5 بهترین ترازو آشپزخانه هوشمند که می توانید بخرید

زمان مطالعه: 8 دقیقه

در این مقاله تخصصی از مجله 98zoom میخواهیم از 5 بهترین ترازو آشپزخانه هوشمند که می توانید بخرید
با شما صحبت کنیم ، پس با یک مقاله مفید و آموزشی دیگر از تیم نود و هشت زوم همراه ما باشید :

این راز نیست که کلید یک دستور غذای خوب اندازه گیری همه مواد است، چه فرمولی برای یک کیک ساده یا یک کباب یکشنبه مفصل. با این حال، اگر دستگاهی می خواهید که وزن غذا و سپس مقداری را اندازه گیری کند، باید به ترازوی آشپزخانه هوشمند روی بیاورید. این دستگاه‌های ساده وزن غذا را نمایش می‌دهند، و برنامه متصل نیز بینشی در مورد اطلاعات تغذیه می‌دهد.

بهترین ترازوی آشپزخانه هوشمند که می توانید بخرید

نکته خوب این است که ترازوهای آشپزخانه هوشمند کاملاً مقرون به صرفه هستند. علاوه بر این، اکثر این لوازم آشپزخانه بادوام هستند و نیازی به تعویض مکرر ندارند.

بنابراین اگر در تابستان امسال قصد دارید غذای سالم بخورید یا به فکر ارتقای ترازوی آشپزخانه خود هستید، به جای درستی آمده اید. برای این منظور، ما لیستی از بهترین ترازوهای هوشمند آشپزخانه را که می توانید همین الان خریداری کنید، گردآوری کرده ایم.

بنابراین بدون هیچ مقدمه ای، بیایید شروع کنیم. اما اول،

1. مقیاس غذایی رنفو نوتریشن

اولین مقیاس غذای هوشمند در لیست ما مقیاسی است که توسط Renpho ساخته شده است. مجموعه‌ای از ویژگی‌ها، از جمله دکمه اختصاصی تاره را در خود جای داده است. مهمتر از همه، مقرون به صرفه است و سوراخی در جیب شما نمی سوزاند. هنوز قانع نشدی؟ خوب، این دستگاه همچنین دارای طراحی ممتاز و دارای کنترل های حساس به لمس است. مهمتر از آن، استفاده از آن آسان است و همچنین می توان آن را بدون زحمت تمیز کرد.

حتماً از خود می‌پرسید که مقیاس غذای هوشمند رنفو دقیقاً «هوشمند» چیست؟ خوب، این واحد می تواند از طریق بلوتوث به یک برنامه همراه متصل شود. برنامه همراه مغز راه‌اندازی است و مجموعه‌ای از ویژگی‌های هوشمند را روی میز به ارمغان می‌آورد. به عنوان مثال، این برنامه وزن، ارزش غذایی پایه و تعداد کالری یک ماده غذایی خاص را نشان می دهد. رنفو ادعا می کند که این برنامه دارای پایگاه داده ای از تقریباً 300000 ماده غذایی است.

بنابراین، زمانی که آن را روی ترازو وزن می کنید، به ندرت با یک ماده غذایی ناشناخته مواجه خواهید شد. ترازو نیز بسیار دقیق است و می تواند وزن یک ماده غذایی را دقیقاً تا آخرین اعشار اندازه گیری کند. اگر با اعداد صحبت کنیم، می توانید غذای خود را با افزایش 0.1 اونس اندازه گیری کنید. حالا، این چیزی است.

در مقایسه با ترازوهای معمولی غذا، این ترازو کمی بزرگتر است و در جنبه های سنگین تر قرار دارد. از طرفی، ناحیه توزین بزرگ است و نباید با اندازه گیری مواد غذایی مشکلی داشته باشید. بعلاوه، فرم براق بودن آن را در زمان عدم استفاده آسان می کند.

2. ترازو غذای هوشمند اوراماز

  • همگام سازی با: Apple Health و Fitbit

ترازو غذای هوشمند Uramaz موارد زیادی دارد. برای یکی، مقرون به صرفه است و کمتر از 20 دلار هزینه دارد. ثانیاً، این ترازوی غذای هوشمند مقرون به صرفه، خلاصه‌ای منظم از مواد مغذی، کالری، و غیره را به شما ارائه می‌دهد. همچنین نسبتاً سبک وزن است و حتی با بزرگی عرضه می‌شود که خواندن اعداد را آسان می‌کند. علاوه بر این، برنامه همراه دستگاه اطلاعات بیشتری از جمله محتوای کربوهیدرات و چربی موجود در منبع غذایی شما را نشان می دهد.

نیازی به گفتن نیست که این ویژگی به شما کمک می کند تا از میزان مصرف مواد غذایی خود آگاه باشید. در حال حاضر، برنامه تلفن ماکروهای غذایی اضافی مانند ویتامین ها، مواد معدنی، کلسیم و سدیم و غیره را ثبت می کند. و بله، شما همچنین می توانید تعداد کالری اصلی را نیز بررسی کنید. پنج تبدیل واحد داخلی وجود دارد و شما می توانید بر اساس نوع غذا یکی را انتخاب کنید.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه ارسال مکان جعلی (لایو و فعلی) در واتس اپ

ترازو همانطور که تبلیغ می شود کار می کند و اعداد دقیق را ثبت می کند. در واقع، تعداد کمی از کاربران صحت آن را بر اساس عملکردهای فردی خود در مقیاس تضمین کرده اند. در عین حال، می توانید مواد غذایی را در مقادیر کم اندازه گیری کنید. در حال حاضر، می تواند بین 0.1 اونس اندازه گیری کند و تا 11 پوند می رسد. اولی زمانی به تصویر می‌آید که باید مقادیر دقیق غذا را اندازه‌گیری کنید.

بخشی از جذابیت ترازو ساختار سبک آن است. علاوه بر این، استفاده از دستگاه بسیار آسان است که سهم خود را از محبت کاربران خود به دست آورده است. توجه داشته باشید که هنگام ورود به برنامه تلفن باید یک حساب کاربری ایجاد کنید.

3. ترازو آشپزخانه هوشمند Etekcity Nutrition

  • همگام سازی با: Apple Health و Fitbit

اگر به ترازوی نیاز دارید که بتواند با برنامه های تناسب اندام مانند Apple Health و Fitbit ارتباط برقرار کند، باید مقیاس آشپزخانه هوشمند Etekcity Nutrition را بررسی کنید. اگرچه این دستگاه مانند هر ترازو دیگری به نظر می رسد، اما ویژگی های کمی در آستین آن پنهان شده است. بنابراین، این واحد به عنوان یکی از بهترین ترازوی آشپزخانه هوشمند مورد احترام است. برای یک، پایگاه داده مواد غذایی بسیار بزرگ است. علاوه بر این، سبک وزن است و مواد غذایی را نیز به سرعت اندازه گیری می کند. مهمتر از آن، بینش دقیقی از ارزش های غذایی به شما می دهد و با نشانگرهایی برای پروتئین، کربوهیدرات، مواد معدنی و غیره همراه است.

همه اینها از طریق برنامه VeSync همراه مدیریت می شوند. و همانطور که ممکن است حدس بزنید، این ترازو غذای هوشمند برای انتقال اطلاعات به برنامه به بلوتوث متکی است.

این برنامه، اگرچه به اندازه برخی از همتایان خود شهودی نیست، اما به شما امکان می دهد کالری و سایر جزئیاتی را که در طول روز داشتید تجسم کنید. به علاوه، همگام سازی داده ها با Apple Health یا Fitbit نیز علم موشکی نیست. تنها نقطه ضعف آن این است که از سایر برنامه های محبوب مانند Health پشتیبانی نمی کند که در بین علاقه مندان به سلامت بسیار محبوب است. به این ترتیب، اگر از این برنامه ها استفاده می کنید، باید داده ها را به صورت دستی از روی ترازو همگام کنید.

آخرین اما نه کم اهمیت، وزن را به دقت اندازه گیری می کند. با این حال، تعدادی از کاربران اشاره کرده اند که به شما اجازه نمی دهد وزن را در برنامه تلفن شخصی سازی کنید. به علاوه، زمان خاموش شدن خودکار بسیار کم است که ممکن است در دراز مدت آزار دهنده باشد. به خصوص اگر وقت شیرین خود را برای وزن کردن یا اسکن مواد غذایی خود صرف کنید، صادق است.

با این وجود، مقیاس غذای هوشمند Etecity یک گزینه محبوب با رتبه‌بندی بیش از 1000 کاربر در است. مردم این واقعیت را دوست دارند که همانطور که تبلیغ می شود کار می کند و همچنین بسیار دقیق است. اگر ظاهر و زمان خاموش خودکار کوتاه برای شما دلخراش نیست، این ترازو غذا در مسیری عالی بین ترازوهای غذای هوشمند ممتاز، مقرون به صرفه و کاربردی است.

4. ترازوی غذای قابل شارژ Arboleaf

  • همگام سازی با: Apple Health و Fitbit

همانطور که از نامش پیداست، ترازوی غذای Arboleaf قابل شارژ با USB است و این احتمالاً یکی از بهترین چیزهای این ترازو آشپزخانه هوشمند با یک برنامه همراه است. با آن، شما مجبور نیستید با دردسرهای تعویض باتری کنار بیایید. گفته می شود، تمام ویژگی های ضروری از جمله دکمه اختصاصی Tare، مدت زمان خاموش شدن خودکار کمی بیشتر و پشتیبانی از واحدهای توزین استاندارد را پوشش می دهد. مهمتر از همه، این واحد می تواند غذا را به طور دقیق اندازه گیری کند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نگاه به فراتر از سطح: موتورهایی که تصویربرداری پزشکی را امکان پذیر می کنند

در مقایسه با همتایان خود، مقیاس Arboleaf کمی گران است. با این حال، تفاوت قیمت فقط چند دلار است. گفته می‌شود، اگر می‌خواهید یک ترازو با ظاهری عالی با صفحه‌نمایش منظم و دکمه‌های لمسی داشته باشید، این ترازو کاملاً متناسب با صورت حساب شما است. مانند رقبای خود، می توانید به اطلاعات غذایی اضافی مانند پروتئین، کربوهیدرات و نسبت چربی موجود در غذای خود دسترسی داشته باشید. با این حال، ممکن است اطلاعات به اندازه آنچه که با مقیاس هوشمند Etekcity به دست می آورید، دقیق نباشد.

Arboleaf نیز بدون محدودیت نیست. در واقع، MyFitnessPal یا Samsung Health را پشتیبانی نمی کند و فقط با Apple Health و Fitbit سازگار است.

با این وجود، در یک بازه زمانی کوتاه شروع به نمودار شدن در مقیاس محبوبیت (بدون جناس) کرده است. برای این منظور، کاربران از ساخت بادوام و ماندگاری طولانی آن قدردانی می کنند. همانطور که در نظر گرفته شده است کار می کند و برنامه فوراً متصل می شود. با این حال، این برنامه به شما اجازه نمی دهد اندازه گیری را برای برخی از مواد غذایی سفارشی کنید.

5. ترازو آشپزخانه هوشمند تغذیه Etekcity

  • همگام سازی با: Apple Health، My Fitness Pal، و Fitbit

اگر می‌خواهید همه چیز را به سطح دیگری ببرید، باید نگاهی به مقیاس آشپزخانه هوشمند Etekcity بیندازید. این دومین مقیاس غذایی Etekcity در لیست ما است، و پسر آن را به خوبی انجام می دهد. برای نمونه، یک صفحه نمایش دیجیتال دقیقاً روی ترازو دارد که می توانید اطلاعات اضافی مانند کالری، چربی و محتوای فیبر و سایر موارد را ببینید. در مقایسه با برخی از دستگاه های رقیب، به دلیل صفحه نمایش داخلی، ردپای بیشتری دارد.

با این حال، این ترازو هوشمند با کمی جذابیت همراه است – صفحه نمایش داخلی تنها زمانی فعال می شود که برنامه را روی غذای خود باز کنید. نه تنها این، شما باید ماده غذایی را نیز در برنامه انتخاب کنید. اما به محض اینکه همه چیز را به دست آورید، تمام اطلاعات در مقابل شما خواهد بود. قبل از اینکه به ادامه مطلب بپردازیم، اجازه دهید به شما بگوییم که منحنی یادگیری مختصری در ارتباط با این مقیاس غذای هوشمند وجود دارد، به خصوص هنگام راه اندازی برنامه.

خبر خوب این است که این برنامه به شما انعطاف پذیری اندازه گیری و ردیابی غذای خود را می دهد. پایگاه داده بسیار زیاد است و احتمال اینکه بتوانید مواد غذایی را به راحتی پیدا کنید زیاد است. به علاوه، گزینه ایجاد یک وعده غذایی نیز وجود دارد. بنابراین، اگر پولی برای ذخیره دارید و می خواهید یک ترازو غذای هوشمند پیشرفته داشته باشید، می دانید چه کاری باید انجام دهید.

سوالات متداول درباره ترازو آشپزخانه هوشمند

1. آیا ترازوهای دیجیتال آشپزخانه دقیق هستند؟

در بیشتر موارد، ترازوهای دیجیتال آشپزخانه دقیق هستند و به شما امکان می دهند کیفیت های بزرگ و کوچک را اندازه گیری کنید. در واقع، اکثر ترازوهای دیجیتالی مواد غذایی با کیفیت به شما امکان می دهند غذای خود را با افزایش 0.1 اونس اندازه گیری کنید.

از دست دادن اینچ، هوشمندانه

اینها برخی از بهترین ترازوهای غذایی هوشمندی بودند که می توانید برای آشپزخانه خود بخرید. برنامه‌های متصل به این معنی است که می‌توانید ماکروها و کالری‌های مصرف‌شده خود را هوشمندانه ردیابی کنید. علاوه بر این، پشتیبانی از برنامه هایی مانند Fitbit و Apple Health به این معنی است که شما مجبور نیستید اطلاعات را دو بار در پلتفرم های جداگانه وارد کنید.

اگر بهترین معامله را در قبال پول خود می خواهید، ترازوهای خوراکی هوشمند Arboleaf و Uramaz باید ترازوهای غذایی شما باشند. آنها بدون خالی کردن حساب بانکی شما، ویژگی های لازم را ارائه می دهند.امیدواریم از این مقاله مجله نود و هشت زوم نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 98zoom باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/aAP
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *