Health Tech Enterprise دو استخدام جدید را اعلام کرد

Health Tech Enterprise (HTE)، یک شرکت مشاوره فناوری سلامت مستقر در کمبریج، تیم خود را با دو استخدام جدید گسترش داده است. Max Bardwell، رئیس توسعه کسب و کار، و Ema Douksaite، اقتصاددان سلامت به HTE ملحق می شوند.

باردول که قبلاً از مرکز نوآوری فناوری‌های پزشکی بود، تجربه قابل توجهی در توسعه فناوری برای سازمان‌های بخش دولتی و خصوصی دارد. Max بر توسعه کسب و کار داخلی و بین المللی برای HTE نظارت خواهد کرد و به ویژه بر ایجاد مشارکت های استراتژیک جدید با صنعت، سازمان های دانشگاهی و دولتی در فضای فناوری سلامت تمرکز می کند.

Douksaite برای توسعه بیشتر ارائه خدمات Health Economics HTE منصوب شده است. او مدل‌های تاثیر هزینه، ابزارهای هزینه‌یابی و گزارش‌های ارزیابی اقتصادی سلامت را ارائه می‌کند تا نوآوران را قادر می‌سازد فرصت‌های بازار را شناسایی کنند، تامین مالی ایمن کنند و به بازارهای مراقبت‌های بهداشتی مانند NHS دسترسی پیدا کنند. قبل از پیوستن به HTE، Douksaite در مدل کووید-19 برنامه ریزی استراتژیک بهداشت عمومی OECD با تجزیه و تحلیل واکنش اقتصادی چند کشور به شیوه های دورکاری مشارکت داشت.

دکتر آن بلک‌وود، مدیرعامل HTE گفت: «ما طیف کاملی از خدمات را برای حمایت از نوآوران فناوری پزشکی در طول مسیر توسعه محصول، از مفهوم تا تجاری‌سازی و عرضه نهایی، ارائه می‌کنیم. انتصاب مکس و ایما نشان دهنده توانایی ما برای ارتباط بیشتر سازمان ها با ابزارهایی است که آنها برای ارائه نوآوری های آماده آینده به بازارهای بین المللی مراقبت های بهداشتی و شرکای NHS خود در اینجا در بریتانیا نیاز دارند.”

نوآوران پزشکی و جامعه فناوری سلامت این فرصت را خواهند داشت که با Bardwell و Douksaite در کنفرانس HTE MedTech FUTURES ملاقات کنند. این کنفرانس در تاریخ 1 مارس 2023 به کمبریج باز می گردد با سخنرانانی از جمله: دکتر پگاه سلاشوری، مشاور متخصص قلب، رویال پاپورث NHS Trust، و دکتر لوئیز جاپلینگ، شبکه علوم سلامت آکادمیک شرقی، دکتر رابرت تانسلی از سرمایه نوآوری کمبریج و نمایندگانی از دانشگاه کمبریج. ، Age UK و BIVDA.

Health Tech Enterprise همچنین در نمایشگاه نوآوری Med-Tech در 7-8 ژوئن 2023 در NEC، بیرمنگام به نمایش خواهد گذاشت.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *