6 بهترین برنامه مانگا خوان برای اندروید و آیفون

زمان مطالعه: 10 دقیقه

در این مقاله تخصصی از مجله 98zoom میخواهیم از 6 بهترین برنامه مانگا خوان برای اندروید و آیفون
با شما صحبت کنیم ، پس با یک مقاله مفید و آموزشی دیگر از تیم نود و هشت زوم همراه ما باشید :

در حالی که انیمه‌ها دوباره مورد توجه جهان قرار گرفته‌اند، توجه‌ها را به سمت مانگا‌ها نیز معطوف کرده‌اند. مانگا که به دلیل سبک هنری متمایز و داستان سرایی خود شناخته شده است، اصطلاحی است که به طور سنتی برای کتاب های مصور ساخته شده توسط سازندگان ژاپنی استفاده می شود. آنها معمولاً به صورت سریالی و فصلی منتشر می شوند. اگر به این ژانر علاقه دارید، در اینجا لیستی از شش بهترین برنامه مانگا خوان برای آورده شده است.

بهترین برنامه های مانگا خوان برای اندروید و iOS

در حالی که قبلاً مانگا ها کاملاً کاغذی بودند، در این دوره دیجیتالی شدن، سازندگان به آرامی به سمت فناوری و دیجیتالی کردن آثار خود می روند. و حتی اگر تعداد زیادی برنامه خواندن مانگا در بازار وجود دارد، همیشه ارزش دارد که از قانونی بودن آنها اطمینان حاصل کنید. بنابراین، ما این لیست از بهترین برنامه های مانگا خوان برای اندروید و آیفون را گردآوری کرده ایم. بیایید نگاهی بیندازیم.

1. Shonen Jump – بهترین برنامه مانگا خوان

ما نمی توانیم در مورد بهترین برنامه های مانگا بدون ذکر Shonen Jump صحبت کنیم. Shonen Jump با یک کاتالوگ کامل از سری مانگا VIZ، عنوان یکی از محبوب ترین برنامه های خواندن مانگا را به خود اختصاص داده است. این به کاربرپسند بودن برنامه کمک می کند و هنگام جابجایی بین فصل ها و سری ها، تجربه ای روان را ارائه می دهد.

و حتی اگر تقریباً تمام عناوین پولی هستند، می‌توانید به اکثر آخرین فصل‌ها به صورت رایگان دسترسی داشته باشید.

پس از باز کردن مانگایی که می‌خواهید بخوانید، می‌توانید به سمت راست بکشید یا از نوار لغزنده برنامه برای جابه‌جایی بین پانل‌های فصل استفاده کنید. همچنین می توانید برای خواندن بهتر مطالب، زوم کنید. اگرچه ورود به سیستم برای خواندن فصل‌های رایگان ضروری نیست، اما می‌توانید این کار را برای دسترسی به مجموعه‌های مانگای مورد علاقه و خوانده شده قبلی خود انجام دهید.

فصل‌ها را می‌توان برای استفاده آفلاین نیز دانلود کرد، اگرچه فقط به مدت ۷ روز در دسترس خواهند بود. اگر این مجموعه در حال حاضر ادامه دارد، 3 فصل اول و 3 فصل آخر به صورت رایگان در دسترس خواهند بود.

با این حال، فقط 3 فصل اول برای مجموعه تمام شده برای خواندن رایگان در دسترس خواهد بود. این برنامه دارای بخش اختصاصی برای فصل هایی است که در حال حاضر به صورت رایگان در دسترس است. کاربران پولی می توانند به 100 فصل در روز دسترسی داشته باشند. می توانید از یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه برای بررسی همه ویژگی های برنامه قبل از اشتراک استفاده کنید.

 • عناوین برتر: My Hero Academia، سریال Dragon Ball، JoJo's Bizzare Adventures
 • پلتفرم موجود: وب، اندروید و iOS
 • قیمت: 7 روز آزمایشی رایگان؛ اشتراک، ابونمان: 1.99 دلار در ماه به بعد

2. Crunchyroll Manga – بهترین برنامه مانگا برای علاقه مندان به انیمه

در حالی که کرانچی رول بیشتر به خاطر کتابخانه انیمه اش محبوب است، بخش مانگا آن به راحتی می تواند خود را در برابر آن نگه دارد. و حتی اگر رابط برنامه کمی قدیمی به نظر برسد، عناوین موجود آن را جبران می کنند. اگرچه، برای استفاده از برنامه، باید با استفاده از اعتبار حساب Crunchyroll خود وارد شوید.

پس از ورود، می توانید عناوین را با استفاده از فیلترهای مختلف مرتب کنید و به سری های مورد علاقه و نشانک شده خود دسترسی پیدا کنید.

مجدداً، شما این امکان را دارید که انگشت خود را به سمت راست بکشید یا از نوار لغزنده برای جابجایی بین پانل های فصل استفاده کنید. با این حال، تنها چیزی که در مانگا Crunchyroll متوجه شدیم در دسترس بودن محدود محتوای رایگان است. در حالی که برخی از فصل ها را می توان به صورت رایگان خواند، معمولا تعداد آنها محدود است. برای اکثر عناوین، محدودیت اشتراک درست پس از فصل اول شروع می شود.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  Insta360 X3 سرگرم کننده ترین گجتی است که در سال 2022 استفاده کردم: دلیل آن

مانگای Crunchyroll Manga اشتراک جداگانه خود را ندارد و به همراه اشتراک استاندارد Crunchyroll ارائه می شود. همچنین می توانید قبل از شروع اشتراک کامل از یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه استفاده کنید و ویژگی های آن را از قبل آزمایش کنید.

با این حال، برنامه iOS هنگام جابجایی بین عناوین مختلف یک تاخیر جزئی برای ما نشان داد. امیدواریم توسعه دهندگان به زودی آن را برطرف کنند. علاوه بر این، فقط می توانید با استفاده از برنامه دسکتاپ Crunchyroll Manga مشترک شوید.

 • عناوین برتر: برادران فضایی، Re: Monster، Inside Mari
 • پلتفرم موجود: وب، اندروید و iOS
 • قیمت: آزمایش رایگان 14 روزه؛ اشتراک، ابونمان: 7.99 دلار در ماه به بعد

3. WEBTOON – بهترین برنامه رایگان خواندن مانگا

برنامه Webtoon نه تنها خانه مانگا، بلکه manhwa، وب کمیک، داستان های کوتاه و غیره است. همچنین دارای یک کتابخانه وسیع از محتوای اصلی است. یکی از بهترین برنامه های مانگا خوان رایگان، اکثر عناوین موجود در Webtoon برای خواندن رایگان هستند. و در حالی که برای دسترسی به ویژگی‌هایی مانند لیست‌های خواندن، باز کردن قفل قسمت‌ها و غیره نیاز به ایجاد نمایه دارید، عناوین رایگان حتی بدون ورود به سیستم قابل خواندن هستند.

در اینجا، برای جابجایی بین پانل ها، به جای کشیدن انگشت، باید به صورت عمودی اسکرول کنید. اکثر قسمت‌های موجود در برنامه پس از انتشار در هفته رایگان می‌شوند. برای برخی از سریال‌های تکمیل‌شده، یک مجوز روزانه نیز دریافت می‌کنید که می‌توانید هر روز ۱ قسمت را به‌صورت رایگان برای حداکثر ۱۴ روز باز کنید.

برای کسانی که می‌خواهند از قبل بخوانند، قسمت‌های اضافی در دسترس هستند که معمولاً پشت سکه‌ها قفل می‌شوند. با این حال، خرید سکه به دستگاه و زبان خاص بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر برای برنامه اندروید خود سکه هایی با زبان انگلیسی خریداری کرده اید، نمی توانید از آنها برای برنامه iOS یا هر زبان دیگری استفاده کنید.

علاوه بر این، در هر حساب فقط می توانید از 1 دستگاه استفاده کنید. در حالی که امکان لغو ثبت دستگاه های قبلی خود را دارید، فقط می توانید حداکثر تا 3 دستگاه را در ماه دوباره ثبت نام کنید.

 • عناوین برتر: ملکه ازدواج مجدد، جزیره، خانه شیرین
 • پلتفرم موجود: وب، اندروید و iOS
 • قیمت: رایگان؛ سکه: 0.99 دلار / بسته به بعد

4. کمیک INKR – برنامه مانگا خوان تغییر دهنده بازی

تیم INKR Comics که نسبتاً تازه وارد است، قبلاً به خاطر جمع‌آوری مانگای موفق خود، Manga Rock، شناخته شده بود. اگرچه کمی دیر به مهمانی رسیده است، مجموعه مانگای آنها در حال حاضر بحث شهر است.

در حالی که چند فصل اول برای اکثر عناوین رایگان است، پس از شروع پرداخت، شما فقط به پیش نمایش فصل دسترسی خواهید داشت. همچنین می‌توانید به برخی ویژگی‌های برنامه مانند خواندن فصل‌های رایگان بدون ورود به سیستم دسترسی داشته باشید.

INKR Comics با استفاده از ابزارهای هوشمند خود توصیه های شخصی سازی شده عالی را ارائه می دهد. هنگامی که وارد سیستم شدید، هوش مصنوعی انتخاب محتوا و تاریخچه خواندن شما را تجزیه و تحلیل می کند تا عناوین مشابه را توصیه کند.

برای تغییر پانل ها می توانید از اسکرول عمودی استفاده کنید. با این حال، صفحات ممکن است در برخی مواقع کند بارگذاری شوند. همچنین، ضربه زدن روی کاشی‌های خاص موجود در برنامه ممکن است پس از باز شدن، صفحات خالی را بارگیری کند.

در حالی که برنامه رایگان دارای تبلیغات است، می توانید با دریافت اشتراک، آنها را حذف کنید. برای محتوای پولی، می توانید فصل ها را برای مدت محدودی با استفاده از جوهر اجاره کنید یا آنها را برای خواندن نامحدود با استفاده از سکه خریداری کنید. جوهر را می توان با سکه نیز معامله کرد.

اعضای مشترک نیز هدیه‌های اضافی مانند یک پنجره رایگان برای خواندن نسخه‌های جدید قبل از قفل شدن، و امکان دانلود فصل‌ها برای استفاده آفلاین دریافت می‌کنند.

 • عناوین برتر: حمله به تایتان، هفت گناه مرگبار، انتقام جویان توکیو
 • پلتفرم موجود: وب، اندروید و iOS
 • قیمت: 7 روز آزمایشی رایگان؛ اشتراک، ابونمان: 3.75 دلار در ماه به بعد
شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  8 روش سریع برای باز کردن سرویس ها در ویندوز 11

5. MANGA Plus توسط SHUEISHA – برنامه خواندن مانگا کم ارزش

کسانی که از MANGA Plus استفاده کرده اند، باید متوجه شباهت زیاد عناوین موجود در Shonen Jump شده باشند. از آنجایی که MANGA Plus قبلا Shonen Jump+ نامیده می شد، این تصادفی نیست. با انواع عناوین موجود به زبان های انگلیسی و اسپانیایی، برنامه MANGA Plus by SHUEISHA متعلق به ناشر اصلی بسیاری از عناوین Shonen Jump، Shueisha است.

بنابراین در اینجا، در حالی که شما به چندین فصل رایگان دسترسی دارید، برخی از عناوین در حال انجام ممکن است در مجموع شامل 6 فصل باشند، 3 فصل اول و 3 فصل آخر. اشتراک Manga Plus موجود است.

تنها راه دیگر برای دور زدن این موضوع پنهان کردن فصل هاست. با به روز رسانی فصل ها، 3 فصل آخر نیز تغییر خواهند کرد. برخلاف سایر برنامه‌ها، در اینجا می‌توانید بین پیمایش افقی و عمودی برای حرکت بین پانل‌های فصل انتخاب کنید.

می توانید بدون ورود به هیچ حساب کاربری از MANGA Plus by SHUEISHA استفاده کنید. علاوه بر این، می توانید نام خود را وارد کنید، یک آواتار اضافه کنید، و نظرات خود را در بخش نظرات فصل بگذارید. چندین عنوان قدیمی نیز برای خواندن بدون نیاز به اشتراک در دسترس هستند.

 • عناوین برتر: ناروتو، وان پیس، توکیو غول
 • پلتفرم موجود: وب، اندروید و iOS
 • قیمت: رایگان

6. WebComics – برنامه مانگا خوان شما

درست مانند سایر برنامه های موجود در این لیست، برنامه WebComics نیز دارای تعداد محدودی فصل از هر عنوان به صورت رایگان است. شما به راحتی می توانید حتی بدون حساب کاربری به برنامه دسترسی داشته باشید و از ویژگی هایی مانند خواندن فصل های رایگان استفاده کنید.

اگرچه برای دسترسی به فصل های پولی، باید وارد برنامه شوید. در اینجا، می‌توانید از کشیدن عمودی برای جابه‌جایی بین پانل‌های فصل استفاده کنید. همچنین می توانید فصل هایی را برای خواندن آفلاین دانلود کنید.

برنامه WebComics با چندین سازنده وابسته به آن، تعداد قابل توجهی از عناوین اصلی را نیز در پلتفرم خود دارد. عناوین پولی به جواهرات یا سکه های خریداری شده برای باز کردن قفل فصل ها نیاز دارند. با این حال، همچنین می‌توانید کارها را تکمیل کنید، تبلیغات تماشا کنید یا رگه‌های ورود روزانه را حفظ کنید تا جواهرات رایگان و سایر مزایایی که می‌توانند به شما در باز کردن قفل فصل‌های پولی به صورت رایگان کمک کنند.

این برنامه همچنین دارای بخش «منتظر رایگان» است که در آن می توانید هر 24 ساعت یک فصل رایگان دریافت کنید. با این حال، اگر نمی‌خواهید هر بار که عنوان پولی را می‌خوانید، دردسر خرید بسته‌های جواهر جداگانه داشته باشید، می‌توانید اشتراک ممتاز را نیز انتخاب کنید.

اگرچه، فقط برای نسخه انگلیسی برنامه WebComics Android در دسترس است. برای برنامه‌های وب و iOS، فقط می‌توانید از سنگ‌های قیمتی برای باز کردن قفل فصل‌ها استفاده کنید.

 • عناوین برتر: قویترین سیستم پرورش، ساقی شیطان، آخرین قهرمان
 • پلتفرم موجود: وب، اندروید و iOS
 • قیمت: رایگان؛ سنگهای قیمتی: 2.99 دلار / بسته به بعد. حق بیمه: 5.99 دلار در ماه به بعد

سؤالات متداول برای استفاده از برنامه های مانگا خوان

1. آیا Crunchyroll دارای مانگا برای همه انیمه های خود است؟

خیر، انیمه Crunchyroll و مانگا Crunchyroll جدا هستند و هیچ تضمینی وجود ندارد که مانگا برای همه انیمه‌هایی که در حال حاضر پخش می‌شوند روی پلتفرم موجود باشد.

2. آیا می توانم از یک حساب ایمیل برای ثبت نام در برنامه های مختلف مانگا خوان استفاده کنم؟

بله، می توانید از یک حساب ایمیل برای ثبت نام در برنامه های مختلف مانگا خوان استفاده کنید. با این حال، برای اطمینان از ایمن ماندن حساب‌هایتان، همیشه یک رمز عبور متفاوت برای همه برنامه‌ها نگه دارید.

3. آیا می توانم از حساب Shonen Jump خود برای دسترسی به محتوای برنامه MANGA Plus by SHUEISHA استفاده کنم؟

در حال حاضر، برنامه MANGA Plus by SHUEISHA نه شرایط و نه الزامی برای ایجاد یا ورود به یک حساب کاربری ندارد.

مانگا شما راه شماست

در حالی که برنامه های زیادی وجود دارد، ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا لیستی از بهترین برنامه های مانگا خوان موجود برای اندروید و آیفون را گردآوری کنیم. اگر برنامه دیگری دارید که از آن برای ارضای هوس های مانگا خود استفاده می کنید، در نظرات زیر با ما در میان بگذارید. همچنین می‌توانید به مقاله دیگر ما بروید تا درباره بهترین برنامه‌های پخش انیمیشن بیشتر بدانید.امیدواریم از این مقاله مجله نود و هشت زوم نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 98zoom باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/ITN
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *