Go West – پیش نمایش MD&M West 2023

این زمانی از سال است که همه نام‌های بزرگ در تولید پزشکی برای MD&M West به کالیفرنیا می‌روند. از آوریل سال گذشته، ما فقط باید 10 ماه صبر کنیم تا مرکز کنوانسیون آناهیم دوباره درهای خود را به روی ما باز کند.

طبق معمول، Medical Plastics News و Med-Tech Innovation News برای برجسته کردن تحولات سال گذشته و آنچه که در راه است – از جمله نمایشگاه نوآوری Med-Tech در ژوئن، حضور خواهند داشت. در غرفه 244، ما مجلات، بروشورهای نمایشگاهی و کارکنان متخصص خود را در دسترس خواهیم داشت تا به سوالات شما پاسخ دهیم.

در ماه ژوئن، سریعترین رویداد فناوری پزشکی در حال رشد در NEC در بیرمنگام، بریتانیا رخ خواهد داد. با نمایش های زنده، فناوری های پیشرفته، و عرضه محصولات جدید، طبیعی است که ممکن است سوالاتی در مورد نمایشگاه یا حضور داشته باشید. علاوه بر این، با دو عنوان مجلات فصلی ما، ممکن است در مورد نحوه حضور در شماره ها، به اشتراک گذاشتن آخرین اخبار و پیشرفت های خود با مخاطبان ما از طریق وب سایت های ما یا نحوه تبلیغ با ما – چه به صورت دیجیتال و چه به صورت چاپی – سؤالاتی داشته باشید و ما خواهیم داشت. یک فروشنده و ویراستار برای پاسخ به هر سؤالی که ممکن است داشته باشید در دسترس است.

فکر بازگشت به آناهیم بسیار هیجان‌انگیز است، به خصوص با شرایط عادی قبل از کووید. دیدن نوآوری‌های جدید و ایجاد ارتباطات جدید همیشه بهترین بخش‌های حضور در رویدادها هستند، اما با افتخار نمایش مجلات ما در نمایشگاه‌هایی به این بزرگی یک ثانیه بسیار نزدیک است.

علاوه بر ایجاد ارتباطات جدید، دیدن چهره های آشنا همیشه یک مزیت است. برای مثال، ملاقات با BioInteractions چیزی است که باید منتظر آن بود – همیشه یک داستان جدید برای شنیدن وجود دارد، سؤالات بیشتری برای پرسیدن وجود دارد و البته اینکه بتوانید یک مجله با شرکت آنها در جلد جلویی به آنها تحویل دهید یک امتیاز است! سال گذشته اولین باری بود که تیم BioInteractions را ملاقات کردم، و آنها همه چیز را در مورد پوشش ضد میکروبی ابتکاری جدید خود، TridAnt به من گفتند، که در آن زمان برای محافظت در برابر باکتری ها تا یک ماه تایید شده بود و از آن زمان برای محافظت از آن تایید شده است. برای حداقل 365 روز! اگر به غرفه آنها رفتید، حتماً اسپری ضد میکروبی را امتحان کنید که شما را به مدت 48 ساعت در برابر باکتری ها محافظت می کند.

شرکت دیگری که خود من و کارولین جکسون مشتاقانه منتظر دیدن آن هستیم Accumold است. تا زمانی که میکرومولدینگ را شخصاً مشاهده نکردم، هرگز متوجه نشدم که قطعات چقدر می‌توانند کوچک باشند، اما همانطور که اکومولد می‌گوید – تنها اندازه آنها نیست که آنها را چشمگیر می‌کند، بلکه کارآمدی قطعه نیز هست. اینکه بتوانید چیزی بسازید که وزن آن کمتر از یک گرم و کوچکتر از نوک مداد باشد و هنوز هم دقیق باشد، بسیار چشمگیر است. واقعا دیدن یعنی باور کردن

3M نیز امسال به MD&M بازخواهد گشت. در سال 2022، بخش چسب‌ها و نوارهای صنعتی چسب خود را به نمایش گذاشت که (به نظر من) “صنعتی” را به سطح کاملاً جدیدی رساند. آنها به ما هشدار دادند که اگر آن را روی پوست بگذاریم تا چند روز جدا نمی شود. البته، همکارم ناخواسته آن را روی یک تکه کاغذ امتحان کرد، و تا زمانی که چهار روز بعد به بریتانیا برگشتیم، از بین نمی‌رفت. من هرگز متوجه نشدم که شما می توانید سطوح مختلفی از چسبندگی را روی نوار دریافت کنید، در واقع من هنوز 100٪ مطمئن نیستم که چگونه ممکن است.

در حالی که شرکت‌هایی در MD&M West وجود دارند که ما مشتاقانه منتظر دیدن آنها هستیم، شرکت‌هایی هستند که در سایر بخش‌های رویداد مهندسی غرب IME در سراسر صنعت پزشکی بسیار بزرگ هستند.

وست پک پر از شرکت هایی است که در بسته بندی های بهداشتی و دارویی تخصص دارند. یکی از این شرکت ها شاوپک است. Shawpak در صنعت به دلیل تخصص ترموفرمینگ، از جمله ماشین آلات ترموفرمینگ چرخشی، ماشین آلات کیسه ای و تجهیزات ساخت تاول سفت و سخت شناخته شده است. ماشین آلات شاوپک دارای تمام کیفیت های تجهیزات گرمافرمینگ معمولی است، اما به طور متوسط ​​70 درصد از اندازه.

در حالی که بخش های دیگر – D&M West، Plastec و ATX West به طور خاص برای بخش پزشکی نیستند، همیشه ارزش دیدن را دارد. البته، در Plastec، تعدادی شرکت قالب‌گیری تزریقی وجود خواهد داشت که در این صنعت کار می‌کنند، مانند Sumitomo (SHI) Demag. من قطعا مشتاقانه منتظر نگاهی به اطراف ATX West هستم، زیرا چه کسی دوست ندارد یک ربات را ببیند؟

رویدادهای شبکه هرگز سرگرم کننده نیستند، و امسال هم تفاوتی ندارد. اولین صبح را با نوشیدنی گرم، خوردن صبحانه و ایجاد ارتباطات جدید شروع می‌کنیم، در حالی که سخنران اصلی آخرین بینش‌های خود را در مورد چالش‌های پرطرفدار در صنعت به اشتراک می‌گذارد – نمی‌توانم راه بهتری برای شروع رویداد بیاندیشم.

من همچنین نمی توانستم راه بهتری برای پایان روز اول فکر کنم. گوش دادن به یک گروه زنده و رقصیدن در کنار هم و در عین حال لذت بردن از یک میان وعده و یک یا دو کوکتل. حتی یک غرفه عکس برای سوغاتی و به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی وجود دارد. با حمایت مالی West-Tech Materials و MTD Micro Molding، شرکت در آن برای همه شرکت کنندگان، غرفه داران، سخنرانان و شرکای ثبت نام شده رایگان است، و آن را راهی عالی برای برقراری ارتباط طبیعی می کند.

بین همه رویدادهای شبکه و محصولات نوآورانه ای که به نمایش گذاشته می شوند، حتماً غرفه ما را بررسی کنید، حتی اگر می خواهید به صورت حضوری با ما صحبت کنید، فقط برای بیان نام یا مرور مجلات، ما عاشق یک گفتگوی خوب هستیم. – پس برای چت در غرفه 244 توقف کنید و از شکلات Cadbury لذت ببرید.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *