GlucoRx اولین CGM غیر تهاجمی چند سنسوری در جهان را در MEDICA به نمایش گذاشت

زمان مطالعه: 2 دقیقه

GlucoRx مستقر در بریتانیا بخشی از ABHI UK Pavilion در MEDICA 2022 است تا اولین قند مداوم غیرتهاجمی چند سنسوری جهان (CGM) را به نمایش بگذارد که نوید دهنده عصر جدیدی از نظارت بدون سوزن برای افراد مبتلا به دیابت است.

GlucoRx BioXensor از فناوری ثبت اختراع فرکانس رادیویی در کنار رویکرد حسگر چندگانه برای اندازه گیری سطح گلوکز خون در هر دقیقه به طور قابل اعتماد، دقیق و غیرتهاجمی استفاده می کند.

طبق گزارش سازمان جهانی بهداشت، تقریباً 422 میلیون نفر در سراسر جهان به دیابت مبتلا هستند. در حال حاضر، بسیاری از بیماران مجبورند انگشت خود را برای استخراج و آزمایش خون خود چندین بار در روز با استفاده از دستگاه های گلوکومتر یا استفاده از دستگاه های نیمه تهاجمی مانند مانیتورهای مداوم قند خون (CGM) بکشند.

GlucoRx BioXensor اکنون برای اولین بار با اندازه گیری سطوح از 3 میلی مول در لیتر تا 30 میلی مول در لیتر، جایگزینی برای پایش گلوکز خون ارائه می کند. وقتی از GlucoRx BioXensor به عنوان مداخله اولیه برای تغییر سبک زندگی استفاده می‌شود، می‌تواند به جلوگیری از شروع دیابت یا بهبود آن کمک کند و کیفیت زندگی را با هشدارهای هوشمند و فناوری نظارت از راه دور بهبود بخشد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  ولنتیوم ماریو گارسیا را به عنوان معاون تولید منصوب می کند

کریس چاپمن، مدیر عامل GlucoRx، گفت: “ما از این پلتفرم پایش دیابت سرتاسری که زندگی را تغییر می دهد هیجان زده ایم که می تواند به طور محتاطانه روی پوست چسبانده شود تا قند خون را کنترل کند و هر دقیقه در برنامه های تلفن همراه هوشمند قرائت شود. و مشتاقانه منتظر به نمایش گذاشتن فناوری پیشگامانه خود در نمایشگاه تجاری MEDICA امسال هستیم.

GlucoRx BioXensor به دلیل رویکرد چند سنسوری خود که گلوکز خون و همچنین Sp02، ECG، تعداد تنفس، ضربان قلب، دما، فعالیت، خواب و تشخیص زودهنگام پاییز را ثبت می‌کند، از دقت برجسته‌ای برخوردار است. این دستگاه پوشیدنی ماندگاری طولانی تری دارد زیرا عملکرد آن شیمیایی نیست.

این کار توسط Wellcome Trust و دانشگاه کاردیف از طریق صندوق مشارکت کاردیف پشتیبانی شد. دکتر Heungjae Choi توسط کمک هزینه تحصیلی Sêr Cymru II توسط صندوق توسعه منطقه ای اروپا از طریق دولت ولز تأمین مالی شد.

پس از یک سری آزمایشات موفقیت آمیز بر روی نمونه های اولیه نسل اولیه که به MARD 10.4% در دانشگاه سوانسی با پروفسور استفان لوزیو دست یافتند، اکنون گفته می شود که تیم تحقیقات بالینی محوری بیشتری را در اواخر امسال بر روی دستگاه نسل چهارم کوچکتر و بهبود یافته خود قبل از ارائه CE انجام خواهد داد. صدور گواهینامه

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  6 بهترین راه حل برای عدم صدا در برنامه YouTube در Android TV

GlucoRx که در سال 2011 تأسیس شد، یکی از تامین کنندگان پیشرو محصولات پزشکی و پلتفرم های بریتانیا برای بهبود رفاه همه افراد مبتلا به دیابت است. این شرکت به کاربران و مراقبان آنها با اکوسیستم داده های مبتنی بر هوش مصنوعی برای کنترل موثر دیابت قدرت می دهد و بهترین تصمیمات درمانی را برای داشتن یک زندگی رضایت بخش ممکن می سازد.

GlucoRx همچنین اولین شرکتی بود که مانیتورهای مداوم قند (CGMs) را برای بیماران NHS مبتلا به دیابت نوع 1 با استفاده 14 روزه عرضه کرد. GlucoRx AiDEX CGM از 1 آوریل 2022 در تعرفه دارو در دسترس است.

MEDICA تا 17 برگزار می شودهفتم نوامبر 2022 و در سراسر نمایش، GlucoRx در غرفه ABHI UK – سالن 16 غرفه K48 قرار خواهد گرفت.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://98zoom.ir/glucorx-%d8%a7%d9%88%d9%84%db%8c%d9%86-cgm-%d8%ba%db%8c%d8%b1-%d8%aa%d9%87%d8%a7%d8%ac%d9%85%db%8c-%da%86%d9%86%d8%af-%d8%b3%d9%86%d8%b3%d9%88%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%ac%d9%87%d8%a7%d9%86-%d8%b1/
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *