Christmassy می تواند نمادی با تم کریسمس به نوار وضعیت آیفون های جیلبریک شده اضافه کند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

توسعه دهنده iOS الیوفق این آخر هفته با یک توییک جدید جیلبریک به نام منتشر شد کریسمس این به شما کمک می کند تا در روحیه کریسمس امسال قرار بگیرید.

Christmassy نمادی با تم کریسمس در نوار وضعیت آیفون‌های جیلبریک شده قرار می‌دهد.

این ترفند جیلبریک بسیار ساده به سادگی یک نماد الهام گرفته از کریسمس را به انتخاب شما در نوار وضعیت در سمت راست نشانگر زمان قرار می دهد.

همانطور که در نمونه‌های اسکرین شات بالا مشاهده می‌کنید، Christmassy یک صفحه ترجیحی به برنامه تنظیمات اضافه می‌کند که در آن کاربران می‌توانند نمادی را که در نوار وضعیت ظاهر می‌شود انتخاب کنند و در صورت درخواست، تنظیمات را روشن یا خاموش کنند.

در زمان نوشتن این مقاله، به نظر می‌رسد Christmassy از گزینه‌های آیکون زیر در نوار وضعیت پشتیبانی می‌کند:

  • بابا نوئل
  • آب نبات
  • کلاه
  • توپ
  • درخت
  • تاج گل
  • نان زنجفیل
  • درخت با هدیه
  • دانه برف

به نظر می رسد توسعه دهنده در حال کار بر روی گزینه ای است که آیکون ها را تصادفی کرده و هر چند دقیقه یکبار آنها را تغییر می دهد، که برای هرکسی که از دیدن همیشه یک چیز خسته می شود بسیار زیبا است.

البته، اگر فکر می‌کنید که Christmassy خیلی ساده است، همیشه می‌توانید آن را تنها یکی از عناصر موجود در زرادخانه ترفندهای فرار از زندان در نظر بگیرید که می‌توانید برای وارد شدن به روحیه تعطیلات از آن استفاده کنید. به عنوان مثال، من توصیه می کنم آن را با Snoverlay 2 جفت کنید، یک ترفند جیلبریک که بدون توجه به اینکه در کجای سیستم عامل هستید، یک لایه برف متحرک به اضافه می کند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  محققان هپتیک های هیدرولیکی کوچکی را برای اعلان های صفحه لمسی که می توانید از نظر فیزیکی احساس کنید، توسعه داده اند

اگر علاقه مند به امتحان کریسمس هستید، می توانید آن را به صورت رایگان از مخزن شخصی ElioFegh از طریق برنامه مدیریت بسته مورد علاقه خود دانلود کنید. این توییک از دستگاه های iOS 12، 13، 14 و 15 جیلبریک شده پشتیبانی می کند.

برای کسانی که قبلاً از مخزن شخصی ElioFegh استفاده نمی کنند، URL به شرح زیر است:

https://eliofegh.github.io/

آیا قصد دارید از ترفندهای جیلبریک استفاده کنید تا یا pwn شده خود را برای فصل تعطیلات امسال ادویه کنید؟ در قسمت نظرات پایین به ما اطلاع دهید.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://98zoom.ir/christmassy-%d9%85%db%8c-%d8%aa%d9%88%d8%a7%d9%86%d8%af-%d9%86%d9%85%d8%a7%d8%af%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d8%aa%d9%85-%da%a9%d8%b1%db%8c%d8%b3%d9%85%d8%b3-%d8%a8%d9%87-%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b1-%d9%88%d8%b6/
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *