5 استراتژی برتر رسانه های اجتماعی برای سازندگان و کارآفرینان در سال 2023

زمان مطالعه: 5 دقیقه

سال جدید نزدیک است و اکنون زمان مناسبی برای شروع کار بر روی آن استراتژی های رسانه های اجتماعی برای سال 2023 است که به شما کمک می کند به اهداف خود به عنوان یک خالق، کارآفرین یا صاحب کسب و کار دست یابید.

اینجا در Metricool، ما با Juan از IG Creator Academy همکاری کرده‌ایم تا بهترین استراتژی‌های رسانه‌های اجتماعی را به شما ارائه دهیم تا مطمئن شویم برند شما برجسته است و به شما کمک می‌کند در سال 2023 به موفقیت برسید.

دورانی که استراتژی‌های رسانه‌های اجتماعی فقط تولید محتوا، ارسال آن و گذراندن مدتی برای تعامل بود، گذشته است.

رقابت در هر پلتفرم رسانه های اجتماعی بالاتر از همیشه است بنابراین dایجاد یک استراتژی قوی رسانه های اجتماعی کلیدی است برای هر کسی که به دنبال رشد یک نام تجاری و ایجاد یک کسب و کار از رسانه های اجتماعی است.

در اینجا 5 استراتژی برتر ما برای سازندگان و کارآفرینان در سال 2023 آمده است.

1. برای تعمیق روابط با مخاطبان و تقویت حس اجتماع، محتوای معتبرتری ایجاد کنید

کاربران شبکه های اجتماعی شروع کرده اند هوس اصالت و واقعیت بودن از برندها و سازندگان مورد علاقه خود. آنها دیگر نمی خواهند یک زندگی عالی یا کسب و کار عالی را ببینند.

آنها می خواهند داستان های واقعی. داستان هایی که برای آنها قابل ربط است و به آنها احساس می کند بخشی از یک کل بزرگتر

با تمرکز بر اشتراک گذاری بیشتر، می توانید این را به راحتی در محتوای خود بگنجانید محتوای “جامعه محور”. که شامل داستان های شخصی شما، سفر شما به عنوان خالق، کارآفرین یا صاحب کسب و کار، مبارزاتی که در زندگی خود داشته اید، بدترین اشتباهات شما و هر زمان سختی را شامل می شود.

حالا، ما را اشتباه نگیرید. ما نمی گوییم همه چیز باید “منفی” باشد.

موفقیت ها، پیروزی های خود و پیروزی های خود را نیز به اشتراک بگذارید. اما آن را به روشی به اشتراک بگذارید به مخاطبان خود انگیزه دهید زیرا آنها کار سختی را که شما برای رسیدن به جایی که هستید انجام داده اید، دیده اند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  یک انفجار دیگر در استارشیپ خبر بدی برای مدیران پارک های اطراف خواهد بود

به آنها نشان دهید که شما فقط یک انسان معمولی هستید و اگر به چیزی دست یافته اید، آنها نیز می توانند.

2. برای افزایش تعامل و فروش، در داستان سرایی مسلط شوید

بیشتر و بیشتر سازندگان، کارآفرینان و صاحبان کسب و کار شروع به استفاده می کنند رسانه های اجتماعی به عنوان ابزار اصلی تولید و فروش آنها. با این حال، فروش در رسانه های اجتماعی به آسانی قرار دادن کلمات “از من بخر” در هر پست نیست.

یاد گرفتن چگونه از طریق محتوا داستان بگویید ضروری است احساسات را برانگیزد در مردم به یاد داشته باشید که انسان ها به دلایل منطقی خرید نمی کنند، بلکه به دلایل احساسی خرید می کنند.

این استراتژی کاملاً با استراتژی شماره 1 ارتباط دارد. وقتی یاد می گیرید که چگونه از طریق داستان هایی که با محتوای خود می گویید معتبر، واقعی و قابل ربط باشید، اساساً باعث می شوید که مردم شما را دوست داشته باشند، شما را بشناسند و بهتر به شما اعتماد کنند. و فاکتور دوست داشتن، دانستن و اعتماد دقیقا همان چیزی است که برای فروش در رسانه های اجتماعی به آن نیاز دارید.

خوشبختانه، رسانه‌های اجتماعی رسانه‌ای عالی برای داستان‌گویی هستند. با افزایش ، داستان سرایی هرگز آسان تر نبوده است. داستان ها جذاب هستند بنابراین افراد بیشتری مایل به تعامل با محتوای شما خواهند بود.

به عنوان مثال، با انجام وبلاگ‌ها، با صداگذاری، می‌توانید یک داستان قدرتمند بگویید و آن را با یک فراخوان برای اقدام واضح به پایان برسانید که منجر به نظرات بیشتر، پیام‌های دی‌ام یا ترافیک بیشتر به وب‌سایت، صفحه فروش و غیره می‌شود.

3. محتوای همیشه سبز بیشتری در پلتفرم‌های با فرم طولانی ایجاد کنید و آن را به محتوای خرد برای پلتفرم‌های فرم کوتاه تغییر دهید.

رقابت در حال افزایش است که به این معنی است که قابل کشف بودن در پلتفرم هایی مانند اینستاگرام سخت تر می شود. به همین دلیل است که یکی از استراتژی های رسانه های اجتماعی که باید برای سال 2023 در نظر بگیرید، ایجاد است محتوای طولانی که همیشه سبز است در وبلاگ یا کانال یوتیوب خود

گوگل و یوتیوب دو موتور جستجوی بزرگ هستند و هر محتوایی که در آنجا ایجاد می‌کنید، در صورت بهینه‌سازی صحیح به شما کمک می‌کند تا ماه‌ها یا حتی سال‌ها توسط مخاطبان جدید کشف شوید!

به همین دلیل است که ما معتقدیم تلاش اصلی شما باید روی وبلاگ و یوتیوب و سپس متمرکز شود محتوای کلان خود را به محتوای خرد تغییر دهید برای اینستاگرام، ، پینترست و .

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  آن لای می‌گوید که پس از کمک به تحویل 145 میلیون دلار از بولپن کپیتال اخراج شد

این چگونه کار می کند؟ از یک پست وبلاگی که همیشه سبز است، می توانید چندین قطعه محتوا مانند نقل قول برای توییتر، خلاصه برای چرخ فلک های اینستاگرام یا حتی اینفوگرافیک برای Pinterest استخراج کنید. از یک ویدیوی یوتیوب، می‌توانید چندین ویدیوی کوتاه را برای استفاده در TikTok، Shorts و Reels استخراج کنید.

ایده این است که شما هوشمندانه تر کار کن نه سخت تر، که ما را به استراتژی بعدی ما برای رسانه های اجتماعی می برد.

4. هوشمندتر کار کنید و محتوای داده محور ایجاد کنید

حدس دوم اینکه چه چیزی باید در هفته آینده پست کنید، مربوط به گذشته است، به خصوص اگر قصد دارید در پلتفرم های جدید تنوع ایجاد کنید.

ما قویاً به قدرت استفاده مجدد برای کمک به افزایش آگاهی از برند خود و دستیابی به مخاطبان جدید در پلتفرم های جدید اعتقاد داریم. به همین دلیل است که ما با بسیاری از پلتفرم های رسانه های اجتماعی مختلف در Metricool کار می کنیم.

با این حال، ما همچنین می دانیم که هر پلت فرم رسانه های اجتماعی متفاوت است و نتایجی که از محتوای خود خواهید دید از پلتفرم به پلتفرم دیگر متفاوت است.

به این دلیل ردیابی تجزیه و تحلیل شما بسیار مهم است، زیرا داده ها تنها منبع قابل اعتماد است وقتی نوبت به اطلاع رسانی تلاش های خود در رسانه های اجتماعی می رسد.

با تجزیه و تحلیل پیشرفته ما، شما و تیمتان به راحتی می توانید گزارش هایی تهیه کنید تا بفهمید چه نوع محتوایی کار می کند و چه چیزی نیست. شاید نقل قول ها آن را در اینستاگرام خرد کنند، اما در پینترست ضعیف عمل می کنند.

بر اساس این داده ها می توانید تصمیم گیری کنید و استراتژی محتوای خود را بهینه کنید در رسانه های اجتماعی

5. برای آگاهی بیشتر از برند و رشد کسب و کار، روی همکاری های بیشتر تمرکز کنید

اقتصاد رسانه های اجتماعی یک اقتصاد مشارکتی و سازندگان همیشه قرار می دهند جامعه اول

امسال شاهد افزایش همکاری ها، به خصوص در اینستاگرام با ویژگی جدید مشترک بودیم. اما همکاری ها می توانند به طرق مختلف اتفاق بیفتند. مصاحبه های مهمان، مصاحبه های پادکست، پست های وبلاگ مهمان و غیره

ایده این است که با مشارکت با سایر کارشناسان صنعت می توانید به مخاطبان جدیدتر دسترسی پیدا کنید و آگاهی از برند را افزایش دهید.

علاوه بر این، همکاری ها می تواند منجر به مشارکت های بزرگتر شود به سود کسب و کار شما

ما بسیاری از سازندگان، کارآفرینان و حتی کسب‌وکارها را دیده‌ایم که برای ایجاد محصولات جدید، برنامه‌ها، استراحت‌ها و غیره شریک می‌شوند تا به مخاطبان و جوامع خود خدمات بهتری ارائه دهند.

پس همین است، متری کولرها!

بهترین استراتژی های رسانه های اجتماعی ما برای سازندگان، کارآفرینان و صاحبان مشاغل در سال 2023!

همه چیز در مورد اصالت، داستان سرایی، جامعه، هوشمندتر کار کردن و تنوع است.

آیا از این استراتژی ها برای کمک به دستیابی به اهداف رسانه های اجتماعی خود در سال 2023 استفاده خواهید کرد؟

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/miRsQT
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *