Coveris “ReCover” را به عنوان بخشی از استراتژی پایداری معرفی می کند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در راستای چشم انداز بدون زباله، Coveris بخش تجاری جدیدی به نام «ReCover» را معرفی می کند، که تمام تلاش ها را در زمینه یافتن زباله، پردازش و افت برای بستن حلقه بازیافت پلاستیک دایره ای جمع می کند.

ReCover به‌عنوان یک شرکت جداگانه که سایت‌های Coveris را به صورت کاملا بازو عرضه می‌کند، اما همچنین به مشتریان شخص ثالث علاقه‌مند به بازیافت‌ها در سطح کیفی که امروزه در بازار موجود نیست، عرضه می‌کند.

به عنوان بخشی از استراتژی پایداری خود، Coveris قبلاً جاه طلبی کاهش زباله در همه اشکال آن را اعلام کرده است. گسترش ظرفیت و قابلیت های بازیافت آن تنها گام منطقی بعدی برای جلوگیری از آلودگی و حمایت از مشتریان در تلاش های پایداری آنهاست.

Jakob A. Mosser، مدیرعامل Coveris، گفت: «با ReCover، ما یک فرآیند تغییر بازی را راه‌اندازی کردیم – منحصر به فرد در کل صنعت. با در دست داشتن چندین پروژه با تاثیر بالا، هدف ما ایجاد یک واحد تجاری مستقل در چند سال آینده است که به طور کامل به اقتصاد دایره ای و بستن حلقه اختصاص دارد. ReCover یک پلت فرم برای تمام فعالیت‌های بازیافت مکانیکی است، اما همچنین پیشرفت‌های ما را برای دستیابی به مواد سازگار با مواد غذایی هدایت می‌کند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  معرفی برندگان شکست انتخاب بینندگان

برای گسترش قابلیت‌های بازیافت خود، Coveris اخیراً سایت و دارایی‌ها را از Capital Valley Plastics (CVP) Blaenavon در ولز، بریتانیا خریداری کرده است. CVP یک بازیافت پلی اتیلن است که ضایعات پس از مصرف کننده و پسا صنعتی را از طریق بازیافت مکانیکی داخلی که بیشتر در فیلم های ساختمانی اکسترود می شود، پردازش می کند. سایت Blaenavon مجهز به فناوری بازیافت مکانیکی با ظرفیت سالانه 20000 تن است.

موسر افزود: «سایت و دارایی‌های Blaenavon که به تازگی خریداری شده است به عنوان یک مرکز بازیافت مهم برای عملیات Coveris' Films و Flexibles عمل می‌کند و حلقه را برای مشتریان و تولید فیلم خودمان در سراسر شبکه می‌بندد. این خرید بازیافت جدید، شروعی عالی برای شرکت جدید ما ReCover و تلاش ما برای افزایش مداوم پیشنهادات بازیافت به مشتریانمان است، که واقعاً حلقه را می بندد و ما را به چشم انداز خود در مورد بدون زباله نزدیک می کند.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://98zoom.ir/coveris-recover-%d8%b1%d8%a7-%d8%a8%d9%87-%d8%b9%d9%86%d9%88%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d8%ae%d8%b4%db%8c-%d8%a7%d8%b2-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%aa%da%98%db%8c-%d9%be%d8%a7%db%8c%d8%af%d8%a7%d8%b1/
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *