Avery Dennison مراقبت از زخم و گستره پوشیدنی ها را در MEDICA برجسته می کند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

Avery Dennison Medical، تامین کننده مواد چسب حساس به فشار (PSA) برای کاربردهای پزشکی، طیف وسیعی از مراقبت از زخم، پوشیدنی‌های پزشکی، مراقبت شخصی و راه‌حل‌های مراقبت بهداشتی مرتبط را در MEDICA 2022 به نمایش گذاشت.

Avery Dennison Medical توسط شرکای Avery Dennison Smartrac RFID و بخش مراقبت شخصی پیوستند. آنها محصولاتی از جمله دستگاه های پزشکی «»، چسب های قابل تغییر، مواد چسب پوشیدنی و پوشک های بی اختیاری حساس به رطوبت را برجسته کردند. کالاهای نورد شده، اجزای تبدیل شده، کالاهای نهایی و راه‌حل‌های اینترنت اشیا (IoT) به نمایش گذاشته می‌شوند و نمونه‌های آن در صورت درخواست برای اکثر محصولات به آسانی در دسترس است.

مارتین داود، مدیر کل اتحادیه اروپا، Avery Dennison Medical، می‌گوید: «ما تمرکز خود را بر سهولت در شناسایی مواد، اجزا و فرآیندهای مناسب برای تولید محصولات خود، از مشخصات طراحی تا تحویل، برای سازندگان و مبدل‌های تجهیزات پزشکی داریم. مانند مشتریان مبدل و OEM ما، Avery Dennison متعهد به چالش های مداوم افزایش راحتی و مراقبت از بیمار است و در عین حال تجربه ای ساده تر، کارآمدتر و مقرون به صرفه را برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد.

Avery Dennison Medical نوآوری‌های برجسته از جمله چسب‌های سیلیکونی نرم با چسبندگی بالا (SSA) طراحی شده برای افزایش چسبندگی پوست و در عین حال ملایم بودن در هنگام برداشتن را برجسته کرد. کالاهای رول سیلیکونی نیز به نمایش گذاشته خواهند شد، از جمله یک نوار چسب سبک که به راحتی پاره می شود، که می تواند در همه جهات پاره شود و به پزشکان انعطاف پذیری بیشتر و جابجایی آسان تر می دهد. نوآوری‌های RFID شامل راه‌حل‌های ردیابی و ردیابی برای کمک به جلوگیری از جعل و دستکاری و فناوری‌های «حسگر وضعیت» برای اتصال دستگاه‌های پزشکی با برنامه‌های تلفن هوشمند برای توانمندسازی بیشتر بیماران و ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی است. طیف وسیعی از چسب‌ها برای کاربردهای پوشیدنی نیز در دسترس خواهند بود که قابلیت‌هایی را برای زمان‌های سایش کوتاه تا طولانی نشان می‌دهند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  این بخش فین‌تک شاهد هجوم جمع‌آوری‌های مالی بود

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/rzU
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *