6 بهترین قفل درب صفحه کلید برای ورود بدون درز

در این مقاله تخصصی از مجله 98zoom میخواهیم از 6 بهترین قفل درب صفحه کلید برای ورود بدون درز
با شما صحبت کنیم ، پس با یک مقاله مفید و آموزشی دیگر از تیم نود و هشت زوم همراه ما باشید :

در حالی که قفل درب سنتی می تواند قابل اعتماد باشد، ممکن است راحت ترین گزینه نباشد. حمل کلید همیشه دردسرساز است و اگر فراموش شود، ممکن است خود را قفل کنید. اینجاست که قفل های هوشمند درب نمایان می شود. در حالی که انواع مختلفی از قفل های هوشمند وجود دارد، قفل درب صفحه کلید هم مقرون به صرفه است و هم استفاده از آن آسان است.

بهترین قفل درب صفحه کلید

تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک پین از پیش تعیین شده وارد کنید و قفل درب شما باز خواهد شد. برخلاف برخی دیگر از انواع قفل های هوشمند، قفل درها با صفحه کلید دیجیتال حتی فضای زیادی را اشغال نمی کنند. در واقع، برخی از قفل های هوشمند صفحه کلید در این لیست را می توان مستقیماً در دستگیره ادغام کرد. بنابراین، اگر برای درب ورودی خود قفلی می‌خواهید که ورود به خانه را آسان‌تر کند، باید بهترین قفل‌های دیجیتال را برای ورود بدون کلید انتخاب کنید.

اما قبل از آن –

1. قفل صفحه کلید سنتی AmazonBasics

قفل AmazonBasics

همانطور که از قسمت “سنتی” نام پیداست، قفل AmazonBasics ظاهری روستایی دارد. به این ترتیب، قفل با وجود حمل و نقل با فناوری مدرن، حسی قدیمی را به نمایش می گذارد. بسته به طراحی درب شما، قفل سنتی AmazonBasics همراه با دو مکانیسم باز کردن قفل، یک لمس زیبایی شناختی ارائه می دهد.

قفل دارای یک سوراخ کلید سنتی در پایین همراه با دکمه های عددی در بالا است. بنابراین در حالی که مکانیسم اصلی باز کردن قفل می‌تواند پین باشد، کاربرانی که با استفاده از صفحه کلید راحت نیستند همچنان می‌توانند از یک کلید معمولی استفاده کنند.

جدا از مکانیسم قفل که طبق بررسی ها احساس اطمینان می کند، طراحی قفل AmazonBasics برجسته است. همانطور که قبلا ذکر شد نه تنها نگاه کردن به آن زیبا است، بلکه نسبتا جمع و جور است. فضای بسیار کمی را در درب شما اشغال می کند که به حفظ ظاهر مینیمال کمک می کند.

می توانید حداکثر شش کد پین را برای باز کردن قفل درب تنظیم کنید. حتی می توانید گذرواژه های یکبار مصرف موقت را برای مهمانان تنظیم کنید. با در نظر گرفتن همه موارد، قفل سنتی AmazonBasics یکی از مقرون به صرفه ترین و در عین حال قابل اعتمادترین قفل های صفحه کلید است که می توانید برای درب ورودی خود تهیه کنید.

آنچه ما دوست داریم

 • طراحی قدیمی
 • رد پای فشرده

چیزی که ما دوست نداریم

 • فقط می توانید شش پین را در یک زمان تنظیم کنید

2. قفل درب اثر انگشت آیرونزون

قفل صفحه کلید با دسته

اگر بتوانید یک قفل هوشمند با اسکنر اثر انگشت را با همان قیمت قفل دیجیتال استاندارد تهیه کنید چه؟ خوب، این دقیقاً همان چیزی است که پیشنهاد Ironzon برای شما در فروشگاه دارد. البته اگر ترجیح می دهید برای باز کردن قفل درب ورودی خود پین وارد کنید، قفل صفحه کلید نیز دریافت می کنید.

به غیر از اسکنر اثر انگشت، طراحی Deadbolt هوشمند Ironzon نیز متمایز است. برای این منظور، صفحه کلید مستقیماً در دستگیره تعبیه شده است که باعث صرفه جویی در فضا می شود و هنگام نصب روی درب بسیار کم به نظر می رسد.

طبق گفته کاربران، قفل صفحه کلید بی عیب و نقص کار می کند. با این حال، اسکنر اثر انگشت کمی دشوار است. گاهی اوقات، اسکنر نمی تواند اثر انگشت کاربران را تشخیص دهد، بنابراین برای باز کردن قفل در 3 تا 4 بار تلاش می شود. با این حال، با توجه به قیمت، ما از پیشنهاد Ironzon استفاده نخواهیم کرد. و در صورتی که اثر انگشت شما شناسایی نشود، می توانید از صفحه کلید به عنوان گزینه جایگزین قابل اعتماد استفاده کنید.

چیزی که ما دوست نداریم

 • اسکنر اثر انگشت ممکن است گاهی اوقات غیر قابل اعتماد باشد

3. Kwikset SmartCode 955

قفل هوشمند kwikset

Kwikset 955 یک قفل درب شیک و قابل اعتماد برای عموم است. در واقع، این یکی از بهترین قفل صفحه کلید در آمازون است که نزدیک به 4000 بررسی دارد. نیازی به گفتن نیست، خریدارانی که نگران امنیت هستند باید نگاهی دوباره به پیشنهاد Kwikset داشته باشند.

قفل SmartCode 955 دارای روکش نیکل ساتن است که حداقل می‌توان گفت شیک به نظر می‌رسد. طبق بررسی ها، قفل در لمس نرم است و محکم به نظر می رسد. با توجه به اینکه قفل از خانه شما محافظت می کند، اینها عوامل اطمینان بخش هستند. Kwikset همچنین دو گزینه قفل را در اختیار شما قرار می دهد – یک صفحه کلید و یک کلید معمولی.

می توانید به طور منظم از صفحه کلید برای باز کردن قفل درب خود استفاده کنید. اما، بگویید که به خارج از شهر می روید و می خواهید امنیت بیشتری داشته باشید. اینجاست که ویژگی قفل دوگانه دستگاه وارد عمل می‌شود، که به کلید فیزیکی برای باز کردن قفل درب نیاز دارد حتی اگر پین را وارد کنید. در مقایسه با قفل AmazonBasics که فقط می تواند شش پین را ذخیره کند، این همه چیز نیست، می توانید تا 30 رمز عبور را روی قفل هوشمند Kwikset 955 اضافه کنید.

آنچه ما دوست داریم

 • طراحی زیبا
 • قابلیت قفل دوگانه

چیزی که ما دوست نداریم

 • دکمه ها کمی ارزان هستند

4. قفل درب ورودی بدون کلید Sifely

قفل بدون کلید

قفل درب Sifely یک راه حل هوشمند همه کاره با تعداد زیادی ویژگی است. همراه با صفحه کلید، قفل در دارای اسکنر اثر انگشت و سوراخ کلید مخفی برای امنیت بیشتر است. علاوه بر این، Sifely همچنین دو کارت RFID را برای باز کردن قفل بدون تماس ارائه می دهد.

ممکن است وسوسه شوید که قفل درب Sifely را صرفاً به دلیل مجموعه ویژگی های آن بردارید. و بهترین بخش این است که این برند با بسته‌بندی یک کامیون از ویژگی‌ها با قفل درب، قابلیت اطمینان را به خطر نینداخته است. علاوه بر این، در کنار تمام روش‌های باز کردن قفل که در بالا گفته شد، Sifely به شما امکان می‌دهد یک هاب را نیز به قفل خود پیوند دهید.

با استفاده از هاب، می توانید قفل را به شبکه وای فای خود وصل کنید. پس از اتمام، قفل را می توان از طریق دستیار گوگل و الکسا کنترل کرد. خوشحال می شوید که بدانید در بررسی ها ذکر شده است که قفل Sifely تقریباً همیشه همانطور که در نظر گرفته شده است کار می کند. قابل اعتماد است، احساس محکمی دارد – و از همه مهمتر، ارزش بسیار خوبی برای پول ارائه می دهد. با این حال، این برنامه کمی مبهم است و می تواند گاهی اوقات مشکلات اتصال ایجاد کند.

آنچه ما دوست داریم

 • اسکنر اثر انگشت داخلی
 • بسیاری از روش های باز کردن قفل از جمله RFID

5. Eufy Security 5-in-1 Smart Lock

قفل هوشمند eufy

درست مانند قفل Sifely، Eufy نیز امکانات و گزینه های زیادی را به شما ارائه می دهد. برای این منظور، قفل دارای یک صفحه کلید لمسی، یک سوراخ کلید دستی است و حتی می تواند قفل درب شما را از طریق Watch باز کند. در هر صورت، قفل درب اسکنر اثر انگشت را از دست می دهد.

قفل Sifely ممکن است معامله بهتری باشد زیرا تمام ویژگی های قفل Eufy را ارائه می دهد و یک خواننده اثر انگشت را نیز در ترکیب قرار می دهد. با این حال، همه چیز به ترجیحات شخصی شما بستگی دارد. در حالی که قفل Eufy یک خواننده اثر انگشت را از دست می دهد، یک ماژول Wi-Fi داخلی دارد. این به شما امکان می دهد از ویژگی های منظمی مانند استفاده از ساعت برای باز کردن قفل درب خود استفاده کنید. یا می‌توانید از هوش مصنوعی برای انجام دستورات خود با صدای زنگ، «هی گوگل، درب من را باز کن» استفاده کنید.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  13 راه برای رفع آپلود نشدن استوری اینستاگرام در آیفون و اندروید

علاوه بر این، اگر در اکوسیستم Eufy، یعنی دوربین‌های امنیتی یا زنگ درها تا زانو هستید، می‌توانید محصولات را با قفل در به هم متصل کنید و آنها را به صورت پشت سر هم کار کنید. برای اینکه تصویر بهتری به شما بدهد، می‌توانید از طریق دوربین وقتی که زنگ در را به صدا در می‌آورند، نگاهی اجمالی به مهمانان خود داشته باشید. به آن اضافه کنید، می‌توانید مستقیماً قفل در را از طریق همان برنامه باز کنید – حالا این راحت است!

اکثر بررسی ها برای قفل امنیتی Eufy عالی هستند. برای این منظور، کاربران به این موضوع اشاره می‌کنند که این یک نوع محصول مناسب و فراموش‌کننده است، که در مورد قابل اعتماد بودن دستگاه صحبت می‌کند. با این حال، یک بررسی اشاره کرد که قفل پس از شش ماه از کار افتاد. با این حال، پشتیبانی Eufy تنها در دو روز جایگزین قفل شد، بنابراین پشتیبانی پس از فروش نیز امیدوار کننده به نظر می رسد.

آنچه ما دوست داریم

 • قابلیت اطمینان عالی
 • وای فای داخلی برای پشتیبانی از دستیار صوتی

6. Yale Assure Lock

قفل تضمینی ییل

Yale برای طولانی‌ترین زمان برند محبوب قفل‌های هوشمند بوده است. این برند قفل هایی با کیفیت بالا می سازد که در آزمون زمان ایستاده اند. اگر طول عمر و امنیت درجه یک چیزی است که می خواهید، قفل Assure این شرکت شما را ناامید نخواهد کرد. همچنین طراحی مینیمالیستی دارد و نصب آن نیز بسیار آسان است.

قفل Yale Assure دارای کمترین ردپا در بین تمام قفل های موجود در لیست است. بنابراین اگر قفلی نمی خواهید که برجسته باشد یا گزینه های زیادی ارائه دهد، می توانید رقیب ییل را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که این قفل با هیچ زنگ و سوت همراه نیست – در عوض، این قفل یک قفل صفحه کلید ساده بدون خواننده اثر انگشت یا سوراخ کلید فیزیکی است.

با این حال، چیزی که دریافت می‌کنید، Wi-Fi داخلی و هوشمندی‌های زیادی است. برای شروع، می توانید از برنامه Yale در تلفن هوشمند یا Apple Watch خود برای باز کردن قفل درب خود استفاده کنید. در حالی که می توانید نتایج مشابهی را با برخی از گزینه های دیگر در لیست به دست آورید، قفل Yale دارای ویژگی باز کردن خودکار است. هنگامی که تلفن خود را از طریق بلوتوث به قفل وصل کردید، هنگامی که تشخیص داد تلفن شما در نزدیکی است، درب به طور خودکار باز می شود.

بنابراین اگر با گوشی در جیب از محل کار برگردید، قفل خانه شما به صورت خودکار باز می شود. علاوه بر این، هنگامی که تلفن شما از محدوده بلوتوث خارج شود، درب نیز به طور خودکار قفل می شود. این یک ویژگی عالی است که قفل کردن و باز کردن درب را به یک تجربه بی دردسر تبدیل می کند. در حالی که قفل Yale Assure در سمت گران قیمت قرار دارد، قابل اعتماد است و برای کسانی که خواهان امنیت عالی هستند یک انتخاب برتر است.

آنچه ما دوست داریم

 • طراحی مینیمالیستی
 • قفل و باز کردن قفل بلوتوث

چیزی که ما دوست نداریم

 • قیمت نسبتاً تند نسبت به آنچه ارائه می دهد

سوالات متداول برای قفل درب صفحه کلید

1. آیا قفل صفحه کلید هم با کلید باز می شود؟

بله، چندین قفل صفحه کلید دارای اسلات کلید فیزیکی نیز هستند. می توانید با استفاده از یک کلید معمولی قفل آنها را باز کنید.

2. آیا قفل صفحه کلید امن است؟

قفل های هوشمند کاملا ایمن هستند و بدون هیچ مشکلی قابل استفاده هستند. در واقع، قفل‌های هوشمند با وای‌فای حتی زمانی که قفل درب شما باز می‌شود، اعلان‌هایی را برای شما ارسال می‌کنند، که مسلماً آنها را ایمن‌تر از قفل‌های معمولی می‌کند.

3. آیا قفل صفحه کلید بهتر از قفل هوشمند با اسکنر اثر انگشت است؟

همه چیز به ترجیح و راحتی شما بستگی دارد. برخی از کاربران ممکن است ترجیح دهند برای باز کردن درب به انگشتان خود استراحت دهند. دیگران ممکن است بخواهند برای ایمنی بیشتر، هر بار یک پین وارد کنند. بسته به نیاز خود می توانید بهترین را برای خود انتخاب کنید.

خانه خود را ایمن نگه دارید

کلیدهای خود را پشت سر بگذارید – اما این بار برای همیشه با قفل درب صفحه کلید. لازم نیست نگران قفل شدن یا جستجوی کلیدهای خود در اواخر شب باشید. به سادگی پین را وارد کنید و می توانید بدون هیچ نگرانی وارد محل خود شوید.امیدواریم از این مقاله مجله نود و هشت زوم نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 98zoom باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/jWfDRL
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *