7 افسانه رسانه های اجتماعی نابود شد

زمان مطالعه: 5 دقیقه

گاهی اوقات نادیده گرفتن توییت ها، نظرات، ، درباره گفتمان رایج در رسانه های اجتماعی سخت است. نگفتن همه اطلاعاتی که در شبکه های اجتماعی می بینید جعلی است. با این حال، با توجه به رایج بودن رسانه های اجتماعی در روز ما، باور آنچه می خوانید آسان است.

درست مانند هر صنعت دیگری، افسانه هایی درباره ابزارها، پلتفرم ها و داده های رسانه های اجتماعی وجود دارد که باید از بین بروند. با هر افسانه، ابزار یا ترفندی را به اشتراک می‌گذارم که این ساختگی‌ها را رد می‌کند.

نیازی نیست که تحت تأثیر رسانه های اجتماعی قرار بگیرید. امکانات و ابزارهای بی پایانی در رسانه های اجتماعی وجود دارد که اینجا هستند کمک، حساب بانکی خود را تخلیه نکنید یا از اهداف خود سرپیچی نکنید.

با دسترسی تحلیلی درون برنامه ای، رسانه های اجتماعی در واقع اکنون بیش از همیشه قابل اندازه گیری هستند. اینستاگرام و نه تنها دارای ابزارهای عملکردی در پلتفرم خود هستند، بلکه ابزارهای متعددی وجود دارد که می توانید موفقیت حساب های خود را ردیابی کنید.

ابزار دیگری که به شما امکان می دهد داده ها را در تمام حساب های رسانه های اجتماعی خود تفسیر کنید، Metricool است. در ابزار تجزیه و تحلیل ما، می توانید رشد و برداشت خود را بررسی کنید، جمعیت شناسی مخاطبان خود را ببینید، به عملکرد تبلیغات خود نگاه کنید، هشتگ های خود را دنبال کنید و مراقب کارهای رقبای خود باشید.

این معیارها به شما این امکان را می دهد که ببینید آیا استراتژی شما کار می کند یا خیر و چگونه می توانید آن را بهبود بخشید. اعداد برای کمک به شما وجود دارند، اما این به شما بستگی دارد که چگونه آنها را برای ایجاد یک تغییر تأثیرگذار تفسیر کنید.

وقتی صحبت از استراتژی رسانه های اجتماعی شما می شود، هشتگ ها یک عنصر پیچیده هستند. هشتگ زدن یا عدم هشتگ زدن بحث طولانی بوده است. با این حال، من فکر می‌کنم همه ما می‌توانیم موافق باشیم که وقتی با دقت استفاده می‌شوند، می‌توانند ابزار مفیدی باشند.

با این حال، افزودن هشتگ‌ها به‌صورت تصادفی، به معنای استفاده دقیق از آنها نیست. از هشتگ ها برای اتصال به جوامع جدید و به اشتراک گذاری مطالب با موضوعات مشابه استفاده می شود. خوشبختانه ابزارهای هشتگ زیادی وجود دارد که به شما در انتخاب برچسب های مناسب کمک می کند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  10 بهترین راه برای رفع عدم کارکرد صفحه نمایش همیشه در آیفون 14 پرو

یکی از ابزارهای مفید این است ردیاب هشتگ متریکول. تنها با 9.99 یورو یورو می توانید هر هشتگ را به مدت 24 ساعت در هر شبکه اجتماعی ردیابی کنید. با تنظیم روزها و جلساتی که می خواهید نظارت کنید، فقط برای آنچه استفاده می کنید پرداخت کنید. پس از ردیابی این هشتگ‌ها، Metricool تجزیه و تحلیل‌ها را با تکامل، زبان‌ها، کشورها، هشتگ‌های مشابه و شرکت‌کنندگان ارائه می‌کند، بنابراین می‌توانید هشتگ‌هایی را که با محتوای شما هماهنگ هستند، تجزیه و تحلیل کنید.

افسانه شماره 3: شما فقط باید پست ها را در طول هفته کاری برنامه ریزی کنید

به نظر می رسد حرفه ای ها فقط در روزهای هفته از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند. با این حال، ما باید به کل محدوده مشتریان و کاربران فکر کنیم. در ما مطالعه اینستاگرام 2022، ما همچنین متوجه شدیم که ارسال پست در طول هفته واقعاً مهم نیست.

پس از تجزیه و تحلیل 185,671 اکانت حرفه ای اینستاگرام، 1,856,089 پست فید، 6,761,264 داستان و 279,479 حلقه، متوجه شدیم که خود روز مهم نیست، بلکه زمان هر روز مهم است. برنده ساعت 8 بعد از ظهر بود، بدون توجه به روز.

در داخل ابزار برنامه‌ریزی خود، ما حتی یک ویژگی بهترین ساعات را داریم، که در آن می‌توانید ببینید چه زمانی مخاطبان شما بیشتر فعال هستند. هر حساب متفاوت است، بنابراین آنچه را که برای شما بهتر است دنبال کنید.

گرفتن دستی داده ها در چندین حساب و پلتفرم می تواند زمان زیادی را ببرد، منبع ارزشمندی که به نظر می رسد همیشه از ما دور می شود. خوب، در داخل ویژگی تجزیه و تحلیل Metricool، می توانید کامل دریافت کنید، گزارش های شخصی سازی شده در تمام پلتفرم های رسانه های اجتماعی و برای همه حساب های شما

این کار باعث صرفه جویی در ساعت‌ها در هر ماه می‌شود، بنابراین می‌توانید روی کارهای و پروژه‌های مهم دیگر تمرکز کنید. حتی می‌توانید یک لوگوی نام تجاری اضافه کنید، زبان را تغییر دهید، دوره را انتخاب کنید، چندین آدرس را برای ارسال گزارش وارد کنید، و برای دریافت گزارش‌های ماهانه خودکار فعال شوید.

با روش های قدیمی خداحافظی کنید و به روش های جدید سلام کنید. این یک تغییر دهنده بازی است که شما نمی خواهید آن را از دست بدهید. ارتقا دادن به سطح حرفه ای و این قابلیت را باز کنید!

در حالی که این می تواند درست باشد، به این معنی نیست که برای همه ابزارهای رسانه های اجتماعی صادق است. با Metricool، می‌توانید حساب‌های خود را در تمام پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی کاملاً رایگان متصل کنید. بله، چیزی که شنیدید درست است.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  8 بهترین راه برای رفع مشکل روشن شدن خودکار در مک

معیارهای خود را تجزیه و تحلیل کنید، تا 5 رقیب اضافه کنید، حداکثر 50 پست در ماه را برنامه ریزی کنید، به نظرات و پاسخ ها در صندوق ورودی پاسخ دهید، بهترین زمان ها برای ارسال محتوای خود را ببینید و به Canva متصل شوید.

همه اینها که با حساب Freemium Metricool در دسترس است، همین امروز ثبت نام کنید!

افسانه شماره 6: من باید محتوای یکسانی را در همه پلتفرم ها منتشر کنم

گاهی اوقات ایجاد محتوای خاص برای هر پلتفرم ممکن است طاقت فرسا به نظر برسد. با این حال، کیفیت باید بر کمیت اولویت داشته باشد. بنابراین، مدیریت محتوا برای هر شبکه مهم است.

لازم نیست بسیار متفاوت باشد، اما به اندازه کافی برای اینکه دچار یکنواختی نشوید. چطور می تونی این کار رو بکنی؟ در داخل ابزار برنامه‌ریزی ما، اکنون می‌توانید محتوای هر پلتفرم را با توجه به نیاز آن‌ها ویرایش کنید.

این به شما امکان می دهد محتوا را تغییر دهید، کپی را تغییر دهید، تصاویر مختلف اضافه کنید، از هشتگ های مختلف استفاده کنید، در حالی که می توانید محتوا را در همان سایت و حتی یک پنجره ایجاد کنید.

? جدید در Metricool: پست های خود را در چندین سیستم عامل به طور همزمان ویرایش کنید! ?

افسانه شماره 7: موفقیت با تعداد دنبال کنندگان سنجیده می شود

“موفقیت” رسانه های اجتماعی بسیار بیشتر از رتبه بندی آن دنبال کنندگان است. این در مورد ارتباط با مخاطبان شما است. این بسیار فراتر از اعداد و جایی است که داده ها وارد بازی می شوند.

در حالی که اندازه مخاطبان شما می‌تواند به شما امکان تقویت صدای شما را بدهد، اگر به معیارهای دیگر توجه نکنید، تصمیم‌گیری که منعکس کننده نیازهای مخاطب باشد دشوار است. یک استراتژی و اهداف رسانه اجتماعی ایجاد کنید که فراتر از جذب فالوور است. مطمئن نیستید که چگونه شروع به ایجاد استراتژی خود کنید؟

برنامه بازاریابی شبکه های اجتماعی خود را ایجاد کنید

امیدواریم این به شما کمک کند دیدگاه خود را در مورد بازاریابی رسانه های اجتماعی و ابزارها تغییر دهید. چه افسانه های رسانه های اجتماعی دیگری باید از بین برود؟ نظر خود را در زیر بگذارید!

5/5 - (1 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/zkktVd
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *