EA Sports FC همکاری خود را با لیگ برتر انگلستان گسترش داد و نوید ایجاد “برنامه های اجتماعی” جدید را داد.

لیگ برتر یک تمدید همکاری چند ساله جدید با EA Sports FC به عنوان شریک اصلی و صاحب مجوز رسمی اعلام کرده است.

در عمل، این بدان معناست که می‌توانیم انتظار داشته باشیم EA فراتر از EA Sports FC 24 و سال‌های آینده به همکاری با لیگ برتر ادامه دهد. این به عنوان یک خبر خوشایند برای کسانی است که نگران پایان همکاری قبلی EA Sports با فیفا در سال 2022 هستند.

در حالی که دیگر با فیفا مرتبط نیست، سری EA Sports FC تغییر نام یافته است که با کمک این آخرین توافقنامه آماده است تا مشعل را حمل کند. در این ترتیب، همه 20 باشگاه لیگ برتر “به طور واقعی در نمایندگی می شوند”، از جمله “هر باشگاه، بازیکن، مدیر، استادیوم، کیت و موارد دیگر.”

در یک بیانیه مطبوعاتی، لیگ برتر اعلام کرد که “این مشارکت همچنین شامل یک تعهد بلند مدت برای لیگ برتر و EA Sports برای همکاری در ایجاد برنامه های اجتماعی، از جمله ابتکارات فوتبال مدارس و سرمایه گذاری در امکانات پایه، با راه اندازی EA Sports FC Futures است.”

EA Sports FC Futures یک طرح بلندپروازانه برای “الهام بخشیدن به نسل بعدی طرفداران فوتبال جوان و افزایش عشق آنها به بازی” با کار با “پروژه های فوتبال پایه” است.

ریچارد مسترز، مدیر اجرایی لیگ برتر، درباره پیامدهای درازمدت این همکاری گفت: از طریق همکاری طولانی مدت ما، لیگ برتر و EA Sports نسل‌هایی از طرفداران فوتبال را الهام‌بخش کرده‌اند و ما مشتاقانه منتظر توسعه آن در سال‌های آینده هستیم.

این همکاری همچنین قرار است تأثیر مثبتی بر دنیای ورزش های الکترونیکی داشته باشد. “به لطف حمایت EA Sports، مسابقات لیگ ePremier در پنج فصل گذشته موفقیت بزرگی داشته است و ما اکنون در حال توسعه ابتکارات اجتماعی با هم در سراسر کشور و سایر نقاط جهان هستیم.”

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  7 بهترین ماوس با دکمه های قابل برنامه ریزی: سیمی و بی سیم

اگرچه در روزهای ابتدایی است، این تمدید همکاری احتمالاً راه طولانی برای تقویت آینده یکی از مهم ترین فرنچایزهای EA خواهد کرد. امیدواریم این توافق این امر را تضمین کند EA Sports FC 24 مدت ها پس از راه اندازی در 29 سپتامبر در وضعیت سالم باقی می ماند.

در همین حال، لیست ما از بهترین بازی های آینده چیزهای زیادی برای مشغول نگه داشتن شما دارد، همانطور که لیست بهترین ها ما نیز همین کار را می کند بازی های Xbox Series X و بهترین بازی های PS5.

امیدواریم که این خبر مجله زوم نود و هشت مورد توجه شما قرار گرفته باشد

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/AWtbGA
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *