5 بهترین هدفون پشت باز با امپدانس پایین زیر 100 دلار

در این مقاله تخصصی از مجله 98zoom میخواهیم از 5 بهترین هدفون پشت باز با امپدانس پایین زیر 100 دلار
با شما صحبت کنیم ، پس با یک مقاله مفید و آموزشی دیگر از تیم نود و هشت زوم همراه ما باشید :

بسیاری از هدفون‌های پشت باز به‌عنوان طبیعی‌ترین هدفون‌های روی گوش مورد احترام هستند. در واقع، هدست‌ها با یک توری باز عرضه می‌شوند که اجازه می‌دهد مقداری هوا از داخل گوش‌ها عبور کند. این به نوبه خود راه را برای آکوستیک تنفس پذیرتر با مرحله صدای گسترده تر هموار می کند. در هر صورت، بیشتر هدفون های پشت باز بسیار گران هستند. علاوه بر این، آنها معمولاً به یک آمپر/DAC اختصاصی برای درایو آنها نیاز دارند. بنابراین، اگر به دنبال بهترین هدفون پشت باز با قیمت کمتر از 100 دلار هستید، در جای مناسبی هستید.

برای شوخ طبعی، ما شبکه‌های بین‌المللی را جست‌وجو کرده‌ایم تا هدفون‌های پشت باز با بهترین صدا را پیدا کنیم. بنابراین، اگر می‌خواهید جلسات جم خود را بالا ببرید، ادامه مطلب را بخوانید.

اما، قبل از اینکه در مورد بهترین هدفون های پشت باز زیر 100 دلار صحبت کنیم، ممکن است بخواهید بررسی کنید:

با وجود این موضوع، بیایید نگاهی دقیق‌تر به هدفون‌های پشت باز با امپدانس کم بیندازیم.

1. Samson SR850

هدفون پشت باز Samson SR850

سامسون در حال حاضر صحنه های صوتی را متحول کرده است و این شرکت تجربه زیادی را در اختیار دارد. همین امر در مورد هدفون SR850 با پشت نیمه باز مشهود است که بسیاری از کادرهای مناسب را بررسی می کند. بیایید با طراحی محصول شروع کنیم. در اینجا، این شرکت SR850 را با پدهای گوش مخملی مخملی تجهیز کرده است. علاوه بر این، این دستگاه با یک هدبند قابل تنظیم عرضه می شود، بنابراین برای یافتن مناسب مناسب برای بند خود مشکلی ندارید.

مهمتر از آن، هدفون می تواند در محدوده فرکانس 10 هرتز تا 30 کیلوهرتز کار کند. به این ترتیب، دستگاه باید بتواند فرکانس‌های باس و زیر باس را به یک سه راه برسانید. در عین حال، روکش نیمه باز هدفون تضمین می کند که در سطوح بلند صدا، صداهای بالا تغییر نخواهند کرد. در عوض، اوج ها گسترش خوبی را ارائه می دهند و حداقل رول آف را ارائه می دهند. بنابراین، خریدارانی که به دنبال یک جفت هدفون با سه‌بلند روشن و درخشان هستند، در اینجا چیزهای زیادی را پیدا خواهند کرد.

جای تعجب نیست که خریدارانی که این هدست را انتخاب می کنند، در مورد پسوند سه گانه این واحد نیز صحبت می کنند. در واقع، برخی از خریداران مجبور بودند امضای صدای دستگاه را خنثی کنند تا مطمئن شوند که اوج ها خیلی روشن به نظر نمی رسند. البته، کاربران همچنین به این موضوع اشاره می‌کنند که SR850 ها موهبتی برای میکس موسیقی در پرواز هستند.

بر خلاف اکثر هدفون های نوع پشت باز، SR850 دارای امپدانس فقط 32 اهم است. به این ترتیب، شما باید بتوانید هدست را با گوشی هوشمند یا لپ تاپ خود به راحتی رانندگی کنید. نیازی به گفتن نیست که SR850 یکی از بهترین هدفون های پشت باز با قیمت کمتر از 100 دلار است.

2. فیلیپس SHP9600

فیلیپس SHP9600

فیلیپس یک هدفون فوق العاده با پشت باز زیر 100 دلار نیز دارد. این هدست که Philips SHP9600 نام دارد، دارای گنجینه ای از ویژگی ها است. اولاً، این واحد از انواع پشت باز است و دارای امضای صدای تصفیه شده است. به این نکته، هدفون ظاهراً عدالت را در مورد آهنگ‌های ژانرهای بی‌شماری رعایت می‌کند. در واقع، کاربران توانایی این هدست را در واکنش متقابل صداها و صداهای پر جزییات و غیر همسان ستایش کرده اند.

برای کسانی که نمی‌دانند، sibilance نوعی جریان شنیداری است که در آن کلماتی که با S ختم می‌شوند به‌ویژه خشن یا تند به نظر می‌رسند. خوشبختانه، این مورد در مورد SHP9600s نیست. علاوه بر این، بازبین‌ها اشاره می‌کنند که هدست ضربان‌های پانچ را نیز رله می‌کند. خروجی باس ظاهراً نسبت به 9500 بهبود یافته است. حتی با این وجود، پایین بودن دستگاه بر فرکانس‌های دیگر غلبه نمی‌کند و به همه نت‌ها اجازه می‌دهد با هم بدرخشند.

از طرف دیگر، برخی از بررسی ها به کیفیت ساخت تا حدی ضعیف این واحد اشاره می کنند. اکنون این هدفون تقریباً 10 هزار بار در آمازون رتبه بندی شده است. و علیرغم حجم زیاد بررسی ها، ما متوجه مشکلات زیادی در رابطه با تناسب و احساس شاسی نشدیم. با این حال، ما به شما پیشنهاد می کنیم انتظارات خود را کنترل کنید زیرا هدست در درجه اول برای ساخت خود از پلاستیک استفاده می کند.

خوشبختانه، هدست را می توان به راحتی هدایت کرد زیرا دارای امپدانس فقط 32 اهم است. در حالی که می توانید با وصل کردن هدست به DAC جزئیات بیشتری از آهنگ های مورد علاقه خود دریافت کنید، لپ تاپ یا تلفن هوشمند شما نیز باید کافی باشد. مطمئن باشید فیلیپس SHP9600 یکی از بهترین هدفون های پشت باز با قیمت کمتر از 100 دلار است.

3. AKG K240

AKG K240 Studio

AKG K240 یکی از لوازم اصلی استودیوهای ضبط است و دلیل خوبی هم دارد. برای اولین بار، ساختار نیمه باز هدست، راه را برای یک تجربه گوش دادن به موسیقی لذت بخش هموار می کند. علاوه بر این، هدست شنونده را در یک صحنه صوتی بزرگ محصور می کند. بنابراین، شما می توانید به راحتی یک ساز را در فضای صدای مجازی مشخص کنید.

در این مورد، کاربران می گویند که این هدست همچنین تصویربرداری و جداسازی ابزار عالی را ارائه می دهد. برای این منظور، شما قادر خواهید بود تمام سازها را در یک تصنیف راک آشفته رمزگشایی کنید. در واقع، هر ساز نقطه خود را در کانون توجه خواهد داشت. بنابراین، شما احساس نمی کنید که سنج یا سازهای گیتار فرو رفته است. همین امر را می توان به مبدل های XXL هدفون که از دیافراگم Varimotion ثبت اختراع این شرکت استفاده می کنند، تأیید کرد.

همچنین باید اضافه کنیم که این هدست دارای یک کابل جداشدنی است که از کانکتور mini-XLR استفاده می کند. به این ترتیب، اگر کابل نشانه‌ای از ساییدگی داشت، می‌توانید آن را بدون نیاز به پر کردن هدفون جدید جایگزین کنید. نکته قابل توجه تر، این هدست دارای یک آداپتور پیچ 6.3 میلی متری است که می تواند برای اتصال دستگاه به یک آمپر استفاده شود.

توجه داشته باشید که هدفون امپدانس نسبتاً بالاتری نسبت به برخی از محصولات ذکر شده ارائه می دهد. با توجه به این نکته، AKG K240 دارای امپدانس 55 اهم است. در نتیجه، در حالی که می‌توانید آن‌ها را از طریق لپ‌تاپ رانندگی کنید، هنگام جفت کردن هدست با DAC یا آمپر، متوجه افزایش صوتی قابل توجهی خواهید شد. به این موارد ساختار مستحکم واحد را اضافه کنید که مملو از هدبند راحت و ایرپدهای دور گوش است و K240 یک سرمایه گذاری مناسب است.

4. Grado SR60X

هدفون Grado SR60x پشت باز

Grado یک تولید کننده صوتی مشهور است و SR60X این شرکت به خوبی در مورد شجره نامه این برند در حوزه صوتی صحبت می کند. برای نمونه، درایور و محفظه SR60X در کنار هم کار می کنند تا هرگونه اعوجاج گذرا را از بین ببرند. با انجام این کار، شنونده با ناب ترین شکل صوتی ارائه می شود. این همه ماجرا نیست، زیرا SR60X با نسل چهارم درایورهای 44 میلی‌متری این شرکت عرضه می‌شود که میان‌رده‌های معروف این شرکت را نیز ارائه می‌کنند.

جای تعجب نیست که خریدارانی که این هدست را انتخاب کرده اند، از قابلیت های صوتی این جفت نیز شگفت زده شده اند. در واقع، چندین خریدار اشاره کردند که این واحد یک رده پایین گوشتی را ارائه می‌کند که به فرکانس‌های دیگر نمی خورد. علاوه بر این، بسیاری از کاربران به این موضوع اشاره کردند که هدست صداهای کاملی را پخش می کند که پیچیدگی های محدوده آوازی یک هنرمند را نیز پوشش می دهد.

این همه چیز نیست، زیرا این واحد با یک هدبند بازطراحی شده با بالشتک کوچک نیز عرضه می شود. علاوه بر این، این واحد در بیرونی بادوام قرار دارد و دارای یک کابل 4 هادی با مس فوق العاده آنیل شده برای انتقال بهتر سیگنال صوتی است. همه چیز گفته و انجام شده، Grado SR60X یکی از بهترین هدفون های پشت باز با قیمت کمتر از 100 دلار است.

5. HIFIMAN HE400SE

هدفون پشت باز HIFIMAN HE400SE

HIFIMAN HE400SE تنها هدفون موجود در لیست است که از درایورهای مغناطیسی مسطح استفاده می کند. برای کسانی که نمی دانند، هدفون مغناطیسی مسطح اصول عملکرد هدفون را با درایور دینامیک و الکترواستاتیک ترکیب می کند. برای این منظور، یک هدفون مغناطیسی مسطح دارای یک دیافراگم صاف است که بین آهنرباهای دقیق برش داده شده است.

آهنرباها را می توان در دو طرف یا فقط یک طرف هدفون قرار داد و دیافراگم به میدان مغناطیسی تولید شده توسط آهنرباها واکنش نشان می دهد تا صدا را پخش کند. HIFIMAN HE400SE از همین اصل استفاده می‌کند و باس قوی را با جزئیات زیاد پخش می‌کند. بنابراین، خریداران نظرات بسیار مثبتی را برای این هدست ثبت کرده‌اند. در واقع، بسیاری از کاربران عنوان می کنند که این هدفون بهترین هدست پشت باز زیر 200 دلار است.

این همه چیز نیست، زیرا بسیاری از منتقدان ادعا می کنند که این واحد عمق بسیار خوبی را به صدا ارائه می دهد و پوشیدن آن نیز فوق العاده راحت است. در مورد آن، این واحد با یک هدبند سبک وزن قابل تنظیم و ایرپدهای مخملی عرضه می شود.

هدفون کمی در سمت سنگین‌تر قرار دارد و وزن آن 390 گرم است. همان را می توان به آرایه مغناطیسی مسطح دستگاه اعتبار داد. در سمت روشن، هدفون به راحتی قابل رانندگی است و امپدانس فقط 25 اهم را ارائه می دهد. تمام گفته‌ها و انجام‌ها، HIFIMAN HE400SE یک هدفون پشت باز فوق‌العاده است که برای عموم مردم کمی بیش از 100 دلار قیمت دارد.

سوالات متداول درباره هدفون های باز

1 – آیا هدفون های کم امپدانس صدای بهتری دارند؟

به طور کلی، هرچه امپدانس هدفون بالاتر باشد، صدای خروجی بهتری دارد. گفته می‌شود، هدفون‌های با امپدانس پایین‌تر برای رسیدن به پتانسیل کامل خود به تجهیزات اضافی مانند DAC یا آمپر نیاز ندارند.

2 – آیا امپدانس 32 اهم در هدفون خیلی زیاد است؟

برای کوتاه کردن داستان، نه. در واقع، امپدانس 32 اهم استاندارد اکثر هدست‌هایی است که در عصر حاضر عرضه می‌شوند.

اجازه دهید موسیقی شما نفس بکشد

هدفون های پشت باز یک ابزار عالی در زرادخانه هر دوست دوست صوتی هستند. این هدفون سطح صدای برتری را نسبت به همتایان پشت بسته خود ارائه می دهد و همچنین تصویربرداری بهتری را هنگام بوت ارائه می دهد. نکته مهم این است که هدفون‌های پشت باز فوق‌الذکر کمتر از 100 دلار قیمت دارند و به DAC یا آمپر هم نیاز ندارند. در واقع، شما می توانید آنها را با اتصال به لپ تاپ یا گوشی هوشمند خود به راحتی رانندگی کنید. مطمئن باشید، این هدفون با پشت باز تجربه گوش دادن به موسیقی شما را ده برابر افزایش می دهد.امیدواریم از این مقاله مجله نود و هشت زوم نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 98zoom باشید

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *