6 بهترین قاب سیلیکونی برای آیفون 14 سری

در این مقاله تخصصی از مجله 98zoom میخواهیم از 6 بهترین قاب سیلیکونی برای آیفون 14 سری
با شما صحبت کنیم ، پس با یک مقاله مفید و آموزشی دیگر از تیم نود و هشت زوم همراه ما باشید :

گرفتن و استفاده از یک آیفون جدید هیجان انگیز است. ما نمی‌خواهیم یک وزوز باشیم، اما آیا نمی‌خواهید آیفون جدید به نظر برسد و تا زمانی که ممکن است دوام بیاورد؟ از آنجایی که انعطاف پذیر و سبک وزن هستند، می توانید آنها را با قاب های سیلیکونی محافظت کنید. بنابراین اگر برای خود یک گوشی جدید سری آیفون 14 تهیه کرده اید، بهتر است یک قاب سیلیکونی تهیه کنید تا گوشی بعدی را مشخص کنید.

بهترین قاب های سیلیکونی برای سری آیفون 14

این قاب های سیلیکونی سری آیفون 14 از ضربه، خط و خش و خط خوردگی تصادفی جلوگیری می کند. علاوه بر این، آنها گران نیستند.

بنابراین اگر قصد دارید یک قاب سیلیکونی برای گوشی آیفون 14 خود تهیه کنید، بهترین توصیه های ما در اینجا آمده است. اما اول،

1. Amytor برای iPhone 14 Pro Max طراحی شده است

  • سازگار با: آیفون 14 پرو مکس

قاب سیلیکونی آمیتور برای آیفون 14 پرو مکس یکی از قاب های ارزان قیمت است. برجسته اصلی آن محدوده رنگی گسترده است. کیف در چندین رنگ جذاب موجود است. این موارد با رنگ واقعی هستند. گفته می شود، این کیس ها نرم هستند و نصب آنها آسان و ساده است.

نسبت به قیمت، محافظت مناسبی را ارائه می دهد. آیفون شما از فرسودگی روزانه در امان خواهد بود. لبه های برجسته در امتداد صفحه نمایش و ماژول دوربین، هر زمان که گوشی را روی یک سطح صاف قرار می دهید، از خراش های جزئی محافظت می کند.

قاب Amytor مانند یک دستکش با آیفون 14 پرو مکس مطابقت دارد. سیلیکون به شما اطمینان می دهد که چسبندگی خوبی دارید. اگر به دنبال یک قاب معمولی برای استفاده منظم تا زمانی که یک قاب شیک به دست آورید، هستید، این قاب سیلیکونی Amytor مناسب است.

2. قاب سیلیکونی elago

  • سازگار با: آیفون 14

elago یک سازنده محبوب لوازم جانبی گوشی است و قاب سیلیکونی آن برای آیفون 14 نیز از این قاعده مستثنی نیست. مانند رقیب خود در بالا، قاب سیلیکونی elago در رنگ‌های مختلف از جمله نوع سبز نئون موجود است. این صفحه نمایش و گوشه های آیفون شما را در عین باریک و سبک بودن محافظت می کند.

این کمی گران تر از همتایان خود است. با این حال، با طراحی 4 لایه عرضه می شود – لایه داخلی دارای یک پوشش میکروفیبر است که پشت تلفن را از آثار و خراش های گرد و غبار محبوس شده در داخل محافظت می کند. در عین حال لبه ماژول دوربین از آن در برابر خط و خش محافظت می کند. با ظاهری بسیار سنگین آیفون 14، این طراحی بیش از حد مهم است.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه استفاده از Apple Music Sing در iPhone و iPad برای کارائوکه

یکی از مشکلات اصلی این قاب سیلیکونی برای آیفون 14 جذب پرز است. اما، تمیز کردن آن با یک پارچه آسان است.

این کیس به اندازه کافی محکم است تا اثر ریزش‌ها و ضربه‌های جزئی را در گوشه‌های میز و درها منحرف کند. تاکنون توانسته است نظرات مثبتی را در آمازون جمع آوری کند، جایی که اکثر کاربران از پیشنهاد ارزش برای پول و طراحی محکم آن استقبال می کنند. متاسفانه این کیس با لوازم جانبی شارژ MagSafe سازگار نیست.

3. قاب سیلیکونی مایع اسلیم Ornarto

  • سازگار با: آیفون 14، آیفون 14 پرو، آیفون 14 پرو مکس

یکی دیگر از قاب های سیلیکونی باریک آیفون 14، قاب اورنارتو است. نکته برجسته این قاب، رنگ هایی است که تا حد زیادی مکمل آیفون های جدید است. دوم اینکه بسیار باریک است و تا حدودی فرم آیفون شما را حفظ می کند. این کیس دارای لبه های برجسته در امتداد صفحه نمایش و ماژول دوربین است.

دکمه ها پوشانده شده اند و تعدادی از کاربران توجه دارند که استفاده از دکمه ها راحت است. برعکس چندین روکش سیلیکونی دکمه های بی وقفه ای هستند که فشار دادن آنها دشوار است. با این حال، به لطف سیلیکون بیرونی برای چسبندگی بهتر، به راحتی در دست می شود.

مهمتر از آن این است که مانند یک دستکش روی آیفون قرار می گیرد و دارای تقویت لازم برای محافظت از آن در برابر افتادن و خراش جزئی است. اما، با MagSafe سازگار نیست. این بدان معناست که هیچ کیف پول MagSafe و شارژ بی سیم MagSafe کار نخواهد کرد. هر روز که می خواهید از لوازم جانبی MagSafe استفاده کنید، باید آن را بردارید (به بهترین لوازم جانبی سری آیفون 14 مراجعه کنید).

4. قاب سیلیکونی Mkeke با MagSafe

  • سازگار با: آیفون 14 پرو مکس، آیفون 14 پرو، آیفون 14

اگر به دنبال یک قاب سیلیکونی باریک و سازگار با MagSafe هستید، با قاب سیلیکونی Mkeke اشتباه نکنید. برای شارژ بی سیم گوشی خود نیازی به برداشتن قاب ندارید. باریک است، اما از همه طرف از تلفن محافظت می کند. این قاب سیلیکونی Mkeke روی آیفون 14 پرو مکس مناسب است و شبیه قاب سیلیکونی رسمی اپل است.

قاب سیلیکونی Mkeke کیفیت ساخت عالی دارد و محافظت در برابر سقوط مورد نیاز را فراهم می کند. در عین حال، گرفتن آن آسان است و حس خوبی در دست دارد.

یکی از مهمترین ویژگی های این کیس دکمه ها هستند. اگرچه دکمه ها پوشیده شده اند، اما لمسی هستند و به راحتی فشار داده می شوند و کاربران در بررسی های خود از این ویژگی تمجید کرده اند. این کمی گرانتر از برخی از همتایان خود در بالا است، اما اگر بدنه ای بادوام و محکم بدون هزینه زیاد می خواهید، کیف سیلیکونی Mkeke بهترین گزینه است.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  کلاهبرداری لاتاری جام جهانی 2022

5. کیف ضد ضربه توراس

  • سازگار با: آیفون 14 پرو مکس، آیفون 14 پرو، آیفون 14

اگر خیلی مراقب گوشی های خود نیستید، ممکن است بخواهید قاب سیلیکونی Torras را بررسی کنید. دارای محافظ نظامی MIL-STD-810H می باشد و گوشی شما را در هنگام سقوط و سقوط ایمن نگه می دارد. در عین حال، آنقدر براق است که به آیفون 14 شما حجیم یا وزن اضافه نمی کند. و بله، پشتی شفاف دارد.

بهترین قسمت در مورد این قاب سیلیکونی آیفون 14 لبه های برآمده اطراف لبه ها است. نه تنها از خراش های کوچک روزمره جلوگیری می کند، بلکه در صورت افتادن آیفون شما به اندازه کافی محافظت می کند.

این گوشی کاملاً متناسب با گوشی است و چندین کاربر از تناسب راحت و ظاهر نرم و قابل لمس بیرونی تمجید کرده اند. لیز نیست. بنابراین حتی اگر کف دست شما عرق می کند، باید بتوانید گوشی خود را با حداقل دردسر نگه دارید. قابل ذکر است که دکمه ها به راحتی فشار داده می شوند و بازخورد لمسی مورد نیاز را ارائه می دهند. مهمتر از آن، توراس دکمه‌هایی را در سه رنگ – سیاه، زرد و نارنجی – ارسال می‌کند تا رنگی رنگارنگ به کیس ساده ببخشد.

به طور خلاصه، اگر قاب گوشی می‌خواهید که وظیفه محکمی برای حفظ امنیت آیفون 14 شما داشته باشد، این همان چیزی است که باید بخرید.

6. قاب سیلیکونی اپل آیفون 14

قاب سیلیکونی اپل آیفون 14 نسبت به موارد فوق گرانتر است. و اگر به لوازم جانبی اپل برای ایمن نگه داشتن آیفون خود اعتماد دارید، برای شما مناسب است. بهترین قسمت این کیف های سیلیکونی رنگ آن است. آنها با رنگ آیفون شما هماهنگ می شوند و این یک مزیت بزرگ است. ثانیا، این موارد سازگار با MagSafe هستند. بنابراین، می توانید حلقه های سازگار با MagSafe را وصل کنید یا آنها را به صورت بی سیم روی پدهای شارژ MagSafe شارژ کنید.

نیازی به گفتن نیست که قاب سیلیکونی صاف حس خوبی در دست دارد. روکش میکروفیبر داخل قاب باعث می‌شود که گوشی از خراش‌های ریز از خاک و پرز پاک شود. و از آنجایی که این یک محصول داخلی است، لازم نیست نگران اتصال یا لمس دکمه ها باشید.

سلام، انعطاف پذیری!

اینها برخی از بهترین قاب های سیلیکونی برای سری آیفون 14 بودند. بهترین بخش در مورد این قاب ها محدوده رنگ آنها است که به شما فضای چروکیدگی کافی را می دهد تا رنگ گوشی را با قاب مطابقت دهید.

پس کدام یک از اینها را خواهید خرید؟امیدواریم از این مقاله مجله نود و هشت زوم نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 98zoom باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/fOYlna
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *