Amada Weld Tech سیستم جدید جوشکاری فعال را منتشر می کند

Amada Weld Tech Europe سیستم جوشکاری فعال پنوماتیک AWS3 را منتشر کرده است. این سیستم سرهای جوش پنوماتیک و گیره های جوش را با یک کنترل کننده جوش اینورتر ترکیب می کند.

این سیستم یک راه حل یکپارچه است که کنترل فرآیند، نظارت و تجزیه و تحلیل کیفیت را یکپارچه می کند و می تواند برای کاربردهای جوشکاری از جمله در مهندسی پزشکی استفاده شود.

این سیستم به طور خاص سرهای جوش پنوماتیک سری F و FP و گیره های جوش را با منبع تغذیه اینورتر سری IS-Q ترکیب می کند. این بدان معناست که عملکرد کامل AWS3 اکنون برای سرهای جوش پنوماتیک در دسترس است. این سیستم به یک مانیتور جداگانه و نه آداپتور WKA جداگانه و رابط Smart System Bus نیاز ندارد. بلکه سیستم فقط به یک اتصال برای فیلد باس نیاز دارد.

با رابط های مختلف، سیستم جوش فعال را می توان برای اتوماسیون ادغام کرد زیرا دارای عملکرد نظارت بر فرآیند MG-300A است. با قابلیت‌های سرویس از راه دور و یک پنل رابط انسانی کاربرپسند با عملکرد فشار و چرخش تک دستگیره یا صفحه لمسی، سیستم از طریق چندین روش مختلف قابل دسترسی است.

سیستم جوش فعال در نسخه استاندارد یا با اندازه گیری جابجایی و نیرو موجود است. بسته به پیکربندی انتخاب شده، AWS3 می تواند یک یا دو سر جوش یا گیره جوش را کنترل کند. یک واحد سکته مغزی کوتاه تر نیز موجود است.

برای دستیابی به جوش‌های بهینه، دستیابی به محاسبه و نظارت خودکار مقادیر بحرانی، برنامه‌ریزی پروفیل‌های قدرت جوش و نیروی جوش، و همچنین نظارت استاتیکی و دینامیکی فرآیند بسیار مهم است.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *