Google Pixel Tablet 2: آنچه می خواهیم ببینیم

Google Pixel Tablet دستگاهی کنجکاو است که اولین لوحۀ گوگل پس از مدت ها به عنوان تبلت و نمایشگر خانه هوشمند دو برابر شده است.

این به آن کمک می‌کند تا از بین تبلت‌ها متمایز شود، و این هم چیز خوبی است، زیرا از بسیاری جهات، حتی در محدوده قیمتی خود، تا حدودی از بهترین تبلت‌ها فاصله می‌گیرد.

بنابراین با در نظر گرفتن این موضوع، فهرستی از شش موردی که از Google Pixel Tablet 2 می‌خواهیم ارائه کرده‌ایم تا بتواند هم به عنوان تبلت و هم به عنوان یک نمایشگر هوشمند در خانه برتر باشد. ما همچنین اطلاعاتی در مورد تاریخ انتشار احتمالی، قیمت، مشخصات و ویژگی‌ها درج کرده‌ایم – و هر زمان که چیز بیشتری بشنویم به این مقاله اضافه می‌کنیم.

بریم سر اصل مطلب

  • چیست؟ دومین تبلت پیکسل
  • کی بیرون میاد؟ احتمالا اواسط سال 2024
  • چقدر هزینه دارد؟ احتمالاً حداقل 499 دلار / 599 پوند / 899 دلار استرالیا

Google Pixel Tablet 2: تاریخ عرضه و قیمت

تبلت گوگل پیکسل با پایه بلندگو

Pixel Tablet 2 ممکن است قیمتی مشابه مدل اصلی داشته باشد (اعتبار تصویر: آینده / فیلیپ برن)

هنوز هیچ شایعه‌ای درباره تاریخ عرضه تبلت Google Pixel 2 وجود ندارد، و از آنجایی که این اولین محصول در خط تولید جدید است، هیچ سابقه واقعی برای ما وجود ندارد که بتوانیم در اینجا به آن نگاه کنیم.

گفته می‌شود، بسیاری از گجت‌ها – از جمله تلفن‌های پیکسل گوگل – شاهد عرضه‌های سالانه هستند، بنابراین اگر همین اتفاق در مورد Pixel Tablet 2 بیفتد، ممکن است آن را در ماه می 2024 یا حوالی آن ببینیم، زیرا یک سال پس از معرفی تبلت اصلی پیکسل خواهد بود.

در همین حال، قیمت احتمالاً دوباره به همان اندازه بالا خواهد بود، یعنی حداقل 499 دلار / 599 پوند / 899 دلار استرالیا برای یک تبلت و پایه بلندگو ترکیبی (که تنها راهی است که می توانید تبلت اصلی پیکسل را بخرید)، اما اگر قیمت بیشتری داشته باشد، تعجب نکنید.

Google Pixel Tablet 2: اخبار و درز

تبلت گوگل پیکسل با پایه بلندگو

Pixel Tablet 2 مطمئناً دوباره از یک داک پشتیبانی می کند (اعتبار تصویر: آینده / فیلیپ برن)

تاکنون هیچ اطلاعاتی در مورد Pixel Tablet 2 وجود ندارد، اما می‌توان حدس زد که این تبلت از آخرین چیپست‌های Tensor گوگل در زمان عرضه استفاده خواهد کرد. اگر در می 2024 عرضه شود، تقریباً به معنای تراشه Tensor 3 است که برای اولین بار انتظار داریم در خط ببینیم.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  6 بهترین سیم پیچ برای شارژرهای مک بوک پرو اپل

همچنین مطمئناً دوباره از یک داک پشتیبانی می‌کند، زیرا می‌توانید تبلت Google Pixel را به یک داک متصل کنید و از آن به عنوان یک صفحه اصلی هوشمند استفاده کنید، یکی از اصلی‌ترین نقاط فروش آن است.

فراتر از آن، ما واقعاً نمی‌توانیم پیش‌بینی کنیم چه چیزی ممکن است ارائه شود و چه چیزی ممکن است تغییر کند، اما به محض اینکه شایعه‌ای ظاهر شد، آنها را در اینجا اضافه خواهیم کرد.

Google Pixel Tablet 2: آنچه می خواهیم ببینیم

در بررسی Google Pixel Tablet خود ما به آن 3.5 ستاره اعطا کردیم، که به این معنی است که این دستگاه خوب است اما عالی نیست – بنابراین دستگاهی با فضای زیادی برای بهبود است. پیشرفت‌های کلیدی که می‌خواهیم در Pixel Tablet 2 ببینیم شامل موارد زیر است.

1. صفحه نمایش بزرگتر و بهتر

تبلت گوگل پیکسل روی پیشخوان آشپزخانه

صفحه نمایش تبلت پیکسل با یک جدول اقتصادی بیشتر احساس راحتی می کند (اعتبار تصویر: آینده / فیلیپ برن)

در بررسی تبلت پیکسل خود، اشاره کردیم که علیرغم اینکه 10.95 اینچ ذکر شده است، سطح صفحه نمایش تبلت پیکسل در واقع کوچکتر از 10.9 (2022) است. بنابراین در کنار تبلت‌ها بسیار کوچک است، و این واقعاً برای چیزی ایده‌آل نیست – با توجه به داک موجود در آن – به وضوح بیشتر برای استفاده در خانه طراحی شده است.

همچنین صفحه نمایش خاصی نیست، زیرا یک پنل LCD به جای یک OLED برتر، با نرخ تازه سازی 60 هرتز کلاستر است. بنابراین ما دوست داریم که در تبلت Pixel 2 شاهد ارتقاءهای بزرگ در اندازه و کیفیت صفحه نمایش باشیم.

2. یک ماده متفاوت

پشت تبلت پیکسل دارای روکش لمسی نرمی است که در حالی که زیر انگشت دلپذیر است اما به سرعت خاک و اثر انگشت را نیز می گیرد. به این ترتیب، ما دوست داریم که در تبلت پیکسل 2 گوگل به این موضوع رسیدگی شود، به طوری که نیازی به پاک کردن تخته سنگ هر بار که آن را لمس می کنیم احساس نکنیم.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  متا کنترل‌های جدید کشف و شخصی‌سازی را برای فیس‌بوک Reels ارائه می‌کند

3. بهینه سازی بهتر برنامه ها

تبلت گوگل پیکسل با پایه بلندگو

تبلت پیکسل همیشه برنامه ها را به خوبی نمایش نمی دهد (اعتبار تصویر: آینده / فیلیپ برن)

هرگز در تبلت‌ها کاملاً خود را در خانه احساس نکرده است و این در اینجا نیز صادق است، با مشکل اصلی این است که بیشتر برنامه‌ها برای صفحه نمایش بزرگ‌تر (و عمدتاً افقی) خود به خوبی بهینه نشده‌اند.

اغلب، فقط نسخه‌های گسترده‌ای از برنامه‌های تلفن به شما ارائه می‌شود، و به نوعی در بررسی خود متوجه شدیم که برنامه‌ها در تبلت پیکسل حتی بدتر از سایر سیستم‌عامل‌های اندرویدی عمل می‌کنند، مانند فیس‌بوک و اینستاگرام هنگامی که تبلت در جهت افقی قرار دارد، نمای باریکی را به شما می‌دهد.

به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری از سوی Google یا سازندگان برنامه می‌توانند این مشکل را برطرف کنند، اما اگر Google در مورد پشتیبانی از تبلت‌ها جدی است، Pixel Tablet 2 واقعاً از همان روز اول به نرم‌افزار عالی و برنامه‌های بهینه‌سازی شده نیاز دارد.

4. امکان خرید بدون داک

شما فقط می‌توانید تبلت پیکسل گوگل را با یک داک بخرید، و در حالی که احتمالاً اکثر مردم می‌خواهند آن را بخرند (از آنجایی که بدون داک اصلاً چیز خاصی نیست)، ما می‌خواهیم این گزینه با Pixel Tablet 2 به ما داده شود.

این به خریداران این امکان را می‌دهد که در صورت انتخاب آن‌ها بدون داک، یک تبلت بسیار مقرون‌به‌صرفه دریافت کنند – و سپس اگر تصمیم بگیرند که می‌خواهند، همیشه می‌توانند یک داک بخرند.

5. باتری بزرگتر

تبلت پیکسل اصلی دارای باتری 7020 میلی آمپر ساعتی است که برای تبلت های 10 اینچی پلاس چندان بزرگ نیست و در واقع بازبین ما متوجه شد که به اندازه بسیاری از تبلت های دیگر بین شارژها دوام نمی آورد.

انصافاً، این تخته سنگی است که احتمالاً در بسیاری از زمان‌ها ثابت می‌ماند، و در حین اتصال شارژ می‌شود، بنابراین عمر باتری در اینجا به اندازه اکثر تبلت‌ها نگران کننده نیست، اما قطعاً هنوز جای بهبود وجود دارد.

6. یک اسکله بهتر

چه گوگل به کاربران این امکان را بدهد که از همان ابتدا Pixel Tablet 2 را با یا بدون داک بخرند، ما همچنین دوست داریم که خود داک بهتر باشد. به طور خاص کیفیت صدای بهبود یافته را ارائه می دهد.

داک فعلی یک راه کاملاً خوب برای پمپاژ صدا است – چه در حال تماشای یک برنامه هستید یا پخش موسیقی – اما کیفیت صدا نشان دهنده بسته بندی گسترده تر، متوسط ​​است. علاوه بر این، این واقعیت که وقتی تبلت پیکسل باز می‌شود، داک کار نمی‌کند، به نظر یک نادیده‌انگاری بزرگ از جانب گوگل است.

امکان اتصال به داک به صورت بی سیم یا متصل کردن آن به بخشی از تنظیمات خانه هوشمند گسترده تر، امتیاز بزرگی برای کسانی است که از قبل تصور می کنند چندین داک در اتاق های مختلف به عنوان مکانی برای نصب تبلت پیکسل در هر کجا که به پایان می رسند، و همچنین ایجاد یک تنظیم صوتی چند اتاقه به طور همزمان در نظر گرفته اند.

امیدواریم که این خبر مجله زوم نود و هشت مورد توجه شما قرار گرفته باشد

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/KEuSYb
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *