Gopuff تحویل برنامه‌ریزی‌شده، هدیه و تحویل در فروشگاه را راه‌اندازی می‌کند •

زمان مطالعه: 3 دقیقه

استارت‌آپ‌هایی مانند Getir، Gopuff و Gorillas که زمانی به‌عنوان چیز بزرگ بعدی در سفارش‌های درخواستی معرفی می‌شدند، با چالش‌های لجستیکی روبرو هستند که ممکن است بسیار غیرقابل حل باشند. با وجود این، حتی در مواجهه با رقابت و هزینه‌های عملیاتی بسیار بالا، آن‌ها اقدامات لازم را انجام می‌دهند. به عنوان مثال، Gopuff امروز ویژگی هایی را با هدف از بین بردن برخی از بزرگترین نقاط دردناک پلت فرم، مانند ناتوانی در برنامه ریزی سفارشات از قبل یا دریافت سفارشات از انبارهای مجاور، راه اندازی کرد.

از امروز، مشتریان Gopuff می توانند با بسته شدن بازار Gopuff سفارش دهند – ساعات دقیق آن به بازار بستگی دارد – تا Gopuff سفارش را به محض بازگشایی تحویل دهد. (نیازی به گفتن نیست که این در مورد مکان‌هایی که Gopuff 24 ساعته در آن تحویل می‌دهد صدق نمی‌کند.) از طرف دیگر، مشتریان می‌توانند از قبل برای یک تاریخ و زمان خاص، مشابه اکثر برنامه‌های اصلی تحویل غذا، سفارش را برنامه‌ریزی کنند، یا برای سفارشی ترتیب دهند. از جایی که Gopuff خریدهای خرده فروشی و در فروشگاه را ارائه می دهد، انتخاب شود.

تجربه خرید در فروشگاه نسبتاً محدود است. به گفته Gopuff، فقط در BevMo! فروشگاه‌ها – به یاد بیاورید که Gopuff BevMo!، خرده‌فروش الکل را به قیمت 350 میلیون دلار در سال 2020 خریداری کرد – و مکان‌هایی در شهر نیویورک خرید در فروشگاه را به عنوان گزینه‌ای انتخاب می‌کنند. با این حال، Gopuff می‌گوید که سفارش‌های آنلاین به‌طور اکیداً در مکان‌های «بسیاری» ارائه می‌شود (معلوم نیست که تعداد آنها چقدر است)، با ساعت‌ها مشابه سفارش‌های درون‌برنامه‌ای.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  iOS 17 از سیری دو زبانه برای این زبان‌های هندی پشتیبانی می‌کند

Gopuff همچنین هدایایی را معرفی می کند که به مشتریان امکان می دهد هدایایی را به سبد خرید خود برای گیرندگان در داخل و خارج از پلت فرم اضافه کنند. هنگامی که آنها آدرس، نام و شماره تلفن گیرنده و یک پیام هدیه را وارد کردند، هم گیرنده هدیه و هم فرستنده پیامکی دریافت خواهند کرد که تأیید می کند سفارش هدیه آماده می شود. هنگامی که سفارش نزدیک است، تحویل داده می شود یا لغو می شود، گیرنده هشدارهای پیامکی را نیز دریافت می کند.

Gopuff در ابتدا به سؤال در مورد اینکه آیا اطلاعات گیرندگان هدیه برای بازاریابی یا اهداف دیگر حفظ می شود، پاسخ نداد. Gopuff، مانند بسیاری از محصولات و خدمات مبتنی بر برنامه، طیف گسترده‌ای از اطلاعات شخصی را جمع‌آوری می‌کند که این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا از آنها برای هدف‌یابی تبلیغات و ترویج خدمات اشتراک خود، و همچنین اشتراک‌گذاری با اشخاص ثالث از جمله شرکای تجاری و «شرکت‌های وابسته و تابعه» استفاده کند. ”

در یک بعدی، سخنگوی Gopuff توضیح داد که اطلاعات گیرنده هدیه برای استفاده به این روش ها حفظ نمی شود.

این شرکت خاطرنشان می‌کند که ویژگی‌های جدید فقط از طریق آخرین برنامه Gopuff (نسخه 8.1.0) در دسترس هستند، که از صبح امروز در سراسر کشور عرضه شد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  5 روش برای تغییر رنگ در تقویم گوگل

گوپاف اخیراً کار سختی را انجام داده است، هیچ جناسی در نظر گرفته نشده است. گوپاف که در ابتدا قصد داشت تا اواسط سال 2022 پس از انتخاب باب ایگر، مدیرعامل سابق دیزنی به عنوان مشاور و سرمایه گذار، از اسپانیا، یکی از بازارهایش، برای کاهش هزینه ها خارج شد و 10 درصد از نیروی کار جهانی خود را اخراج کرد. . کاهش بیشتر در ماه اکتبر به Gopuff رسید – که عمدتاً بخش‌های مختلف خدمات مشتریان را تحت تأثیر قرار داد – زیرا طبق گزارش‌ها، این استارت‌آپ به دنبال تضمین یک خط اعتباری تا 300 میلیون دلار برای مقابله با بادهای مخالف تورم بود.

5/5 - (1 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/DetoAB
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *