Beacon MedTech Henri Asselin را برای رهبری تیم مهندسی استخدام می کند

Beacon MedTech Solutions Henri Asselin را به عنوان معاون مهندسی و فناوری استخدام کرده است. در این نقش، Asselin تیم مهندسی شرکت را در هدایت برنامه‌های مدیریت، فناوری، ابزارسازی و تلاش‌های اتوماسیون Beacon MedTech Solutions رهبری خواهد کرد.

در این نقش جدید در شرکت، Asselin بر ایجاد یک تیم مهندسی و فناوری متمرکز خواهد شد که راه‌حل‌های نوآورانه برای مشتریان ارائه می‌دهد. او و تیمش علاوه بر اجرای بهترین شیوه ها و فرآیندهای موثر که از استراتژی و برنامه های رشد بلندمدت شرکت پشتیبانی می کند، مسئولیت مدیریت و اجرای برنامه های کلیدی را نیز بر عهده خواهند داشت. Henri با درگیر شدن با تیم‌هایی در سراسر Beacon MedTech Solutions از مهندسی گرفته تا تولید و فروش، عملکردهای نقل قول و معرفی محصول جدید (NPI) را برای اطمینان از اجرای موفقیت‌آمیز و راه‌اندازی برنامه‌های جدید رهبری خواهد کرد.

Asselin گفت: “من برای پیوستن به Beacon MedTech Solutions هیجان زده هستم و مشتاقانه منتظر همکاری در کنار مشتریان و اعضای تیم برای تسریع در تحویل محصولات حیاتی از طریق راه حل های یکپارچه عمودی خود هستم. تیم Beacon MedTech سخت کار می کند تا خدمات استثنایی، راه حل های مهندسی شده و محصولات با کیفیت را به موقع ارائه دهد و من مشتاق هستم تا با آنها نوآوری و برنامه های موفق را پیش ببرم.

Asselin بیش از 25 سال تجربه رهبری ارشد در مدیریت برنامه و پروژه، مهندسی، ابزار، طراحی و عملیات تولید را به ارمغان می آورد. او قبلاً در Westfall Technik، Viant Medical، Corning Life Sciences، Quantum Leap Packaging، Johnson & Johnson و Precision Tool & Molding نقش داشته است.

باب می، مدیر عامل گروه تولیدی بیکن، گفت: «هنری یک متخصص صنعت با تجربه است که نقشی کلیدی در ارائه راه‌حل‌های نوآورانه به مشتریان Beacon MedTech و اطمینان از اجرای موفقیت‌آمیز و راه‌اندازی برنامه‌های جدید با همکاری پزشکی، بیوفارما، ایفا می‌کند. و مشتریان علوم زیستی در سراسر آمریکای شمالی. ما بسیار خوش شانس و هیجان زده هستیم که هنری به تیم رهبری Beacon MedTech ملحق شده و مشتاقانه منتظریم که او تلاش های مهندسی، مدیریت برنامه، فناوری، ابزار و اتوماسیون ما را رهبری کند.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *