BeAMS پزشکی Tutum برنده جایزه Building Better Healthcare شد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

سیستم ینگ هشدار تجهیزات کنار تخت (BEAMS) از Tutum Medical پس از برنده شدن جایزه Building Better Health Award برای بهترین سیستم ارتباطی 2022 بسیار مورد تحسین قرار گرفته است.

سیستم مانیتورینگ BEAMS برای اتاق‌های بیماران تک‌تخت و چهار تا شش بخش خلیج، پرستاران را قادر می‌سازد تا زمان پاسخ‌دهی به آلارم‌های حساس کنار تخت را به میزان قابل توجهی بهبود بخشند. این تنها راه حل صوتی است که به هشدارهای دستگاه های پزشکی گوش می دهد و به کارکنان از منبع و فوریت زنگ هشدار می دهد.

داوران گفتند: “این یک سیستم کاملاً خارق‌العاده است که ما پیش‌بینی می‌کنیم در استفاده از آن با حرکت به سمت مدلی از محیط‌های بیماران اتاق یک نفره بسیار گسترده‌تر خواهد شد. این سیستم آرامش خاطر را برای بیماران فراهم می‌کند و کارکنان را قادر می‌سازد تا با کار خود ادامه دهند. مشاغل در حالی که ایمنی افرادی را که از آنها مراقبت می کنند تضمین می کند.

هر بیمارستانی که در آن سیستم BEAMS برنده چند جایزه مورد استفاده قرار گرفته یا آزمایش شده است، تا 84 درصد در زمان پاسخگویی به همه هشدارهای کنار تخت بهبود یافته است. Tutum Medical پیش‌بینی می‌کند که BEAMS در طول پنج سال آینده تقریباً 47.3 میلیون پوند درآمد اضافی ایجاد می‌کند، با پتانسیل دوبرابر کردن این میزان با افزودن یک سیستم پیشگیری از سقوط که در حال حاضر در حال توسعه است.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  فناوری چاپ 4 بعدی می تواند اعصاب را تحریک کرده و درمان کند

سیستم موفق BEAMS که برای و با بیمارستان کودکان شفیلد توسعه یافته است، یک پلت فرم دیجیتال را با مانیتورهای صوتی، یک سیستم بلندگو و کنسول های پرستار یکپارچه می کند. همچنین از شبکه برق استفاده می کند و شبکه مش وای فای خود را ایجاد می کند که نیاز به رابط با زیرساخت بیمارستان را برطرف می کند.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/nwVDDo
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *