5 بهترین تقویت کننده سیگنال تلفن همراه برای خانه ها و دفاتر

زمان مطالعه: 6 دقیقه

در این مقاله تخصصی از مجله 98zoom به بررسی موضوع 5 بهترین تقویت کننده سیگنال تلفن همراه برای خانه ها و دفاتر می‌پردازیم ، پس با یک مقاله مفید و آموزشی دیگر از تیم نود و هشت زوم همراه ما باشید :

برخی از افراد دارای اتصال شبکه عالی در خانه هستند در حالی که برخی دیگر ندارند. اگر به دسته دوم تعلق دارید و اغلب برای دریافت خوب از تلفن خود تلاش می کنید، وقت آن است که بهترین تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه را از لیست زیر تهیه کنید.

 

بهترین تقویت کننده های تلفن همراه

این تقویت کننده های سیگنال برای تلفن های همراه به شما کمک می کند همیشه به شبکه متصل بمانید. مهم نیست در کجای خانه هستید، باید بتوانید با کمک این دستگاه ها سیگنال سلولی دریافت کنید. بنابراین، اگر نمی‌خواهید از شبکه دور بمانید، در اینجا فهرستی از بهترین تقویت‌کننده‌های سیگنال سلولی برای خانه‌ها و ساختمان‌های اداری آورده شده است. اما قبل از آن –

1. تقویت کننده سیگنال تلفن همراه Obdator

منطقه تحت پوشش: 4500 فوت مربع

تقویت کننده سیگنال تلفن همراه obdator

چه سیم کارت AT&T داشته باشید و چه در شبکه T-Mobile هستید، تقویت کننده سیگنال Obdator می تواند تعداد نوارهای شبکه را در تلفن شما افزایش دهد. همچنین نسبت به سایر محصولات رقیب کوچکتر است، بنابراین فضای زیادی روی میز شما اشغال نخواهد کرد.

علیرغم ادعای پوشش یک سطح بزرگ نزدیک به 4500 فوت مربع، تقویت کننده سیگنال تلفن همراه Obdator تنها یک آنتن دارد. به همین دلیل، اگر موانع زیادی مانند ستون ها یا دیوارها بین مکان شما در خانه و تقویت کننده وجود داشته باشد، ممکن است پیدا کردن سیگنال برای شما دشوار باشد.

اما، اگر خانه ای کوچک تا متوسط ​​دارید، باید با تقویت کننده سیگنال Obdator کاملاً خوب باشید. در واقع، چندین بررسی نشان می‌دهد که تقویت‌کننده قدرت سیگنال تلفن‌ها را از دو میله به چهار میله افزایش داده است – البته به شرطی که در مکان مناسب نصب شده باشد.

مزایا

 • برای خانه های کوچک به خوبی کار می کند
 • سیگنال را از دو به چهار میله افزایش می دهد

معایب

 • اگر دیوارها یا مبلمان بلند زیاد باشد، خوب کار نمی کند

2. تقویت کننده سیگنال Btcellup

منطقه تحت پوشش: 2500 فوت مربع

تقویت کننده btcellup

طبق Btcellup، این تقویت کننده سیگنال خاص در هنگام نصب در آپارتمانی که تا دو اتاق خواب دارد، به خوبی کار می کند. درست مانند تقویت کننده Obdator، این یکی از Btcellup نیز دارای یک آنتن است، بنابراین برای بردهای طولانی تر کار نمی کند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  یوتیوب بی سر و صدا قیمت YouTube Premium را به 13.99 دلار در ماه افزایش می دهد

همه تقویت‌کننده‌های سیگنال تلفن همراه در این لیست – از جمله این یکی – از شبکه‌های 3G، 4G و 5G پشتیبانی می‌کنند. علاوه بر این، تقویت کننده سیگنال Btcellup کوچک و جمع و جور است و آن را قابل حمل می کند. اگر عشایر هستید یا درگیر کارهای از راه دور هستید و می توانید از هر جایی کار کنید، می توانید به سادگی بوستر را از پریز جدا کرده و آن را در مکان جدید خود وصل کنید. البته، شما همچنین باید آنتن خارجی را دوباره نصب کنید.

به گفته کاربران، تقویت کننده سیگنال موبایل Btcellup در مناطقی که تلفن شما معمولاً فقط یک یا دو نوار دریافت می کند، به خوبی کار می کند. می تواند شبکه را به سه تا چهار نوار برساند و از قطع تماس جلوگیری کند. شایان ذکر است، برخی از بررسی‌ها اشاره می‌کنند که چند براکت یا لوازم جانبی در بسته وجود نداشت، بنابراین فرآیند نصب کمی دشوار بود. امیدواریم که این روی همه واحدها تأثیر نگذارد.

مزایا

 • قابل حمل و قابل نصب در هر مکانی
 • طبق آگهی کار می کند

معایب

 • فقط در خانه هایی با دو یا کمتر اتاق خواب کار می کند

3. تقویت کننده تلفن همراه Atcall برای خانه

منطقه تحت پوشش: 6000 فوت مربع

تقویت کننده وای فای تماس بگیرید

تقویت کننده سیگنال Atcall به طور خاص برای خانه های بزرگ با چندین طبقه طراحی شده است. این می تواند تا 6000 فوت مربع فضا را پوشش دهد و حتی با یک کوچک روی واحد اصلی برای نظارت بر قدرت سیگنال در زمان واقعی ارائه می شود.

جدا از محدوده تحت پوشش، تقویت کننده تلفن همراه Atcall به دلیل دیگری محبوب است – سهولت نصب. طبق اکثر بررسی ها، نکته برجسته این محصول مجموعه ساده دستورالعمل های بسته بندی شده در جعبه است. اکثر مصرف کنندگان باید بتوانند بوستر را بدون تلاش زیاد در خانه خود نصب کنند.

از آنجایی که آنتن با بهره بالا در ارتفاعات پایین‌تر نیز کار می‌کند، چندین کاربر آن را برای کار با RV نیز انتخاب کرده‌اند. بنابراین، اگر با RV خود در خارج از منزل کمپینگ می‌کنید و متوجه می‌شوید که دیگر سیگنالی ندارید، تقویت‌کننده Atcall مطمئناً به کمک خواهد آمد. در حالی که فرآیند نصب ساده است، ممکن است لازم باشد مدتی را برای نهایی کردن محل جعبه تقویت کننده صرف کنید.

مزایا

 • نصب آسان
 • حتی در ارتفاعات پایین تر نیز کار می کند

معایب

 • ممکن است مجبور باشد مکان جعبه تقویت کننده را به طور مکرر تغییر دهد

4. تقویت کننده شبکه HiBoost 5G و 4G

منطقه تحت پوشش: 4000 فوت مربع

ویرایشگر hi-boost

درست مانند سایر محصولات موجود در این لیست، تقویت کننده شبکه HiBoost نیز شبکه های 4G و 5G را از تمام اپراتورهای ایالات متحده پوشش می دهد. با این حال، جایی که برجسته می شود، از نظر یک برنامه تلفن هوشمند اضافی است که می تواند سیگنال ها را مطابق با صفحه نمایش LCD آنبورد نظارت کند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  9 بهترین لوازم جانبی Sony PSVR 2: شارژر، هدفون و موارد دیگر

این نه تنها قدرت سیگنال را نشان می‌دهد، بلکه مکان‌هایی را نیز پیشنهاد می‌کند که می‌توان واحد تقویت‌کننده را برای دریافت و تقویت سیگنال به بهترین شکل ممکن قرار داد. در واقع، تقویت کننده شبکه HiBoost در بهبود پوشش شبکه از یک نوار به سه یا حتی چهار نوار به خوبی عمل می کند.

با این حال، پایداری شبکه کمی مشکوک است زیرا اگر در حال مکالمه طولانی هستید، بررسی‌ها نشان می‌دهند که ممکن است پس از مدتی قبل از اتصال مجدد شبکه قطع شوید. ارجاع به برنامه و تنظیم مجدد دستگاه بر اساس بهترین سیگنال باید این مشکل را برطرف کند. کابل همراه نیز بسیار طولانی است، بنابراین اگر محل نصب ایده آل از اتاق نشیمن یا میز اداری شما دور باشد، نباید مشکلی ایجاد کند.

مزایا

 • شامل یک برنامه برای نصب کامل
 • کابل موجود در جعبه بلند است

معایب

 • گاهی اوقات می تواند از شبکه قطع شود

5. تقویت کننده دوربرد HiBoost برای منازل و ادارات

منطقه تحت پوشش: 6000 فوت مربع

ویرایشگر دوربرد hi-boost

این تقویت کننده خاص نیز از HiBoost است، بنابراین شما همان برنامه همراه را برای فرآیند راه اندازی و نظارت بر قدرت سیگنال دریافت می کنید. تفاوت اصلی این است که تقویت کننده دوربرد HiBoost – همانطور که از نامش پیداست – برد بسیار طولانی تری دارد و به لطف دو آنتن داخلی، منطقه بزرگ تری را پوشش می دهد.

در بیشتر موارد، کاربران از نحوه عملکرد تقویت کننده HiBoost با انواع شبکه ها راضی هستند. در واقع، برد طولانی‌تر تضمین می‌کند که می‌توانید حتی در دفاتر بدون قطع شدن از آن استفاده کنید. با این حال، وقتی صحبت از شبکه های 5G می شود، برخی از کاربران با این مواجه شده اند که نوارهای شبکه به شدت افزایش نمی یابد.

این می تواند به دلیل این واقعیت باشد که تقویت mmWave 5G هنوز پشتیبانی نمی شود، بنابراین شبکه های 5G شما تنها در صورتی تقویت می شوند که در طیف NSA اجرا شوند. اگر در منطقه شما در دسترس نباشد، شبکه های 4G با تقویت کننده سلول HiBoost به خوبی کار می کنند.

مزایا

 • برنامه همراه مفید است
 • محدوده طولانی را پوشش می دهد

معایب

 • ممکن است با شبکه های 5G مشکل داشته باشد

همیشه در ارتباط بمانید

اگر در منطقه‌ای هستید که شبکه‌ای پراکنده دارد، از دوستان و خانواده خود جدا نشوید. کافی است یکی از بهترین تقویت کننده های تلفن همراه را از لیست بالا انتخاب کنید و گوشی خود را از یک نوار به سه یا چهار ببرید!

امیدواریم از این مقاله 5 بهترین تقویت کننده سیگنال تلفن همراه برای خانه ها و دفاتر مجله نود و هشت زوم نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 98zoom باشید

5/5 - (1 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/pUXsfp
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *