Fallout 5: همه چیزهایی که تاکنون می دانیم

زمان مطالعه: 7 دقیقه

Fallout 5 ورود اصلی بعدی به فرنچایز است. تا کنون، Bethesda در مورد این پروژه بسیار سکوت کرده است، که احتمالاً حداقل راهی برای انتشار خواهد بود.

Starfield اولین ای است که قرار است قبل از Fallout 5 منتشر شود و خوشبختانه دور از دسترس نیست. فراتر از آن، ما The Elder Scrolls 6 را داریم که منتظر آن هستیم. خبر بد این است که ما حتی ایده مبهمی در مورد زمان انتشار آن نداریم. در نهایت، و بعد از اینکه همه از بازی کردن با هر آنچه که The Elder Scrolls 6 هست لذت بردیم، ممکن است Fallout 5 را ببینیم.

اگر در این مرحله کمی ناامید هستید، اینطور نباشید! با وجود این واقعیت که احتمالاً برای مدتی آن را نخواهیم دید، شایعات زیادی در مورد Fallout 5 در حال حاضر در طبیعت منتشر شده است. در رابطه با تنظیمات بازی، انتقادهایی وجود دارد، و ما می دانیم که کار روی آن از برخی جنبه ها آغاز شده است.

در حالی که منتظر اطلاعات رسمی در مورد Fallout 5 هستیم، حتماً برای به روز رسانی در این صفحه بررسی کنید. هنگامی که Bethesda تصمیم گرفت موارد بیشتری را فاش کند، آن را در اینجا پیدا خواهید کرد.

Fallout 5: به تعقیب و گریز

  • چیست؟ قسمت بعدی فرنچایز Fallout
  • چه زمانی می توانم آن را بازی کنم؟ TBC
  • روی کدام کنسول خواهد بود؟ احتمالا نیست

تاریخ انتشار و پلتفرم های Fallout 5

Fallout 4 Vault Dweller به سگ‌میت نگاه می‌کند

Fallout 4 (اعتبار تصویر: Bethesda)

در حالی که در حال حاضر تاریخ تایید شده ای برای انتشار Fallout 5 وجود ندارد، حدس و گمان های زیادی وجود دارد. ما پیش‌بینی‌های خوش‌بینانه‌ای را دیده‌ایم، اما با توجه به تمرکز Bethesda قاطعانه روی Starfield و The Elder Scrolls 6، هرگز به این واقعیت توجه نکنید که بازی حتی فاش نشده است، ما برای مدت طولانی منتظر آن نیستیم.

همانطور که پیش می‌رود، انتظار داریم که تاریخ انتشار Fallout 5 سال‌ها آینده باشد، که واقعاً فاصله هفت ساله قبلی بین Fallout 3 (2008) و Fallout 4 (2015) را افزایش می‌دهد. در حال حاضر، سال 2025 یا بعد از آن واقع بینانه تر به نظر می رسد.

این بستگی به فاصله تیم های Bethesda با هر بازی دارد. با این حال، با توجه به اینکه، در نوامبر 2021 در مصاحبه ای با IGN، تاد هاوارد گفت که استودیو یک صفحه یک صفحه در Fallout 5 دارد – یک مرور کلی از آنچه آنها می خواهند باشد – ما فکر می کنیم مدتی طول خواهد کشید تا ما چیزی بیشتر بشنو

علاوه بر این، صحبت با IGN () در ژوئن 2022، هاوارد تایید کرد که Fallout 5 پروژه Bethesda خواهد بود بعد از The Elder Scrolls 6. با توجه به اینکه آن بازی هنوز در مرحله پیش تولید است و احتمالاً چند سال دیگر عرضه خواهد شد، تصور می کنیم که می توانیم منتظر طولانی مدت برای Fallout بعدی باشیم.

پلتفرم‌های بازی Fallout 5 تایید نشده‌اند، اما به احتمال زیاد شاهد انتشار Fallout بعدی برای Xbox Series X، Xbox Series S و PC خواهیم بود. اگر تا این لحظه به نسل بعدی کنسول ها نگاه نکنیم، یعنی. PS5 اما موضوع دیگری است.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  بررسی صفحه کلید مکانیکی OnePlus 81 Pro

منطقی است که مایکروسافت و بتسدا این عنوان را به دلیل خرید دومی توسط اولی به عنوان یک عنوان انحصاری تبدیل کنند. با این حال، ایکس‌باکس گفته است که معاملات انحصاری بازی‌های جدید Bethesda به صورت موردی تصمیم‌گیری می‌شود، بنابراین اطمینان از آن سخت است. حداقل باید انتظار داشته باشیم که Fallout 5 عنوانی برای Xbox Game Pass باشد.

با توجه به اینکه چرخه عمر کنسول معمولاً حدود هفت سال طول می کشد، به نظر می رسد پیش از معرفی سیستم های نسل بعدی، شاهد انتشار Fallout 5 بر روی این سیستم ها باشیم.

مکان و تنظیمات Fallout 5: کجا می توان آن را تنظیم کرد؟

منظره بی‌ثمر با ستون‌هایی که در دوردست‌ها نقطه‌گذاری شده‌اند

Fallout 4 (اعتبار تصویر: Bethesda)

اگر تا به حال یک بازی Fallout را بازی کرده باشید، می‌دانید که این بازی تا چه اندازه به محیط آمریکایی ویران‌شده هسته‌ای روز رستاخیز علاقه دارد. بازی‌های Fallout همگی در یکی از ایالت‌های ایالات متحده تنظیم شده‌اند، بنابراین دلیل می‌شود که این جنبه تغییر نکند. برای مثال، Fallout 3 در واشنگتن و Fallout 4 در بوستون اتفاق افتاد.

دیدن Fallout در بخش‌های مختلف جهان بسیار خوب است، اما این ممکن است بازی را بیش از حد تغییر دهد و طرفداران طولانی‌مدت را که مخصوصاً به این محیط علاقه دارند، بیگانه کند. لازم نیست خیلی دور نگاه کنید تا طرفداران در حال بحث و خیال پردازی در مورد محل وقوع Fallout 5 باشید.

شایعه‌ترین مکان‌هایی که تاکنون درباره آن‌ها شنیده‌ایم:

نیواورلان
شایعات مبنی بر ساخت بازی Fallout جدید در نیواورلئان پس از یک برنامه علامت تجاری برای ‘Fallout New Orleans آغاز شد. ()در سال 2016 به صورت آنلاین مشاهده شد. در نهایت، این فهرست بیش از پنج سال بعد نتیجه ای نداشت، اما همه اینها می تواند طعمه و سوئیچ انه ای باشد.

ما قبلاً از مناطق باتلاقی در Fallout بازدید کرده‌ایم، اما یک بازی کاملاً در اعماق جنوب قطعاً برداشت جالبی خواهد بود.

شیکاگو
این یکی از نظر اعتبار آن کمی “بیرون” است. وجود یک بازی در شهر بادگیر فقط در حد حدس و گمان است زیرا طرفداران Fallout: New Vegas به یاد دارند که اشاره ای به یک پایگاه Enclave در شیکاگو وجود دارد.

در هر جای دیگر دنیا
هرگز بازی Fallout در خارج از ایالات متحده وجود نداشته است، بنابراین آیا Fallout 5 می تواند یکی از بازی هایی باشد که روند را کاهش دهد؟ داشتن یک بازی در کره، چین، روسیه یا جاهای دیگر می تواند یک خروجی عالی برای تغییر نحوه ظاهر کل نقشه و مکان ها باشد. یک قسمت جدید فرصتی عالی برای دادن زیبایی شناسی تازه به فرنچایز است.

بازی چند نفره Fallout 5: آیا آن را خواهد داشت؟

Fallout 76 SGF 2022

Fallout 76 (اعتبار تصویر: Bethesda)

چند نفره و همکاری آنلاین
تمام بازی‌های Fallout فقط تک نفره بوده‌اند. احتمالاً طرفداران همیشه ایده پرسه زدن در سرزمین بایر آخرالزمانی را با دوستان خود دوست داشتند، اما زمانی که این کار با Fallout 76 انجام شد، خیلی خوب کار نکرد.

Fallout 5 احتمالاً صرفاً به عنوان یک تجربه تک نفره ساخته می شود، با توجه به اینکه چگونه تیم Fallout 76 دائماً به روز می شود و سعی می کند تجربه چند نفره سرویس آنلاین خود را بهبود بخشد. با در نظر گرفتن تاریخ سخت 76، Fallout 5 احتمالاً از یک تجربه چند نفره «بد» رنج زیادی خواهد برد. به نظر می رسد چیزی که بتسدا اکنون می خواهد از آن اجتناب کند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  تاریخ انتشار Prince of Persia The Lost Crown، گیم پلی، داستان و هر آنچه می دانیم

این بدان معنا نیست که برخی از ویژگی های اجتماعی وجود نخواهد داشت. ممکن است یک سیستم اجتماعی وجود داشته باشد، مانند آنچه در بازی‌هایی مانند Dark Souls و Bloodborne دیده‌ایم، که پیام‌هایی را برای بازیکنان دیگر بگذارد تا به آن‌ها نکاتی بدهند (یا ترول کنند)، اما ممکن است در دنیای Fallout بی‌جا باشد.

اخبار و شایعات بازی Fallout 5

شخصیت زرهی Fallout 4

Fallout 4 (اعتبار تصویر: Bethesda)

Fallout 5 بعد از The Elder Scrolls 6 عرضه می شود
در مصاحبه با IGN ()تاد هاوارد تایید کرد که Fallout 5 پروژه بعدی Bethesda پس از The Elder Scrolls 6 خواهد بود.

هاوارد به این نشریه گفت: «بله، Elder Scrolls 6 در مرحله پیش تولید است و می‌دانید، ما بعد از آن Fallout 5 را انجام خواهیم داد، بنابراین لیست ما برای مدتی کاملاً پر شده است». ما پروژه های دیگری هم داریم که هر از گاهی به آنها نگاه می کنیم.»

کار شروع شده است…
کار روی Fallout 5 شروع شده است اما به این زودی نفس خود را حبس نکنید. صحبت کردن با IGN () در نوامبر 2021، در رابطه با انتشار قریب الوقوع The Elder Scrolls 5: Skyrim Anniversary Edition، تاد هاوارد، مدیر استودیوی Bethesda فاش کرد که یک سند طراحی «یک صفحه‌ای» از قبل برای Fallout 5 در دسترس بوده است، که یک طرح اولیه برای آنچه استودیو برای این بازی در نظر گرفته است. بازی

از آنجایی که سند طراحی “یک صفحه” است، یک طرح کلی در سطح بالا است و بنابراین چیز کمی برای اشتراک گذاری وجود دارد. با توجه به اینکه Starfield و The Elder Scrolls 6 هر دو ابتدا عرضه می شوند، مدتی طول می کشد تا اطلاعات بیشتری درباره Fallout 5 بشنویم.

در مورد اینکه آیا Obsidian – استودیویی که وظایف توسعه بازی Fallout: New Vegas را بر عهده داشت یا خیر – می‌تواند در این زمینه دخالت داشته باشد یا خیر، هاوارد گفت: “ما هر از گاهی با افراد دیگر کار کرده‌ایم. نمی‌توانم بگویم که چه چیزی قرار است انجام شود. اتفاق می افتد…اگر می توانستم دستم را تکان دهم و داشته باشم [Fallout 5] بیرون…می دانید، من می خواهم راهی برای تسریع در انجام کارهایمان پیدا کنم، اما واقعاً نمی توانم امروز بگویم یا متعهد به چیزی باشم، چه اتفاقی می افتد زمانی که، به غیر از آهنگ ما، Starfield و Elder Scrolls 6 باشد. “.

درب طاق Fallout 4 که روی آن نوشته شده «111».

(اعتبار تصویر: Bethesda)

موتور جدید Fallout 5
Bethesda تایید کرده است که موتور خود را که قبلا برای ساخت The Elder Scrolls 4: Oblivion، Fallout 3، Skyrim و حتی Fallout 4 استفاده شده بود، به روز کرده است. همانطور که همه ما می دانیم، موتور مورد استفاده برای آن بازی ها، Creation Engine، بود. در بهترین حالت. با مشکلات متعدد انیمیشن پر بود و چیزی در مورد تمام طراحی ها و حرکات شخصیت وجود داشت.

به گفته Bethesda، این موتور جدید که به سادگی Creation Engine 2 نامیده می شود، برای توسعه Starfield و Elder Scrolls 6 استفاده می شود. به گفته GamesRadar ()، موتور جدید رندرهای جدید، نورپردازی، انیمیشن ها (hallelujah)، سیستم منظره و فتوگرامتری را به ارمغان می آورد.

تاد هوارد پس از اعلام ادغام مایکروسافت در سال 2021 در مورد موتور صحبت کرد و گفت: “این منجر به بزرگترین تعمیرات اساسی موتور ما از زمان Oblivion شده است، با تمام فناوری های جدید که اولین IP جدید ما در 25 سال گذشته، Starfield، و همچنین The Elder Scrolls 6 را تامین می کند. “.

امیدواریم که این خبر مجله زوم نود و هشت مورد توجه شما قرار گرفته باشد

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/PKr
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *