Innovate UK کمک ۱ میلیون پوندی برای کمک به دیجیتالی کردن دارو

فناوری جدیدی که می تواند سوابق دارویی را “باز کند” 1 میلیون پوند بودجه جدید توسط Innovate UK دریافت کرده است.

این فناوری که توسط استارت‌آپ CONNECT Care مستقر در بریتانیا توسعه یافته است، داده‌هایی را که در حال حاضر در پرونده‌های پزشکی ذخیره شده‌اند، می‌گیرد و آن‌ها را در اطلاعات شخصی‌شده و شخصی قرار می‌دهد که به بیماران و متخصصان سلامت کمک می‌کند بین داروها و تأثیر آنها بر سلامت گسترده‌تر افراد پیوند برقرار کنند.

این پلت فرم آنلاین از شماره NHS بیمار برای در دسترس قرار دادن این اطلاعات استفاده می کند.

این فناوری به لطف تزریق یک میلیون پوند کمک مالی جدید از سوی Innovate UK توسعه یافته و به بازار عرضه خواهد شد. این بودجه در دو مرحله با سرمایه گذاری 615000 پوندی در اواخر سال 2022 و به دنبال آن تزریق اضافی نیم میلیون پوندی به مبلغ 495000 پوند در هفته های اخیر اعطا شد.

سوابق بیمار یا به سختی قابل دسترسی هستند یا در قالب کاغذی نگهداری می شوند. بر اساس سوابق پزشکی واقعی یک فرد، فناوری CONNECT Care از داده‌های نسخه موجود توسط پزشکان عمومی، داروسازان و سایر تیم‌های بهداشتی استفاده می‌کند. سپس از طریق یک پلتفرم نرم افزاری، آنها می توانند بینش های مهمی را برای بیماران و تیم های مراقبتی ارائه دهند، مانند اینکه آیا نسخه جدید ممکن است احتمال سقوط بیمار را افزایش دهد یا خیر. یا اگر ترکیب خاصی از داروها ممکن است باعث کم آبی بدن شود، به این معنی که بیمار باید مایعات بیشتری بنوشد.

از طریق این فرآیند، هدف آن دیجیتالی کردن مغز یک داروساز و کمک به مردم برای کاهش عوارض اضافی سلامتی است که دسترسی ضعیف به بینش دارویی ایجاد می کند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  آخرین پتنت اپل حاکی از آن است که یک آیفون قابل چرخش ممکن است در راه باشد

نسخه اولیه این فناوری برنده #CareHackathon اخیر در Digital Health REWIRED شد – رقابتی نوآورانه برای طراحی راه حل های جدید برای بهبود نتایج مراقبت های اجتماعی.

این ادغام جدید فناوری آنها بر اساس کار گسترده‌تر استارت‌آپ برای دیجیتالی کردن داروها و ایجاد اولین منبع جامع و منفرد حقیقت در مورد داده‌های دارویی برای بیماران و متخصصان سلامت است.

عیسی داسو-پاتل، مدیر عامل ConnectCare، گفت: “داروهای تجویز شده رایج ترین مداخله در مراقبت های بهداشتی هستند. سالانه میلیاردها دارو توسط میلیون ها نفر مصرف می شود. اما داروها از انقلاب سلامت دیجیتال کنار گذاشته شده اند. ما به این نقاط می‌پیوندیم و مزایای گسترده‌ای را که بینش بهتر در مورد داروها می‌تواند برای بیماران و متخصصان سلامت به ارمغان بیاورد، باز می‌کنیم. فقط با استفاده از یک شماره NHS، می‌توانیم بینش‌های شخصی‌سازی‌شده و متن‌شده ایجاد کنیم که به افراد کمک می‌کند خوب بمانند. ما بسیار سپاسگزاریم که این حمایت Innovate UK را دریافت کردیم تا بتوانیم این برنامه کاربردی نرم افزار خود را مقیاس بندی کنیم و یک گام به سمت ایجاد یک منبع حقیقت واحد برای داده های دارویی در بریتانیا نزدیک تر شویم.”

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/tQSGrJ
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *