Garena Free Fire MAX Redeem Codes برای 21 نوامبر: اکنون چند امتیاز رایگان هیجان انگیز دریافت کنید

Garena Free Fire MAX Redeem Codes برای 21 نوامبر: پوسته های رایگان، سلاح، غارت و موارد دیگر را بگیرید! راهنمای گام به گام ما را در اینجا بررسی کنید.

Garena Free Fire MAX Redeem Codes برای 21 نوامبر: Garena Free Fire MAX نسخه با کیفیت بالاتر Garena Free Fire است. در Free Fire MAX، بازیکنان می‌توانند یک تجربه Free Fire بهینه‌سازی شده با گرافیک و ویژگی‌های پیشرفته دریافت کنند. این شامل افکت‌ها، انیمیشن‌ها و گرافیک‌های پیشرفته‌تر است تا تجربه کلی کاربر را بدون به خطر انداختن گیم‌پلی افزایش دهد. این یک نسخه با مشخصات سنگین تر از Garena Free Fire است، اما از نظر گیم پلی یکسان است.

مجموعه جهانی آتش رایگان زنده است! شما می توانید شرکت کنید و جوایز و جوایز شگفت انگیزی کسب کنید. بازی‌های مجموعه جهانی تا 25 نوامبر زنده است و فینال‌ها در 26 نوامبر برگزار می‌شود. Garena Free Fire MAX را بازی کنید و شانس رسیدن به فینال سری جهانی را بگیرید!

مانند Garena Free Fire، توسعه دهندگان Free Fire MAX نیز کدهای بازخرید را منتشر می کنند که می توانند برای دریافت پاداش به صورت رایگان استفاده شوند. بازیکنان Free Fire MAX همچنین می‌توانند با انجام رویدادهای درون بازی جوایز را دریافت کنند، اما برای بازیکنان جدید می‌تواند کمی سخت باشد. بنابراین، با دنبال کردن چند مرحله ساده می‌توان از این کدهای بازخرید برای دریافت جوایز یا آیتم‌های درون بازی استفاده کرد.

Garena Free Fire MAX Redeem Codes برای 21 نوامبر: اکنون این موارد رایگان را دریافت کنید!

FF9MJ31CXKRG

FFICJGW9NKYT

PCNF5CQBAJLK

J3ZKQ57Z2P2P

GCNVA2PDRGRZ

4ST1ZTBE2RP9

X99TK56XDJ4X

B3G7A22TWDR7X

FF7MUY4ME6SC

WEYVGQC3CT8Q

8F3QZKNTLWBZ


Garena Free Fire MAX Redeem Codes برای 21 نوامبر: چگونه می توانید امروز رایگان امتیاز بگیرید

گام 2:

با استفاده از Facebook، Google، Twitter، Apple ID، Huawei ID و VK وارد حساب بازی خود شوید.

مرحله 3:

اکنون باید هر یک از کدهای بازخرید را در کادر متن وارد کنید و سپس روی دکمه تایید کلیک کنید.

مرحله 4:

و شما تمام شده اید! پیامی دریافت خواهید کرد که می گوید بازخرید موفقیت آمیز بوده است یا خیر. در صورت بازخرید موفقیت آمیز، جوایز ظرف 24 ساعت در بخش ایمیل شما نمایش داده می شود.


5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *