Intertronics راهنمای بازگشت سرمایه ربات را راه اندازی کرد

برای کمک به تولیدکنندگان بریتانیایی برای ایجاد یک مورد تجاری برای سرمایه گذاری در روبات ها، Intertronics وایت پیپر جدیدی با عنوان دستیابی به بازگشت سرمایه با روباتیک منتشر کرده است.

این مقاله بر اساس تخصص خانگی و مشارکت‌های مایک ویلسون، مدیر ارشد اتوماسیون در مرکز فناوری ساخت، به این موضوع می‌پردازد که چرا بریتانیا برای تراکم ربات‌ها کمتر از میانگین جهانی قرار دارد و صنعت در مورد آن چه کاری می‌تواند انجام دهد. نتایج این میزگرد برای خواندن در وب سایت Intertronics در دسترس است.

مزایای رباتیک قانع کننده، بهبود بهره وری، کارایی، خروجی، کیفیت و انعطاف پذیری است. آنها علاوه بر مزایای تولید، می توانند سلامت و ایمنی و رضایت شغلی را برای کارکنان بهبود بخشند.

با این حال، گزارش جهانی ربات فدراسیون بین‌المللی رباتیک (IFR) در سال 2021 نشان داد که تراکم ربات در بریتانیا 101 ربات به ازای هر 10000 کارمند است که کمتر از میانگین جهانی 126 است. برای مثال، جمهوری کره بیش از هفت برابر دارد. به ازای هر 10000 نفر تعداد ربات در انگلستان است، در حالی که آلمان، رهبر اروپا در تراکم ربات، سه برابر این تعداد ربات دارد. در سال 2021، نصب ربات در سراسر اروپا با 24 درصد افزایش به 4302 دستگاه رسید، اما با کاهش 7 درصدی به 2054 دستگاه در بریتانیا رسید.

پس چرا برتری بریتانیا از دیگر کشورها عقب است؟ یکی از موانع احتمالی روباتیک عدم درک بازگشت سرمایه (ROI) و نگرانی در مورد هزینه اولیه است. دستیابی به بازگشت سرمایه با روباتیک با کمک به شرکت‌ها برای ایجاد معادله بازگشت سرمایه، شکستن افسانه‌های رایج روبات‌های توزیع‌کننده و به اشتراک گذاشتن داستان‌های موفقیت مشتری، برای رفع این مشکل نوشته شده است.

پیتر سوانسون، مدیر عامل Intertronics، گفت: «در بازار بریتانیا، که تحت سلطه شرکت‌های کوچک و متوسط ​​است، یکی از موانع اصلی پذیرش ربات، درک ROI و نحوه ایجاد یک مورد تجاری است. همراه با بهره وری عمومی و مزایای کیفی ربات ها، شرایط بازار و محیط سودمند مالیاتی فعلی، اکنون زمان خوبی را برای در نظر گرفتن سرمایه گذاری در توزیع اتوماسیون ایجاد می کند. جالب است که بسیاری از مشتریان ما می توانند از یک دوره بازپرداخت کوتاه، شاید حتی چند ماه، بهره مند شوند. در این موارد حتی کمبود سرمایه نیز نباید مشکل ساز باشد.»

Intertronics ربات‌هایی را برای کاربردهای توزیع، پخت و درمان سطحی به مشتریان تولیدی در بخش تجهیزات پزشکی عرضه می‌کند. برای مطالعه کامل وایت پیپر، به www.intertronics.co.uk مراجعه کنید.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *