Google خلاصه مکالمات Workspace Spaces Chats را معرفی می کند •

زمان مطالعه: 2 دقیقه

آیا در پیگیری مکالمات در Chats خود در فضای کاری خود مشکل دارید؟ Google درد شما را احساس می‌کند و «از معرفی خلاصه‌های مکالمه در Google برای پیام‌ها در Spaces هیجان‌زده است». اکنون مکالمات شما در Spaces Chats درست در فضای کاری ممتاز شما خلاصه می شود.

البته مسئله این است که در حالی که Chats in Spaces برای مکالمه کاملاً خوب است، در فضاهای کاری بزرگتر به سختی می توان این مکالمات Chats را دنبال کرد مگر اینکه همیشه فضاهای خود را برای مکالمات جدید در Chats بررسی کنید.

شما این تمرین را می‌دانید – وارد فضای کاری خود می‌شوید، روی Spaces خود کلیک می‌کنید، ‌ها را بالا می‌برید، و مکالمات شما بیش از حد زیاد و طولانی است که نمی‌توانید به آن‌ها برسید! شما نمی توانید به خوبی به مکالمه کنندگان Workspace Spaces خود بگویید که چت را در چت های شما متوقف کنند. مکالمه دلیل وجود چت هاست، به همین دلیل است که آن را Spaces می نامند! منظورم چت است!

خوشبختانه Google تخصص خود را در برنامه‌های ارتباطی برای رفع این بحران مکالمه در چت‌های Workspace Spaces شما به ارمغان می‌آورد. به زودی، پیام‌های موجود در مکالمات شما دقیقاً در چت‌های شما، در داخل فضاهای کاری در فضاهای کاری خلاصه می‌شوند! به هر حال، فضاهای کاری ممتاز انتخاب شده است.

Google خلاصه‌ای را در گفتگوهای Premium Workspace Spaces Chat شما قرار داده است. اعتبار تصویر: گوگل

شما درست خواندید خلاصه مکالمه پیام‌های موجود در فضای Workspace Chat شما در بالای چت‌های داخل Spaces ظاهر می‌شود و هر گونه گفتگوی خوانده نشده در مکالمه Chats را خلاصه می‌کند. روی خلاصه Spaces Chats کلیک کنید و مستقیماً به مکالمه خواهید رفت، حتی اگر قبلاً قابل مشاهده باشد و خلاصه مکالمه فقط چند خط از مکالمه Chats را خلاصه کرده باشد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  ایلان فکر می‌کند هوش مصنوعی می‌تواند پرستار بشریت شود: گزیده‌ای از یک جلسه شام

اگر از Spaces در فضای کاری خود استفاده می‌کنید و تمایل دارید در چت‌های آن فضاها مکالمه داشته باشید، خلاصه مکالمه در گپ Google می‌تواند تنها چیزی باشد که می‌تواند آن چت‌های پرحرف را خلاصه نگه دارد. متأسفانه، به نظر نمی رسد که این برای Google Chat در دسترس باشد – یعنی می توان گفت منظم Google Chat (یعنی گپ جدید در Gmail شما که قبلاً Hangouts بود، احتمالاً)، فقط Google Chat for Spaces در Workspaces، و (فراموش نکنید) در آن Workspaces Premium را انتخاب کنید. قطعاً پیام‌رسانی Meet نیست. بنابراین احتمالاً دسترسی ندارید. اما اگر فضای Workspace Chats هنوز هم چیزی باشد که تا شش ماه دیگر وجود دارد، در نهایت ممکن است. (در این مورد با گوگل چک می کنم.)

جزئیات فنی در مورد چگونگی خلاصه کردن سریع و مؤثر گفتگوهای گروه Google در Chats in Spaces in Workspaces را در اینجا بررسی کنید. ?

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://98zoom.ir/google-%d8%ae%d9%84%d8%a7%d8%b5%d9%87-%d9%85%da%a9%d8%a7%d9%84%d9%85%d8%a7%d8%aa-workspace-spaces-chats-%d8%b1%d8%a7-%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d9%85%db%8c-%da%a9%d9%86%d8%af/
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *