Boston Scientific برای اکثریت سهام Acotec پیشنهاد می دهد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

Boston Scientific پیشنهادی جزئی برای به دست آوردن اکثریت سهام، حداکثر تا 65 درصد از سهام Acotec، یک شرکت فناوری پزشکی چینی که راه حل های طراحی شده برای انواع روش های مداخله ای را ارائه می دهد، ارائه خواهد کرد.

قیمت پیشنهادی 20 دلار هنگ کنگ به ازای هر سهم است که نشان‌دهنده کل پرداخت نقدی اولیه حدود 523 میلیون دلار آمریکا برای 65 درصد سهام با نرخ ارز فعلی است.

Acotec راه حل هایی از جمله بالون های پوشش داده شده با دارو (DCBs) را توسعه می دهد که در درمان بیماری های عروقی و سایر بیماری ها استفاده می شود. در سال 2016، این شرکت پس از دریافت تاییدیه از اداره ملی محصولات پزشکی، DCB جانبی را در چین راه اندازی کرد. مجموعه Acotec همچنین شامل فن‌آوری‌های فرسایش با فرکانس رادیویی و کاتترهای آسپیراسیون ترومبوس و همچنین بیش از 20 محصول دیگر در مراحل مختلف توسعه در چندین تخصص است. در دوره 12 ماهه منتهی به 30 ژوئن 2022، Actotec فروش 339 میلیون یوان (تقریباً 53 میلیون دلار) داشته است که در شش ماه اول سال 2022 با رشد دو رقمی قوی در هر یک از سال‌های گذشته، 25 درصد رشد داشته است. دو سال قبل

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  8 راه برای رفع عدم کارکرد صدای اسنپ چت در برنامه

Art Butcher، معاون اجرایی و رئیس گروه، MedSurg و Asia Pacific، Boston Scientific، گفت: “Acotec یک شرکت سودآور و با رشد سریع با مجموعه ای قوی و خط لوله نوآورانه از فناوری های پزشکی است و ما معتقدیم این سرمایه گذاری فرصت های رشد ایجاد می کند. برای هر دو شرکت. ما انتظار داریم که تکمیل این پیشنهاد جزئی، حضور ما در چین را بیشتر تقویت کند و پتانسیل تجاری سازی محصولات آکوتک را در سطح جهانی ایجاد کند و تعداد بیشتری از پزشکان و بیماران را به سبد محصولات قوی و مکمل ما دسترسی دهد.”

Boston Scientific انتظار دارد که تأثیر بر سود تعدیل شده هر سهم در سال 2023 بی‌اهمیت باشد و تأثیر آن بر سود هر سهم GAAP به دلیل هزینه استهلاک و هزینه‌های خالص مربوط به خرید، کمتر افزایشی یا کاهش‌دهنده باشد.

تکمیل معامله، که در نیمه اول سال 2023 پیش بینی می شود، منوط به پذیرش و تایید سهامداران آکوتک و سایر شرایط مندرج در پرونده های مرتبط است.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/xuKWBb
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *