است مفید باشد اگر کودک شما توسط دوربین مرعوب شود. علاوه بر این، یک ویژگی تشخیص گریه وجود دارد، بنابراین اگر کودک شما ناراحت است، فورا به شما اطلاع داده می شود. اگر کودک نوپا دارید این یک ویژگی عالی است.

قابل ذکر است که برخی از کاربران از پژواک صدا در برخی مواقع همراه با نویز استاتیک شکایت کرده اند. بنابراین اگر مورد استفاده اصلی شما ویژگی رادیویی دو طرفه برای صحبت با فرزندانتان است، این ممکن است بهترین گزینه نباشد.

طرفداران

  • وضوح 2K
  • بچه پسند به نظر می رسد

منفی

  • خروجی صدا می تواند نویز داشته باشد یا دارای پژواک باشد

3. Invidyo Wi-Fi Baby Monitor

رزولوشن ویدیو: 1080p

مانیتور کودک وای فای invidyo

مانیتور کودک Invidyo رزولوشن را به 1080p کاهش می دهد که مطمئناً در مقایسه با دوربین Simshine کاهش یافته است. با وجود این، قیمت بالاتری دارد. این عمدتا به این دلیل است که مانیتور Invidyo دارای برخی ویژگی های اضافی جالب است.

در درجه اول، نگهدارنده داخلی قابل خم شدن مانیتور کودک Invidyo چیزی است که آن را سودآور می کند. برای قرار دادن دوربین در موقعیت مناسب، لازم نیست به دنبال سطحی مانند میز یا پایه بگردید. به سادگی دوربین را دور گهواره یا تخت کودک خود بپیچید و در جای خود ثابت می شود.

علاوه بر این، مانیتور کودک Invidyo دارای ویژگی های هوشمند مانند نظارت بر خواب و عملکرد شیب است. دوربین می تواند گزارشی از نحوه خوابیدن فرزندانتان و بیدار شدن آنها در نیمه شب به شما بدهد. علاوه بر این، تشخیص گریه و سرفه نیز در برنامه وجود دارد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  6 راه برای یافتن و بازیابی یادداشت های ناپدید شده آیفون

علاوه بر این، یک ویژگی جالب وجود دارد که هر بار که کودک شما لبخند می زند عکس می گیرد و یک حلقه برجسته ایجاد می کند. با این حال، این ویژگی های اضافی نیاز به اشتراک پولی دارند، بنابراین از آن متفاوت باشید. تنها مشکل دیگر جدای از این این است که اتصال ممکن است در مواقعی بر حسب کاربران ناقص باشد.

طرفداران

  • به راحتی روی هر سطحی قابل نصب است
  • تشخیص خواب، سرفه و گریه

منفی

  • اتصال ممکن است گاهی کند باشد
  • برخی از ویژگی ها نیاز به اشتراک دارند

4. مانیتور کودک ویدیویی ARENTI

وضوح ویدئو: 2K

مانیتور کودک ویدیویی ARENT

درست مانند گزینه Simshine، مانیتور ویدیویی آرنتی ظاهری مناسب برای کودکان دارد. شبیه یک خرگوش کوچک است که ممکن است آن را برای کودکان جذاب کند. علاوه بر این، دوربین ARENTI تنها دوربین موجود در این لیست است که دارای صفحه نمایش فیزیکی نیز می باشد.

همراه با اپلیکیشن گوشی هوشمند، می‌توانید از تبلت فیزیکی همراه با مانیتور کودک ARENTI برای مشاهده فید زنده از دوربین استفاده کنید. همچنین می‌توان از این دستگاه برای حرکت و کج کردن دوربین استفاده کرد که زمانی که از تلفن خود دور هستید مفید است.

اما وقتی از خانه دور هستید، می‌توانید به‌طور پیش‌فرض به برنامه گوشی هوشمند برای مشاهده فرزندانتان بازگردید. دیدن این که ARENTI یک سنسور دما و رطوبت را به مانیتور کودک اضافه کرده است خوشحال است. شما می توانید از این برای تعیین چگونگی محیط اطراف فرزندان خود استفاده کنید. همه ویژگی‌های جالب افزوده‌های عالی هستند و طبق نظر کاربران مفید هستند.

درست مانند دوربین Invidyo، طبق چند گزارش، اتصال کمی ناقص است. اگر دو فرزند دارید، حتی می توانید نوع دوربین دوگانه مانیتور کودک ARENTI را انتخاب کنید.

طرفداران

  • شامل یک تبلت فیزیکی است
  • سنسورهای داخلی دما و رطوبت

از ایمنی کودکان خود اطمینان حاصل کنید

استفاده از هر یک از بهترین مانیتورهای کودک با برنامه های ذکر شده در بالا به شما کمک می کند حتی زمانی که در خانه نیستید از فرزندان خود مطلع باشید. به این ترتیب، می توانید مطمئن شوید که فرزندانتان بدون در نظر گرفتن شما، ایمن هستند. علاوه بر این، برخی از ویژگی‌های اضافی در این مانیتورهای کودک می‌تواند برای تشخیص هر زمانی که بچه‌های شما گریه می‌کنند یا ناراحت هستند، استفاده می‌شود که لمس خوبی است.

امیدواریم از این مقاله 4 بهترین مانیتور کودک با پشتیبانی از برنامه مجله نود و هشت زوم نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 98zoom باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/dYICLg
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *