7 نکته برتر برای ایجاد تصاویر خیره کننده با Dall-E 2

در این مقاله تخصصی از مجله 98zoom میخواهیم از 7 نکته برتر برای ایجاد تصاویر خیره کننده با Dall-E 2
با شما صحبت کنیم ، پس با یک مقاله مفید و آموزشی دیگر از تیم نود و هشت زوم همراه ما باشید :

وقتی برای اولین بار دیدیم که Dall-E 2 اینترنت را طوفان کرده است، در مورد یک سوال فکر می کردیم – اگر ابزارهای هوش مصنوعی در نهایت همه چیز را انجام دهند، چه کاری باید انجام دهیم؟ خوب، پاسخ این است که ما باید کارهای زیادی انجام دهیم. برای ایجاد بهترین نتایج با استفاده از این ابزارهای هوش مصنوعی به تلاش زیادی نیاز است. و در این مقاله، می خواهیم چند نکته را به شما نشان دهیم تا به شما کمک کند بهترین استفاده را از Dall-E 2 ببرید.

واقعیت جالب – ما تعداد زیادی نقش را در هیئت‌های شغلی دیدیم که برای «مهندسین فوری» استخدام می‌شوند. کاری که منحصراً شامل ارائه ورودی به این AIهای مبتنی بر سریع است. این شواهد کافی است که نشان می دهد انسان ها و ابزارهای هوش مصنوعی باید با هم کار کنند. در مورد Dall-E 2 نیز همینطور است. و از این رو، ما این راهنما را با چند نکته و ترفند برای بهبود نتایج خروجی شما ایجاد کردیم.

تنها ورودی از انتهای شما هنگام استفاده از Dall-E 2 اعلان مبتنی بر متن است. بنابراین، بیشتر این نکات شامل توضیح متفاوت دستور است. همانطور که این راهنما را می خوانید، نحوه طراحی اعلان، تمام جزئیات کوچکی که باید اضافه کنید و بهترین راه های اضافه کردن آنها را نیز خواهید فهمید. شروع کنیم.

1. درخواست خود را با جزئیات شرح دهید

در اینجا این است که چگونه می‌توانیم این نکته را به بهترین شکل ممکن خلاصه کنیم – Dall-E 2 را به عنوان طراح گرافیک شخصی خود در نظر بگیرید و تصور کنید که در حال گفتگو با او هستید. شما واقعاً همه آنچه را که می خواهید در تصویر توصیف می کنید، درست است؟

همین امر در مورد Dall-E 2 نیز صدق می کند، هرچند، شما باید این دستورالعمل ها را در یک جمله قاب کنید. بنابراین، هر چیزی را که می خواهید در طراحی خود اضافه کنید. درخواست خود را عجیب و غریب یا ماهیت خیلی خاص قضاوت نکنید. این هوش مصنوعی است و اگر دستورالعمل های زیادی به آن بدهید، شما را اخم نمی کند.

در اینجا یک مثال کوچک است. بیایید سعی کنیم تصویری از یک ربات در حال راه رفتن روی ماه ایجاد کنیم. این چیزی است که نتیجه به شما می دهد.

خوب، ممکن است چند شکایت داشته باشید:

 • چرا ربات اینقدر ضعیف به نظر می رسد؟
 • چرا نسخه متحرک یک ربات را دریافت کردم؟
 • و، چرا یک ماه پشت سر است … در حالی که ربات قرار است در ماه باشد؟

قبل از اینکه اعلام کنید Dall-E 2 یک حقه است و تصمیم بگیرید برای ترفندهای جالب آن به Canva برگردید – صبر کنید. بیایید یک لحظه به آن دستورات بیشتری بدهیم. آرزوی تو همانا فرمان اوست.

حالا به این نگاه کنید. ما اکنون کلمه “واقع بینانه” را مطابق با نیازهای خود اضافه کرده ایم و ربات و پس زمینه را نیز شرح داده ایم. ما می توانیم توافق کنیم که این به طور گسترده نتایج را بهبود بخشیده است، بنابراین اطمینان حاصل کنید که تا آنجا که ممکن است جزئیات بیشتری ارائه می دهید.

اما برخی از جزئیات اضافی و اضافی که می توانید اضافه کنید چیست؟ با خواندن چند بخش بعدی مقاله بیشتر متوجه خواهید شد. اما ابتدا، بیایید به مهم ترین جنبه دیگر – تنظیم پس زمینه نگاه کنیم.

2. از ارائه جزئیات در مورد پس زمینه اطمینان حاصل کنید

یکی از مشکلاتی که در تصویر قبلی داشتیم، پس زمینه بود. تا زمانی که جزئیات بیشتری اضافه نکردیم کاملاً پوچ بود. بنابراین به زبان ساده، توصیف پس زمینه به اندازه اشیاء در پیش زمینه مهم است. بیایید روی مثال دیگری کار کنیم. بیایید وحشی شویم و ثور را در حال خوردن تاکو تصور کنیم.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  این برند برتر دوربین امنیتی ممکن است بدون اینکه شما بدانید عکس‌ها را در فضای ابری آپلود می‌کند

به این تصویر زیر نگاه کنید. این همان چیزی است که در صورت استفاده از اعلان دریافت خواهید کردثور با عصبانیت در حال خوردن تاکو با چکش کنارش‘.

خب، پس‌زمینه وجود ندارد، و این پتانسیل وجود دارد که با افزودن جزئیات بیشتر، این گرافیک را به میزان قابل توجهی بهتر کنید. اجازه دهید درخواست را ارزیابی کنیم.

درخواست = شخصیت اصلی + فعالیت اولیه + احساسات در طول فعالیت + جزئیات خاص تصادفی

Prompt = Thor + Eating Tacos + Angrily + Hammer در کنار

توجه زیادی به موضوع اصلی تصویر شده است. اما کجا تصور می کنید که این شخصیت در حال انجام فعالیت باشد؟ تنظیمات چگونه است؟ اجازه دهید دستور مثال را اصلاح کنیم.

درخواست = شخصیت اصلی + فعالیت اولیه + احساسات در طول فعالیت + جزئیات خاص تصادفی + جایی که فعالیت در حال انجام است + جزئیات تصادفی خاص در مورد پس زمینه

Prompt = Thor + Eating Tacos + Angrily + Hammer در کنار + در زنگ تاکو + واقع در آسگارد

به تصویر زیر دقت کنید. خیلی بهتر از یکی بدون جزئیات پس زمینه. از این رو، می‌توان نتیجه گرفت که واقعاً ارزش تلاش برای توصیف یک یا دو جزئیات در مورد پس‌زمینه را دارد.

ممکن است متوجه شوید که تصویر آنقدرها اصلاح نشده است، احتمالاً به این دلیل که جزئیات اضافی (غمگینانه، تاکو بل یا آسگارد) ممکن است کمی اضافی باشد. بنابراین در برخی موارد، برای نتایج دقیق تر، ممکن است با جزئیات کمتر بهتر باشد. با این حال، حداقل یک جزئیات در مورد پس زمینه اضافه کنید.

نکته: اگر از طرفداران هستید، این تصاویر پس زمینه جالب Thor Ragnarok را برای شخصی خود از دست ندهید.

بنابراین، اکنون با دو نکته مهم برای استفاده از Dall-E آشنا شده ایم. برای اصلاح بیشتر و تبدیل کردن هنر AI تولید شده به خودتان، بیایید ببینیم با چه چیزهای بیشتری می‌توانید بازی کنید.

3. سبک هنر را مشخص کنید

یک راه عالی برای افزایش نتیجه، مشخص کردن سبک هنر است. می‌توانید برچسب‌هایی مانند «هنر دیجیتال»، «نقاشی قرون وسطایی» یا حتی ویژگی‌های جالبی مانند «هنر به سبک ون گوگ…»، «یک نقاشی رنسانس» و موارد دیگر اضافه کنید. اجازه دهید به یک مثال نگاه کنیم.

در اینجا برخی از برچسب های هنری وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید:

 • تصویر آینده نگر
 • تم سایبرپانک
 • هنر انتزاعی
 • مجسمه (می توانید متریال مجسمه را نیز مشخص کنید)
 • هنر سبک باهاوس
 • نقاشی باستانی
 • سینت ویو
 • صنایع دستی
 • هنر پاپ سورئالیسم

و هر نوع هنری دیگری که وجود دارد!

اکنون می دانیم که مشخص کردن سبک هنر، نتیجه خروجی را افزایش می دهد. ما از برخی از این سبک ها در نمونه هایی که برای مجموعه نکات بعدی نشان داده شده است استفاده خواهیم کرد. اجازه دهید اکنون به نکته بعدی برویم.

4. از داشتن چندین کاراکتر در گرافیک خودداری کنید

اگر بعد از مدتی استفاده از Dall-E 2 چیزی را آموخته‌ایم، این است که باید تعادل خوبی بین خلاقیت و ظرافت حفظ کنید. همانطور که قبلاً اشاره کردیم، اگر تصویر مخدوش به نظر می رسد، شاید جزئیات زیادی را اضافه می کنید و هوش مصنوعی ممکن است متوجه شود که روی چه چیزی تمرکز کند کمی مشکل باشد.

به خصوص در مورد شخصیت اصلی در گرافیک، بهتر است آن را حداقل نگه دارید و به یک شخصیت واحد پایبند باشید. به این ترتیب، شانس خود را برای ایجاد تصویری دقیق و شفاف افزایش خواهید داد. اجازه دهید دو نتیجه زیر را با هم مقایسه کنیم.

Prompt = شخصیت اصلی 1 + شخصیت اصلی 2 + فعالیت + جزئیات پس زمینه

اعلان = مرد آهنی + پاندا + خواندن کتاب + در کتابخانه

در همین حال، بیایید نکته قبلی خود را نیز اعمال کنیم و یک سبک هنری اضافه کنیم. بیایید سعی کنیم هنر آینده نگر خلق کنیم.

یه نگاهی به این بنداز.

خب، من حدس می‌زنم که می‌توانیم جلو برویم و از این یکی بگذریم. از جهاتی، هر دو شخصیت تحریف شده و نامشخص به نظر می رسند.

اجازه دهید به یک شخصیت اصلی پایبند باشیم. می توانید ببینید که شخصیت در فوکوس است و نتایج به طور قابل توجهی بهتر است.

5. زوایای دوربین و جزئیات را مشخص کنید

تعیین زوایای دوربین یکی دیگر از جنبه های مهمی است که می توانید در حین تولید هنر روی آن تمرکز کنید. به سادگی آن را قبل از دستور اضافه کنید و اجازه دهید Dall-E 2 جادوی خود را انجام دهد.

اجازه دهید به مثال زیر نگاهی بیندازیم. ما از زاویه دوربین “نمای بالای سر” در اعلان استفاده کرده ایم. این چیزی است که ما به دست آوردیم.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  7 بهترین راه برای دسترسی به برنامه ماشین حساب در ویندوز 11

اگر اهل عکاسی هستید و می‌دانید که چگونه نکات فنی کار می‌کنند، به راحتی می‌توانید چند جزئیات دوربین را به درخواست اضافه کنید. به مثال زیر دقت کنید.

نکته بعدی ما اضافه کردن چند جزئیات در مورد روشنایی است. بیایید بررسی کنیم که چگونه می تواند به ما کمک کند.

6. جزئیات روشنایی را مشخص کنید

اضافه کردن جزئیات مربوط به روشنایی یکی دیگر از جزئیات خاص است که می توانید به درخواست خود اضافه کنید. به نظر می رسد Dall-E 2 در برداشت چنین جزئیاتی خوب است و تصویر را بر اساس جزئیات نور بهبود می بخشد.

این جزئیات روشنایی اساساً مواردی هستند که می توانید در زندگی واقعی پیدا کنید – طلوع خورشید، غروب خورشید، هوای ابری، ساعت آبی، نورپردازی داخل ساختمان، و غیره. اجازه دهید به مثال زیر نگاهی بیندازیم.

اینها چند نکته جالب بود که به نظر ما ارزش به اشتراک گذاشتن با شما را دارد. Dall-E 2 هنوز در مراحل اولیه خود است و هر چه بیشتر و بیشتر از آن استفاده می کنند، ما مطمئناً نکات مهم تری را برای استفاده کشف خواهیم کرد. با یافتن نکات بیشتر، این مقاله را به روز خواهیم کرد.

با این حال، آیا می دانستید که می توانید تصاویر موجود در Dall-E 2 را نیز ویرایش کنید؟ بله، می توانید، بخش بعدی مقاله را بخوانید.

7. تصویر آپلود شده را در Dall-E 2 ویرایش کنید

Dall-E 2 یک ابزار هوش مصنوعی کاملاً توانا است و بسیار بیشتر از یک تولید کننده گرافیکی است. همچنین یک ویژگی وجود دارد که می توانید از آن برای ویرایش تصویر موجودی که در زندگی واقعی گرفته اید استفاده کنید. ابزارهای زیادی برای ویرایش تصاویر در Dall-E 2 وجود دارد. برای کاوش کامل آن نیاز به مقاله و راهنمای جداگانه است، رابط کاربری بسیار ساده است.

مرحله 1: برای باز کردن ویرایشگر، می‌توانید روی دکمه «آپلود تصویر» ضربه بزنید.

گام 2: پس از آپلود تصویر، فریم تولید را انتخاب کنید. به این معنی، ناحیه ای روی تصویر که می خواهید روی آن هنر هوش مصنوعی ایجاد کنید.

مرحله 3: مطمئن شوید که فریم تولید را خارج از تصویر اصلی انتخاب کنید.

مرحله 4: آنچه را که می خواهید در فریم تولید در یک اعلان وارد کنید و سپس روی Generate ضربه بزنید.

اکنون این هنر در قاب ایجاد می شود و در تصویر اصلی که آپلود کرده اید ترکیب می شود. شما همچنین می توانید از بین چند گزینه انتخاب کنید، بنابراین مطمئن شوید که بهترین قاب را انتخاب کرده اید.

شما بروید، یعنی Dall-E 2 101. یا شاید نه، ما واقعاً معتقدیم نکات بیشتری وجود دارد که می توانیم برای بهبود هنر خود از آنها استفاده کنیم. در حالی که شما در مواردی که در این مقاله به شما نشان دادیم بهتر می شوید، نکات بیشتری را برای کمک به شما در بهبود هنر خود بررسی خواهیم کرد.

اما در حال حاضر، اگر چند سوال در مورد Dall-E 2 دارید، به بخش سؤالات متداول ما در زیر نگاه کنید.

سوالات متداول در مورد استفاده از Dall-E 2

1. آیا Dall-E 2 رایگان است؟

بله، استفاده از Dall-E 2 رایگان است.

2. اعتبارات من در Dall-E 2 منقضی شده است. چه کار کنم؟

اجازه دهید نحوه عملکرد سیستم اعتباری را درک کنیم:
– 50 اعتبار رایگان در ماه اول ثبت نام دریافت می کنید.
– هر ماه 15 اعتبار رایگان اضافه می شود.
– اعتبارات رایگان به ماه بعد منتقل نمی شود. اما هر ماه 15 اعتبار جدید دریافت می کنید.
اگر اعتبارات شما منقضی شده است، می توانید صبر کنید تا چرخه ماهانه تجدید شود یا بتوانید اعتبار خریداری کنید.

3. آیا Dall-E 2 برنامه و آیفون دارد؟

خیر. هیچ برنامه رسمی توسط OpenAI برای Dall-E 2 برای گوشی های شما وجود ندارد. می توانید از موبایل در گوشی خود استفاده کنید.

4. Dall-E 2 چقدر طول می کشد؟

طبق تجربه ما، تولید هنر بیش از 2 دقیقه طول نمی کشد. این بستگی به سطح جزئیاتی دارد که به درخواست خود اضافه می کنید.

بهترین استفاده را از Dall-E 2 آنلاین ببرید

امیدواریم این مقاله بینش بیشتری در مورد نحوه استفاده از Dall-E 2 ارائه دهد. چه کسی گفت که داشتن هوش مصنوعی به این معنی است که می توانید آرام بنشینید، استراحت کنید و اجازه دهید همه کارها را برای شما انجام دهد؟ شما هنوز باید به خوبی با آن ارتباط برقرار کنید و درک کنید که چگونه کار می کند، و تلاش شما دست به دست هم می دهد. اگر توسعه هوش مصنوعی یک مهارت قوی در نظر گرفته شود، یادگیری بهترین استفاده از هوش مصنوعی توسعه یافته به همان اندازه مهم است!امیدواریم از این مقاله مجله نود و هشت زوم نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 98zoom باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/elQQPB
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *