Gmail اکنون از رفتار شما درس می گیرد، اما یک نکته وجود دارد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

قرار است پیشرفت زیادی در عملکرد جستجوی خود داشته باشد که در واقع برای کاربران بیشتری کار خواهد کرد، البته تا زمانی که تنظیمات مناسب را فعال کنید.

ارائه‌دهنده مدت‌هاست که عملکرد جستجو را ارائه می‌کند، حتی فیلترها و پارامترهای خاصی را برای کمک به کاربران خود برای یافتن محتوای مناسب در صندوق ورودی مملو ارائه می‌دهد، اما با وجود این تلاش‌های پیشرفته، از قابلیت‌های کامل پلتفرم استفاده نمی‌کند.

برای این منظور، Gmail اکنون از یادگیری ماشینی برای درک آنچه شما در جستجوی آن هستید استفاده می کند.

به روز رسانی جستجوی جیمیل

فرآیند جدید حول جستجوهای قبلی می چرخد ​​تا نوع نتایجی را که از روی کلمات کلیدی استفاده می کنید در نوار جستجو درک کنید، که اکنون به شیوه ای محاوره ای شبیه به دستیار Google عمل می کند.

این بهبود باعث می شود که عملکرد جستجو فراتر از نام خانوادگی مخاطبین باشد، همانطور که در گذشته انجام داده است، به نام کامل و آدرس ایمیل آنها و همچنین ایمیل های قبلی و تعداد دفعات تماس آنها با شما.

برای فعال کردن جستجوی متنی Gmail، باید «فعالیت وب و برنامه» را در حساب Google خود فعال کنید، که ممکن است برای مشتریانی که نگران حریم خصوصی خود و نحوه استفاده از داده‌هایشان هستند، خبر مشکل‌ساز باشد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نسخه ی نمایشی تزریق توییک در iOS 16.1.1، palera1n با پشتیبانی از iOS 16 و موارد دیگر...

این حرکت بخشی از مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌هایی است که توسط جی‌میل در تلاش برای حفظ جایگاه خود به عنوان یکی از محبوب‌ترین مشتریان ایمیل در میان رقابت رقبای خود از جمله Proton Mail و Mail است.

یکی دیگر از تغییرات قابل توجه اخیر، طراحی مجدد رابط جیمیل است که، به عنوان TechRadar Pro گزارش شده در آن زمان، تنها نمای موجود در نوامبر 2022 شد.

امیدواریم که این خبر مجله زوم نود و هشت مورد توجه شما قرار گرفته باشد

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/HDtCuU
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *