Alleima با خرید Endosmart موافقت می کند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

Alleima با خرید Endosmart، سازنده ابزار پزشکی، ایمپلنت‌ها و قطعات ساخته شده از آلیاژ حافظه شکل نیتینول در آلمان موافقت کرده است.

طیف محصولات شامل سبدها و حلقه های سنگ کلیه، نشانگرهای سرطان سینه و ابزار جراحی است.

این خرید گامی بیشتر به سوی تقویت موقعیت علیما در بخش پزشکی است.

Endosmart محصولات و خدماتی را به شرکت‌های تجهیزات پزشکی ارائه می‌کند، عمدتاً در زمینه‌های اورولوژی، انکولوژی، قلب و عروق، و ابزارهایی برای کاربردهای ارتوپدی و عروقی. این شرکت در بخش Kanthal Alleima گزارش شده است.

Göran Björkman، رئیس و مدیر عامل Alleima، گفت: “استراتژی ما بر رشد سودآور متمرکز است و ما شاهد پتانسیل بزرگی در صنعت پزشکی هستیم که با رشد بالا و درآمد پایدار مشخص می شود. خرید Endosmart توانایی های ما را گسترش می دهد و ما را گسترش می دهد. در حال حاضر بازار قابل آدرس دهی با محصولات و مواد جدید. ما مشتاقانه منتظر استقبال Endosmart در Alleima هستیم.

با فناوری‌های مواد تکمیلی و تخصص و قابلیت‌های Endosmart در پردازش نیتینول، این خرید امکان ادغام آینده‌نگر در زنجیره ارزش صنعت پزشکی را فراهم می‌کند. محصولات و خدمات ارائه شده، گواهینامه ها و پایگاه مشتریان موجود Endosmart بازار آدرس پذیر فعلی Alleima را گسترش می دهد. تخصص و حضور ترکیبی باعث توسعه بیشتر محصول و گسترش جغرافیایی از طریق فروش متقابل بین سبد محصولات و مناطق و همچنین فرصت‌هایی برای به اشتراک گذاشتن قابلیت‌های تولید و کاربرد خواهد شد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  GMDN برای تقویت پایگاه داده ثبت دسترسی عمومی به MHRA پیوست

گری دیویس، رئیس واحد کسب و کار پزشکی در Kanthal، گفت: “ما یک تعهد استراتژیک بلند مدت برای توسعه تجارت تجهیزات پزشکی خود داریم. با خرید Endosmart، ما به گسترش طیف سیم‌ها و قطعات پزشکی خود ادامه خواهیم داد و در عین حال در حال توسعه هستیم. توانایی های تحقیق و توسعه ما برای توسعه و ارائه راه حل های جدید و منحصر به فرد.

تأثیر بر سود هر سهم علیما در ابتدا خنثی خواهد بود. انتظار می رود این معامله تا پایان سال 2022 بسته شود و مشروط به تاییدیه های مرسوم است.

5/5 - (1 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://98zoom.ir/alleima-%d8%a8%d8%a7-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-endosmart-%d9%85%d9%88%d8%a7%d9%81%d9%82%d8%aa-%d9%85%db%8c-%da%a9%d9%86%d8%af/
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *