GoTo 1300 شغل را تعدیل می کند زیرا پیش بینی می کند که “ابهامات” برای مدت طولانی باقی بماند •

زمان مطالعه: 2 دقیقه

اوایل روز جمعه به کارکنان خود اطلاع داد، زیرا بزرگترین شرکت اینترنتی اندونزی تلاش می کند هزینه ها را کاهش دهد و امور مالی را بهبود بخشد.

«دستیابی سریع‌تر به استقلال مالی هزینه زیادی برای ما دارد، زیرا وقتی نگاه دقیقی به چگونگی نیاز اساسی به تغییر (تمرکز کسب‌وکار و روش‌های کار) می‌اندازیم، شما را نیز شامل می‌شود، افرادی که ستون فقرات این شرکت هستید. آندره سولیستیو، مدیر اجرایی گروه GoTo در ی به کارکنان که توسط دیده شده است، نوشت.

او نوشت: «این برای من دردناک است که بگویم، در نتیجه بررسی سازمانی ما، باید راه خود را با برخی از شما جدا کنیم. من می دانم که شما در حال حاضر پر از احساسات زیادی هستید، درد، خشم، غم و مهمتر از همه غم. من احساس می کنم به همان شیوه.”

GoTo به تعداد زیادی از همتایان محلی و جهانی در تصمیم خود مبنی بر کاهش نیروی کار برای کنترل رکود اقتصادی، افزایش نرخ بهره می‌پیوندد، یا همانطور که Soelistyo در ایمیل روز جمعه توضیح داد، «ابهامات برای مدتی باقی خواهند ماند، و ما نمی‌توانیم کاری انجام دهیم. برای تغییر آن.”

یکی از سخنگویان GoTo به گفت که این حرکت بخشی از تلاش‌های رو به رشد آن برای «تسریع پیشرفت آن به سمت تبدیل شدن به یک کسب‌وکار واقعاً پایدار و مستقل از نظر مالی، با تمرکز بر ارائه‌های اصلی آن از خدمات مبتنی بر تقاضا، تجارت الکترونیک و فناوری مالی است».

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  SoLo Funds دعوی در مورد اتهامات وام دهی غارتگرانه در ناحیه کلمبیا را حل و فصل می کند

GoTo با تمرکز استراتژیک خود بر روی کاربران بین پلتفرمی با کیفیت بالا، کاهش هزینه‌های انگیزشی و ایجاد هم افزایی عمیق‌تر در سراسر اکوسیستم خود، پیشرفت ثابتی در این زمینه داشته است.

برای تسریع بیشتر، از ابتدای سال، این شرکت یک تمرین جامع بهینه‌سازی هزینه پایان به انتها را اجرا می‌کند که شامل همسویی مدل‌های عملیاتی، یکپارچه‌سازی فرآیندها، ادغام فروشندگان، مذاکره مجدد قراردادها برای موارد مختلف هزینه و یافتن کارایی ساختاری است. در پایان سه ماهه دوم، تقریباً 800 میلیارد روپیه (51 میلیون دلار) صرفه جویی در هزینه های ساختاری در زمینه هایی مانند فناوری، بازاریابی و برون سپاری حاصل شد.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/tRHtwE
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *