Innovia Medical خط ابزار یکبار مصرف را در MEDICA به نمایش می گذارد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

Innovia Medical خط تولید ابزار یکبار مصرف خود را در MEDICA 2022 به نمایش می گذارد که شامل پانچ بیوپسی چرخشی دهانه رحم است.

ابزار یکبار مصرف از روش هایی مانند تشخیص سرطان پشتیبانی می کند و آلودگی متقاطع، نمونه های ناکافی و تکرار روش ها را از بین می برد.

با داشتن فک بالا قوی تر از تیتانیوم، دستگاه آن اجازه می دهد تا بیوپسی از دهانه رحم سخت شده و یک فک با مشخصات پایین گرفته شود تا هنگام مهاجرت به کانال اندوسرویکال، دسترسی بهتری به ناحیه تبدیل ایجاد کند.

این امکان یک نمونه با کیفیت بالا را فراهم می کند که منجر به نتایج دقیق آزمایشگاهی پاتولوژی و تشخیص سریع سرطان دهانه رحم می شود. متعاقباً، احتمال تماس مجدد بیماران برای قرار ملاقات های بعدی را کاهش می دهد.

Innovia Medical همچنین به تازگی شرکت پزشکی Apdyne را خریداری کرده است که به آنها اجازه می دهد کیت یکاتور فنل Apdyne را که برای بیهوشی پرده تمپان در طی روش های myringotomy استفاده می شود، تولید و توزیع کنند.

هر کیت دارای یک واحد تازه از فنل و یک اپلیکاتور با نوک فوم منحصر به فرد است که بیهوشی فوری را برای یک روش سریع و راحت فراهم می کند. اپلیکاتور ناراحتی بیمار مرتبط با انفیلتراسیون موضعی را از بین می برد و این روش سریع و آسان است و بهترین نتایج قابل پیش بینی را ارائه می دهد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه خاموش کردن اعلان تایپ در اسنپ چت

مارکوس سوپر، معاون بازاریابی در Innovia Medical گفت: “ما هیجان زده هستیم که پانچ بیوپسی چرخشی دهانه رحم و سایر محصولات ضروری یکبار مصرف جراحی را در MEDICA 2022 به نمایش می گذاریم. از ما در سالن 16 Stand K32 دیدن کنید.”

Innovia Medical خانواده ای از شرکت های تخصصی جراحی است که متعهد به همکاری با متخصصان پزشکی برای کمک به ارائه مراقبت از بیمار و بهبود نتایج بالینی هستند. در مجموعه Innovia Medical، شرکت‌ها مجموعه‌ای از ملزومات جراحی یک‌بار مصرف و محصولات پردازش استریل طراحی شده با در نظر گرفتن کاربر بالینی و بیمار را توسعه و تولید می‌کنند تا مراقبت‌های با کیفیت بالا را ارائه دهند. دسته بندی محصولات کلیدی شامل زیبایی، گوش و حلق و بینی، چشم پزشکی، پردازش استریل و ابزارهای یکبار مصرف است.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/mQo
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *