Beam 6.4 میلیون دلار جمع آوری می کند تا به شهروندان کمک کند تا به وجوه شبکه ایمنی دسترسی پیدا کنند •

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بیم، استارت آپی که به شهروندان کمک می کند تا به کمک های مالی دولت دسترسی پیدا کنند، 6.4 میلیون دلار از بودجه سری A جمع آوری کرده است.

این شرکت که قبلا به عنوان Edquity شناخته می‌شد، به ارائه وجوه در طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها، مانند کمک‌های نقدی اضطراری، کمک‌های اجاره و مزایای خدمات عمومی کمک می‌کند.

دیوید هلن، مدیرعامل Beam گفت: «ما اساساً برای انتقال خدمات و منابع حیاتی به نیازمندان کار می کنیم.

بودجه سری A این شرکت در حالی صورت می‌گیرد که این شرکت اعلام کرده است که پس از همه‌گیری COVID-19 نیاز بیشتری به ارائه حمایت مالی به جوامع محروم دیده است. بیم گفت که این بودجه برای افزایش تعداد کارمندان و توسعه بیشتر پلتفرم هایش استفاده خواهد شد. این دور توسط Potencia Ventures، با مشارکت Spring Point Partners، مؤسسه بیمه خانواده آمریکایی برای تأثیرات شرکتی و اجتماعی، Imaginable Futures، Lumina Impact Ventures، Michelson Runway و Schmidt Futures رهبری شد.

بیم، زمانی که با دولت‌ها شریک می‌شود، به‌عنوان سیستم مدیریت کمک نقدی سرتاسری عمل می‌کند که به برنامه‌ها، تأیید هویت، تصمیم‌گیری پرونده‌ها و پرداخت‌ها رسیدگی می‌کند.

هلن گفت: «سیستم ما دارای یک سیستم واحد از سوابق است. “هدف ما ایجاد کمترین اصطکاک و بیشترین عزت برای کسانی است که با برنامه های کاربردی در سیستم تعامل دارند.” Beam گفت که به متقاضیان این امکان را می دهد که وجوهی را از طریق حساب بانکی، کارت پیش پرداخت یا خدمات آنلاین مانند Zelle دریافت کنند تا به جوامع عادلانه خدمت کنند.

بیم می گوید که به پردازش بیش از 180 میلیون دلار برای حدود 300000 خانوار کمک کرده است. این شرکت در حال حاضر در 16 ایالت با 57 دولت فعالیت دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/cTSbxd
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *