Dead Island 2: تاریخ انتشار، اخبار و تریلرها

زمان مطالعه: 7 دقیقه

Dead Island 2 به نظر می رسد که بالاخره ممکن است تاریخ انتشار نهایی داشته باشد، هرچند که ما مطمئناً قبلاً با این سوخته ایم. پس از اینکه در ابتدا برای انتشار در سال 2015 برنامه ریزی شده بود، این بازی ناپدید شد. شایعات در مورد یک روند توسعه دشوار بسیاری را به این فکر انداخته بود که Dead Island 2 هرگز نور روز را نخواهد دید.

خوشبختانه، و به خوشحالی طرفداران زامبی در همه جا، جزیره مرده 2 در واقع هنوز زنده است و سال آینده منتشر خواهد شد. در اوایل سال 2022، با یک تریلر کامل از گیم پلی که لحن و سبک بصری جدید را به نمایش می گذاشت، دوباره افشا شد. به نظر می رسد که هنوز هم اقدامات زیادی برای کشتن زامبی ها وجود خواهد داشت، در پس زمینه لس آنجلس سفید شده از نور خورشید.

اکنون که تاریخ انتشار در نهایت نزدیک است، و با نمایش گیم پلی در افق، چیزهای زیادی برای یادگیری درباره Dead Island 2 وجود دارد. در اینجا همه چیزهایی که درباره Dead Island 2 می دانیم، شامل آخرین اخبار و شایعات است. با فاش شدن جزئیات جدید، این صفحه را به روز خواهید دید. دوباره وارد شوید تا بدانید که آیا بازی واقعاً به تاریخ عرضه جدید خود رسیده است یا خیر.

جزیره مرده 2: تعقیب و گریز

  • چیست؟ دنباله ای برای جزیره مرده که مدت ها به تعویق افتاد
  • چه زمانی می توانم آن را بازی کنم؟ 28 آوریل 2023
  • روی چه چیزی می توانم بازی کنم؟ PS5، Xbox Series X|S، PS4، Xbox One، PC

تریلرهای Dead Island 2

برای مدت بسیار طولانی تنها تریلر فیلم Dead Island 2 که در اختیار داشتیم، نسخه اصلی سینماتیک سال 2014 بود. این یک چیز خوشمزه بود، نشان دادن یک دونده به سرعت در حال تجزیه در امتداد ساحل ونیز در لس آنجلس.

در حالی که واقعاً چیزی در مورد بازی فاش نکرد، لحن آن چیزی است که می‌توانیم از لحن بازی Dead Island 2 انتظار داشته باشیم.

از هشت سال آینده بگذرید و اکنون دو تریلر جدید برای بازی بقای جهان باز Zombie داریم. یک فیلم سینمایی جدید، در رگه اصلی، به شما طعمی خوشمزه برای این نسخه آخرالزمانی لس آنجلس می دهد.

اگرچه، پس از هشت سال انتظار بین تریلرهای سینمایی، می توانید درک کنید که طرفداران ممکن است بخواهند در واقع Dead Island 2 را در عمل ببینند. خوشبختانه، استودیو Dambuster توسعه دهنده از همکاری خوشحال شد و یک تریلر گیم پلی نیز منتشر کرد که نشان می دهد این دنباله مورد انتظار چقدر خشن خواهد بود.

تاریخ انتشار و پلتفرم های Dead Island 2

یک زامبی متورم در یک همبرگر رها شده ایستاده است.

(اعتبار تصویر: Dambuster Studios)

استودیو Dambuster یک بار دیگر بازی Dead Island 2 را به تعویق انداخته است. اکنون در 28 آوریل 2023 منتشر خواهد شد. این یک تاخیر 12 هفته ای از تاریخ انتشار قبلی است. در یک پست ی که در زیر می توانید آن را مشاهده کنید، تیم اعلام کرد که اکنون تاریخ نهایی انتشار است. خواهیم دید.

هواداران با نفس بند آمده منتظر خواهند بود. توسعه بازی Dead Island 2 از زمان معرفی دنباله آن در هشت سال پیش، دو بار تغییر کرده است و بازیکنان را در گذشته ناامید کرده است. این اولین بار در Yager در دست توسعه بود، همان استودیویی که Spec Ops: The Line را ایجاد کرد، و در ابتدا قرار بود در سال 2015 منتشر شود. اما هرگز محقق نشد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  قرقره ها در فیس بوک - چه هستند و چگونه آنها را بسازید

در سال 2016، اعلام شد که توسعه به Sumo Digital منتقل شده است. سه سال بعد، بازی دوباره استودیو عوض کرد و Dambuster اعلام کرد که کار روی بازی را به عهده گرفته است. انگشتان رد شده که این بار از خط پایان عبور می کند.

در مورد پلتفرم‌ها، Dead Island 2 برای کنسول‌های نسل جدید و قدیم عرضه خواهد شد که PS5، Xbox Series X|S، PS4، Xbox One و PC همگی تایید شده‌اند.

بیشتر ببین

گیم پلی و داستان بازی Dead Island 2

بازیکن در بازی Dead Island 2 گلوی یک زامبی را می گیرد.

(اعتبار تصویر: Dambuster Studios)

اکنون که جزیره مرده دوباره فاش شده است، ما شروع به یادگیری کمی بیشتر در مورد آن می کنیم. اولین لقمه اطلاعات ما در واقع از لیست لو رفتن آمازون بازی بود که نشان داد Dead Island 2 در جزیره ای تنظیم نشده است. در عوض، در لس آنجلس یا “HELL-A” می گذرد.

اسکرین شات‌های موجود در صفحه فهرست بازی نشان می‌دهند که این بازی به تاکید سری بر روی مبارزات غوغا ادامه می‌دهد و تیرگی آن نوید غم و اندوه زیادی را می‌دهد، و می‌گوید که مبارزه بازی «شدیدترین، درونی‌ترین و ترسناک‌ترین تجربه اول شخص ممکن» را ارائه می‌دهد.

شما سلاح‌های متنوعی برای انتخاب خواهید داشت که هر کدام مزایای تاکتیکی متفاوتی را ارائه می‌دهند. Dambuster می گوید، بازی همچنین دارای شش شخصیت قابل بازی برای انتخاب خواهد بود که هر کدام دارای توانایی های قابل تنظیم هستند. ()، یک “سیستم مهارت کاملاً جدید که به شما امکان می دهد فوراً مجدداً مشخصات را تعیین کنید و احمقانه ترین ساخت ها را امتحان کنید.”

در مصاحبه با PCGamer ()جیمز ورال، کارگردان خلاق، فاش کرد که در حالی که بازی روایت منشعبی ندارد، شش شخصیت بازیکن دیدگاه‌های متفاوتی را ارائه می‌دهند.

او گفت: «هر شخصیت بازیکن صدای خودش و دیالوگ خودش را دارد. “بنابراین شما ممکن است شخصیتی داشته باشید که به طور خاص دارای انگیزه یا پرانرژی یا شاداب باشد. ممکن است شخصیت دیگری داشته باشید که کمی بیشتر یک فرد بدبین باشد. برخی از شخصیت ها کاملاً ضعیف و ظریف هستند. ما آن شخصیت ها را برای بازتاب سبک های بازی گسترده نوشته ایم. “

در مورد زامبی‌ها، تنوع در آنجا نیز وجود خواهد داشت، با Dambuster تأیید می‌کند که «ده‌ها نوع زامبی متمایز وجود خواهد داشت که هر کدام دارای جهش‌ها، حملات و صدها نوع با مضمون LA هستند».

داستان بازی Dead Island 2 هنوز کمی رازآلود است، اگرچه به نظر می رسد که شما در نقش بازمانده یک ویروس مرگبار بازی خواهید کرد که لس آنجلس را ویران کرده است. با هم گروه شدن با سایر بازماندگان، سعی خواهید کرد “حقیقت پشت شیوع بیماری را کشف کنید” همانطور که “زامبی را در درون خود مهار می کنید”.

به عنوان بخشی از این گروه بندی، Dead Island 2 از گیم پلی تک نفره پشتیبانی می کند، اما حالت Co-op نیز وجود خواهد داشت که حداکثر سه بازیکن می توانند در آن شرکت کنند. با این حال، هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد نحوه عملکرد Co-op داریم.

در پیش نمایش بازی، IGN () سیستم “FLESH” بازی یا “سیستم تخلیه کامل برای انسان نماها” را لمس کرد، که “با هر ضربه زامبی ها را به طور رویه ای خرد می کند” و بازی را به یک تجربه واقعاً تلخ تبدیل می کند. ما خودمان در تریلر نگاهی اجمالی به آن داشتیم.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  کارگران جنسی توضیح می دهند که چرا ننگ چک آبی و #BlockTheBlue چندان ساده نیستند

وقتی صحبت از مبارزه به میان می‌آید، IGN گفت که این بازی “حرکت مداوم، با جاخالی دادن، لگد زدن و پرش تمام اجزای جدایی‌ناپذیر را تشویق می‌کند” و در حالی که یک سیستم استقامت وجود دارد، به‌طور تنبیهی محدودکننده نیست، و به شما امکان می‌دهد تا “تعداد مختلفی را آزمایش کنید”. تکنیک های مختلف».

اخبار و شایعات بازی Dead Island 2

زامبی نر عضلانی برهنه به سمت بازیکن POV حرکت می کند

(اعتبار تصویر: دیپ نقره ای)

نمایشگاه Dead Island 2 در ماه دسامبر عرضه می شود
در کنار اخبار تاخیر اخیر، یک نمایش گیم پلی برای Dead Island 2 نیز فاش شد. این بازی در تاریخ 6 دسامبر 2022 برگزار خواهد شد. می توانید آن را از طریق لینک های موجود در توییت زیر تماشا کنید.

بیشتر ببین

جزیره مرده 2 با شورای تنوع طلبی برای یک “نماینده” لس آنجلس مشورت کرد
آدام اولسون، کارگردان هنری، طی مصاحبه اخیر با استودیو Dambuster سازنده بازی Dead Island 2 به The Loadout گفت. () توضیح داد که چگونه با نسخه آن از لس آنجلس مقابله کردند. در حالی که اغراق‌های خنده‌دار بیشتری مانند Hell-A's Muscle Beach وجود زامبی‌های بدنساز وجود دارد، اولسون تأیید کرد که تصمیمات پس از صحبت با شورای تنوع دامبوستر گرفته شده است.

این یک تمرین واقعاً جالب بود که تلاش می‌کردیم آنچه را که چیزی در لس‌آنجلس می‌سازد و آنچه را که به‌عنوان یک تجربه واقعاً منحصربه‌فرد LA متمایز می‌کند، تجزیه کنیم. اولسون توضیح می‌دهد: «ما بسیار محتاط بودیم که هر چیزی را که شبیه یک کلیشه آزاردهنده است بپذیریم و به همین دلیل است که در استودیو، ما یک شورای تنوع داریم که به ما کمک می‌کند بفهمیم که آیا چیزی را بیش از حد جلو انداخته‌ایم یا نه.

شورا بسیار نزدیک با ما کار کرده است تا مطمئن شود که ما لحن خوبی را ارائه می کنیم زیرا می خواهیم مطمئن شویم که جزیره مرده 2 را وارد قرن بیست و یکم می کنیم. ما می خواهیم معاصر باشیم و می خواهیم نماینده باشیم.»

ادغام کنترل بازی الکسا
Dead Island 2 با یک ویژگی جالب عرضه خواهد شد: Alexa Game Control. الکسا گیم کنترل که در گیمزکام 2022 معرفی شد به بازیکنان رایانه شخصی و کنسول این امکان را می دهد که از دستورات صوتی برای ایجاد اتفاقات در بازی استفاده کنند. برای استفاده از آن نیازی به دستگاه Amazon Echo یا حساب Amazon Prime ندارید. در واقع، شما هم نیازی به گفتن «الکسا» ندارید. تنها چیزی که نیاز دارید «هر میکروفون یا هدست» متصل به رایانه شخصی یا کنسول و یک حساب استاندارد آمازون متصل به بازی است.

طبق یک پست وبلاگ آمازون ()با کنترل بازی الکسا، می‌توانید در حین بازی جملاتی مانند «نزدیک‌ترین میز کار کجاست» و «بهترین اسلحه‌ام را عوض کنید» برای انجام کارهایی مانند یافتن نزدیک‌ترین میز کار و تعویض بهترین سلاح خود بگویید. در این پست حتی به توانایی “دستکاری انبوه زامبی ها” فقط با گفتن “هی زامبی” اشاره شده است.

Dead Island 2 اولین بازی خواهد بود که از این ویژگی و سوالات متداول پشتیبانی می کند () نشان می‌دهد که در زمان راه‌اندازی به زبان انگلیسی در آمریکای شمالی برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس، با مناطق، زبان‌ها و شاید حتی پلتفرم‌های بیشتری در دسترس خواهد بود.

استودیو Dambuster توسعه را بر عهده می گیرد
در سال 2019، توسعه بازی Dead Island 2 از Sumo Digital به Dambuster Studios منتقل شد. در آن زمان جزئیات بیشتری ارائه نشد، اما نشان داد که دنباله آن حداقل هنوز در دست ساخت است.امیدواریم که این خبر مجله زوم نود و هشت مورد توجه شما قرار گرفته باشد

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/dJoYMc
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *