Blink vs Ring: دوربین های امنیتی خانه آمازون چه تفاوتی دارند؟

زمان مطالعه: 8 دقیقه

مهم نیست که چقدر از خانه دور یا نزدیک هستید، اطمینان از اینکه آن را در زیر یک قفل و کلید محافظت می کنید، به شما بخشی از ذهن می دهد که تمام وسایل شما ایمن هستند.

برخی از بهترین دوربین های امنیتی خانگی () و بهترین زنگ های تصویری () در حال حاضر مقرون به صرفه تر از آنچه شما ممکن است فکر کنید. همچنین نصب آن‌ها بسیار ساده‌تر از راه‌اندازی کامل دوربین‌های مداربسته است، که احتمالاً برای آنچه شما به دنبال آن هستید کمی بالاتر است.

همانطور که انتظار داشتیم، آمازون تعدادی دستگاه جدید را در رویداد سالانه آمازون امسال در سپتامبر معرفی کرد. باتری Ring Spotlight Cam Plus () یک دوربین امنیتی بی سیم در فضای باز با ویدیوی HD 1080p، صدای دو طرفه، نورافکن های فعال با حرکت، مناطق حرکتی قابل تنظیم و دید در شب رنگی است. باتری Ring Spotlight Cam Pro () مشابه است، اما همچنین دارای نقشه برداری هوایی، تشخیص حرکت سه بعدی و Wi-Fi دو باند برای برد بهتر است.

اما با چه کسی می روید: چشمک زدن یا حلقه؟ هر دو متعلق به آمازون هستند و هر دو بسیار معتبر هستند. به پیمایش ادامه دهید تا مقایسه‌های ما بین محدوده، عملکرد و هزینه‌های اشتراک جاری را ببینید.

در ادامه بخوانید تا ببینید این دو سیستم دوربین امنیتی خانگی چگونه با هم مقایسه می شوند – یا اگر قبلاً تصمیم گرفته اید کدام یک از این دو را می خواهید بخرید، بهترین قیمت ها را در حال حاضر برای دوربین های امنیتی خانگی و زنگ های ویدیویی بررسی کنید.

محدوده و قیمت

وقتی صحبت از دوربین‌های امنیتی خانگی به میان می‌آید، Blink پیشنهاد بسیار کوچک‌تری نسبت به Ring دارد. همچنین شایان ذکر است که در حالی که دوربین‌ها و زنگ‌های ویدیویی Ring در سراسر جهان در دسترس هستند، محصولات Blink در حال حاضر فقط در ایالات متحده و بریتانیا به فروش می‌رسند.

را مینی چشمک زدن دوربین امنیتی خانگی سطح پایه این برند است. این دستگاه جمع و جور از برق اصلی تغذیه می کند، بنابراین فقط می تواند در داخل آن استفاده شود و قیمت آن نیز مناسب است 34.99 دلار / 34.99 پوند. اگر به دنبال دوربینی با باتری هستید که انعطاف‌پذیری بیشتری در مورد مکان قرار دادن آن ارائه دهد، Blink Indoor ارزش توجه دارد. به اندازه Blink Mini جمع و جور نیست، اما به طور قابل توجهی کوچکتر از بسیاری از مدل های Ring است، همان طراحی تک رنگ مربع شکل را دارد و شما را به عقب برمی گرداند. 79.99 دلار / 79.99 پوند. با این حال، این دوربین به جای تغذیه از برق، یک دوربین با باتری کار می کند و از دو باتری AA استفاده می کند که Blink ادعا می کند قبل از نیاز به تعویض تا دو سال دوام خواهند آورد.

سومین و آخرین دوربین امنیتی خانه Blink یک نسخه ضد آب و هوا از Blink Indoor است که به طور شگفت‌انگیزی به آن چشمک زدن در فضای باز. این دوربین امنیتی خانگی دارای طراحی مشکی براق و هزینه است 99.99 دلار / 99.99 پوند.

با این حال، بر خلاف رینگ، این برند تعداد زیادی زنگ ویدیو ندارد – فقط یک مدل دارد. Blink Video Doorbell در سپتامبر 2021 معرفی شد و در حال حاضر با قیمت به فروش می رسد 49.99 دلار / 49.99 پوند.

رینگ برای تولید برخی از بهترین زنگ‌های ویدیویی شهرت دارد، بنابراین طیف زنگ‌های درب آن به‌طور قابل‌توجهی وسیع‌تر از سری دوربین‌های امنیتی خانگی آن است.

با این حال، از نظر دوربین های امنیتی; حلقه سطح ورودی را ارائه می دهد دوربین داخلی، که برق شهری است و هزینه دارد 59.99 دلار / 49 پوند / 99 دلار استرالیا، در حالی که می توانید دوربین فضای باز را بردارید، حلقه استیک آپ دوربین، که در نسخه های باطری یا برق اصلی برای 99.99 دلار / 89 پوند / 179 دلار استرالیا.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  Mecmesin محدوده دستگاه تست OmniTest را گسترش می دهد

حلقه اسپات لایت دوربین یکی دیگر از دوربین های امنیتی در فضای باز است که در دو نوع باتری و برق اصلی عرضه می شود. دارای یک نورافکن است که هنگام تشخیص حرکت روشن می شود و قیمت آن تعیین می شود 199.99 دلار / 179.99 پوند / 289.99 دلار استرالیا، در حالی که Ring Floodlight Cam Pro دارای دو نورافکن 1000 لومن است (متوسط ​​نور سقف حدود 800 لومن است) به جای یک نورافکن و شما را به عقب بر می دارد. 249.99 دلار / 219 پوند / 379 دلار استرالیا. با این حال، این یک دوربین برقی است.

همه دوربین‌های امنیتی رینگ که با باتری کار می‌کنند بین سه تا شش ماه قبل از نیاز به شارژ دوام می‌آورند، اگرچه این بستگی به تعداد دفعات تشخیص حرکت، تعداد دفعاتی که فید دوربین در زمان واقعی مشاهده می‌شود، و برای کسانی که نور دارند، چگونه است. اغلب LED ها روشن می شوند. باتری‌ها نیز قابل تعویض هستند، بنابراین با خرید باتری‌های اضافی، زمانی که باتری‌ها نیاز به تعویض دارند، دوربین‌ها از کار نمی‌افتند.

رینگ در مجموع پنج زنگ ویدیویی را ارائه می‌دهد که از مقرون به صرفه‌ترین گزینه‌اش است. را زنگ ویدیو سیمی را بزنید، که قیمت گذاری شده است 59.99 دلار / 49 پوند / 119 دلار استرالیا، از طریق باتری کار می کند زنگ ویدیویی 4 را بزنید برای 199.99 دلار / 179 پوند / 329 دلار استرالیا و بالاترین رده زنگ ویدیویی زنگ در پرو 2، که شما را به عقب برگرداند 249.99 دلار / 219 پوند / 399.99 دلار استرالیا.

چیز دیگری که Ring ارائه می دهد که Blink ندارد، یک سیستم هشدار است که شامل سنسورهای در/پنجره، PIR های تشخیص حرکت، و حتی یک آژیر اختیاری در فضای باز و یک نظارت کمکی است که در صورت فعال شدن زنگ هشدار، به طور خودکار با سه مخاطب اضطراری تماس می گیرد. این هزینه دارد 199.99 دلار / 219 پوند اما در استرالیا موجود نیست.

PS: لیست ما از بهترین DVR برای دوربین مدار بسته را بررسی کنید

دوربین Ring Stick Up که بر روی دیوار بیرونی خانه نصب شده است

(اعتبار تصویر: حلقه / آمازون)

هزینه های اشتراک

هنگامی که صحبت از ذخیره ویدیو می شود تا بتوان پس از ضبط آن را بررسی کرد، Blink گزینه مقرون به صرفه تری است زیرا امکان ذخیره فیلم به صورت محلی را ارائه می دهد، بنابراین هیچ هزینه ای برای استفاده از دوربین های امنیتی وجود ندارد.

برای انجام این کار، به ماژول Blink Sync 2 نیاز دارید که همراه با Blink Indoor و Blink Outdoor ارائه می شود. متأسفانه، همراه Blink Mini موجود نیست، اما برای خرید به تنهایی در دسترس است 34.99 دلار / 34.99 پوند. شما همچنین به یک درایو فلش USB با ظرفیت 256 گیگابایت نیاز دارید که می توانید آن را در اختیار داشته باشید 25 دلار / 25 پوند، اگر زاپاس در زدن ندارید.

اگرچه این روش دارای معایبی است. اگر تا به حال از نمای زنده (جایی که فید دوربین را از طریق برنامه در زمان واقعی مشاهده می کنید) استفاده می کنید، ضبط ذخیره شده ای وجود نخواهد داشت مگر اینکه یک طرح اشتراک Blink فعال داشته باشید.

طرح اشتراک چشمک، که قیمت آن در 3 دلار / 2.50 پوند در هر ماه برای یک دوربین، و 10 دلار / 8 پوند برای دوربین های نامحدود نیز موجود است. همه دستگاه‌های Blink به صورت آزمایشی رایگان از این سرویس ارائه می‌شوند.

با این حال، حلقه گزینه ای برای ذخیره سازی محلی ندارد. درعوض، باید در Ring Protect مشترک شوید که هزینه آن از آنجاست 3 دلار / 2.5 پوند / 4 دلار استرالیا در هر ماه برای یک دوربین یا 10 دلار / 8 پوند / 15 دلار استرالیا برای تعداد نامحدودی دوربین – که هر دو تضمین می‌کنند که کلیپ‌های ویدیویی به مدت 30 روز پس از ضبط ذخیره می‌شوند. اکثر دستگاه‌های Ring جدید با 30 روز آزمایش رایگان Ring Protect ارائه می‌شوند.

دوربین Blink Mini روی سطح مرمری

(اعتبار تصویر: چشمک زدن)

تصویری و صوتی

دوربین های امنیتی Blink and Ring معمولاً در مورد کیفیت صدا و تصویر به طور مساوی با هم مطابقت دارند.

ما اکثر محصولات ارائه شده توسط هر دو برند را بررسی کرده‌ایم، و در آزمایش‌های ما، ویدیو همیشه واضح و دقیق بوده و صدا همیشه بسیار منسجم بوده است.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  4 روش برای رفع تاخیر VLC زیرنویس در رایانه شخصی و موبایل

همه دوربین های Blink و Ring هنگام تشخیص حرکت، فیلم Full HD را ضبط می کنند که در طول روز رنگی است. برخی از دوربین‌های امنیتی Ring خانگی – یعنی دوربین‌هایی که دارای چراغ‌های داخلی هستند – می‌توانند ویدیوهای رنگی را در شب ضبط کنند، به شرطی که نور در هنگام تشخیص حرکت روشن شود. متأسفانه، این در هیچ یک از پیشنهادات فعلی Blink در دسترس نیست.

با وجود شباهت‌ها، چند حوزه دیگر وجود دارد که دوربین‌های Ring بر دستگاه‌های Blink برتری دارند. اولی میدان دید است. همه دوربین‌های Blink دارای میدان دید باریک 110 درجه هستند و در حالی که دوربین‌های داخلی Ring از این نظر یکسان هستند، دوربین‌های بیرونی آن میدان دید وسیع‌تری 140 درجه ارائه می‌دهند. این به این معنی است که منطقه وسیع تری توسط دوربین ها پوشانده می شود و این امر باعث می شود که از نقاط کور رنج نبرید.

ثانیاً، دوربین‌های Ring دارای یک حالت People Only هستند که برای کاهش هشدارهای ناخواسته طراحی شده است و فقط زمانی که حرکتی که تشخیص می‌دهد توسط یک شخص به شما اطلاع می‌دهد، به شما اطلاع می‌دهد. این چیزی نیست که دوربین‌های امنیتی Blink قادر به انجام آن نیستند و فقط تنظیمات حساسیت اولیه‌تری را ارائه می‌دهند.

دوربین نورافکن حلقه ای به دیوار خارجی نصب شده است

(اعتبار تصویر: حلقه / آمازون)

برنامه و ادغام هوشمند

هر دو برنامه Ring و Blink برای استفاده آسان هستند و راهی برای مشاهده فید دوربین در زمان واقعی و همچنین تماشای فیلم‌های گرفته شده قبلی ارائه می‌دهند (با فرض اینکه مشترک Ring Protect در مورد Ring شده باشید).

هر دو پلتفرم همچنین اعلان‌های دقیقی را به شما نیز ارائه می‌کنند – بنابراین می‌توانید به سرعت متوجه شوید که آیا این هشداری است که باید نگران آن باشید یا خیر.

این دو برند متعلق به آمازون هستند، بنابراین جای تعجب نیست که ادغام الکسا را ​​ارائه می دهند. بلندگوهای هوشمند مجهز به الکسا را ​​می‌توان طوری تنظیم کرد که وقتی هر یک از دوربین‌ها حرکت را تشخیص می‌دهند یا برای مکالمه با هر کسی در میدان دید دوربین استفاده می‌کنند، صدا پخش می‌کنند، در حالی که اگر یکی از نمایشگرهای هوشمند آمازون مانند Echo Show 5 را دارید، در خانه شما – فید هر دو دوربین را می توان روی صفحه نمایش دستگاه مشاهده کرد. با این حال، جای تعجب نیست، هیچ پشتیبانی از دستیار Google یا HomeKit وجود ندارد.

حکم

هر دو Blink و Ring در طول آزمایش ما ثابت کرده اند که سیستم های دوربین امنیتی خانگی موثر و با استفاده آسان هستند. Blink مقرون به صرفه تر است و دستگاه های فشرده تری را ارائه می دهد، و افزودن فضای ذخیره سازی محلی به گوش هر کسی که به دنبال دوربین امنیتی بدون هزینه های مداوم است، موسیقی خواهد بود.

در همین حال، دوربین‌های Ring عموماً ویژگی‌های سنگین‌تری دارند. می‌توانید هشدارها را بهتر تنظیم کنید تا مکرراً مزاحم نشوید، و دوربین‌های دارای LED داخلی وضوح تصویر بهتری را در شب ارائه می‌کنند. به همین دلیل، آنها گران‌تر و حجیم‌تر از چیزی هستند که Blink ارائه می‌کند و اگر می‌خواهید فیلم را در فضای ابری ضبط و ذخیره کنید، هزینه‌های مداومی دارند.

آنها تقریباً شبیه به هم هستند، بنابراین اگر قبلاً دوربین های Ring یا Blink در خانه خود دارید، توصیه می کنیم با آن برند بمانید. اما اگر سفر امنیتی خانه خود را شروع کرده اید، باید تصمیم بگیرید که آیا گزینه های ارزان تر (Blink) یا گزینه هایی با ابزار بهبود یافته (Ring) ارزش قائل هستید.

بیشتر پرسش‌های متداول Blink vs Ring

آیا Blink متعلق به Ring است؟

نه کاملا. Blink و Ring هر دو برندهای آمازون هستند، به این معنی که آنها هویت برند خود را دارند اما از منابع عظیم آمازون برای توسعه محصول، بازاریابی و توزیع سود می برند.

حلقه یا چشمک زدن کدام بهتر است؟

این واقعاً به آنچه می خواهید سیستم امنیتی شما انجام دهد بستگی دارد. پلک زدن به طور کلی ارزان تر و ساده تر است. Ring گزینه برتر و تنها مارک از این دو است که نظارت حرفه ای 24 ساعته را به عنوان یک گزینه ارائه می دهد. دوربین‌های Ring معمولاً نسبت به مدل‌های Blink دارای ویژگی‌های بیشتری هستند و طیف وسیع‌تری از محصولات برای انتخاب وجود دارد.

امیدواریم که این خبر مجله زوم نود و هشت مورد توجه شما قرار گرفته باشد

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/MmMUHW
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *